Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-02-13, 16:00   #1
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie zwiadowca elementalista

witam to jest chyba najbardziej zaniedbana sub profesja w altaronie
mag ele- ma ue +masa runek + ladunki
woj ele - tarcza zywiolow + czarowanie broni + nowy czar od 75
zwiad ele - ladunki


kiedys jak ladunki byly po 1 to sie opylalo miec ele bo szla masa runek na exp ale teraz wystarczy dac magowi bp manas i mamy 60 ladunkow a 95% magow ma Elementaliste

ja gdybym mogl to bym zrobil noob chara maga wbil 25lvl i moge se ladunki robic a na maine smigal jako alchemik ale nie ma takiej mozliwosci dlatego proponuje dodanie zwiadowcy elementaliscie obszarówek cos ala ,,eamo ofla,, pod nazwą np ,,hagra taiw ofla,, lub cos jak
,, oflando,, tylko z gorszym dmg

w koncu elementalista jest panem zywiolów
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 07-02-13, 17:50   #2
aleksy5885
 
Avatar aleksy5885
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 106
Domyślnie

Jestem za !!
aleksy5885 jest nieaktywny  
Stare 07-02-13, 18:01   #3
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Co racja to racja, większość zwiadków ma ele i nic z tego nie ma, osobiście ich oyta uważam za jednego z najgorszych w grze, i tylko ładunki. Trace przy alch zwiadach mnóstwo kasy, mimo, że nie mam z tego użytku, bo on pójdzie na expa, zarobi paredziesiąt k więcej niż ja, za 3k z tego kupi plecak ładunków i on jest na + a ja tylko w momencie jak bedzie chciał kupić ładunki zarobie i to nic. nie mówiąć o fakcje braku czarów...

Jedynie questy mi się w miare podobały ;/
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 07-02-13, 19:29   #4
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

ja uważam że zwiad ele może nie powinien mieć czarów obszarowych ale np 1 ładunkiem (1 użyciem) powinien czarować więcej niż 100 bełt?(tylko ele zwiad) a może wprowadzić czar który zżera np 800 many a czaruje od razu cały bp bełtów?(a może wszystkie bełty które mamy przy sobie (im większy lvl tym większy zysk z czaru^^) to by było ciekawa alternatywa ^^, albo czary (różnych żywiołów każdy żywioł inna inkantacja ale znowu 4 hotkeye więcej;/ lub 1 inkantacja a dmg zależy od naszego żywiołu amunicj, o tak zdecydowanie lepiej) np targetowy (jak wiadomo zwiad ma robić dmg na 1 targecie) np kosztujący 40 many a zadający co turę (która trwała by 0.5 sec) 2,5,10,20,40,60,100dmg w 3 sekundy zadawało by to 237 dmg^.- zużywając tylko 1 zatrutego bełta.(dmg może zmieniać się od lvla/skila ja tylko daje przykład)

Ostatnio edytowane przez naus ; 07-02-13 o 19:36
naus jest nieaktywny  
Stare 24-06-14, 02:28   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Dodane zostały dla zwiadowców czary wzmożony ostrzał oraz potrójny wzmożony ostrzał, które zasypują przeciwników gradem pocisków na sporym obszarze. Zwiadowca nie jest magiem, nie otrzyma czarów typu oflando.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin