Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-01-13, 10:42   #21
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prenton Zobacz post
Właściwie po ograniczać Licor? Może by stworzyć tam zupełnie inny świat. Trochę mniejszy, ale równie ciekawy. Dodać kilka czarów tylko dla stałych wyspiarzy, np. jakieś ofensywne, atakujące magią. Dać im własny strój dostępny po zrobieniu jakiegoś większego questa. Tym strojem, może być np. Strażnik Licoryjski. Otworzyć Kochaw, zrobić tam jakieś duże miasto, wprowadzić respy silniejszych mobów, dodać kilka bossów, zrobić arenę, dodać jakieś mocniejsze sety. Dlaczego Licor ma się ograniczać do nic nie znaczących potworów? Może by zrobić quest podobny do wieży alchemika. Na Licorze taką Rokitą byłby Górski Troll. No może trochę przesadziłem, ale jakiś naprawdę potężny boss, którego można pokonać tylko w grupie. Chodzi o to by było tam równie ciekawie co w Neolicie. Wiadomo to nie zawsze będzie to samo, ale jakby nadać chociaż namiastkę takiej prawdziwej gry to byłoby super.
Dokładnie! w końcu chyba chodzi też o to, aby odejść od Tibii, co? Więc nudny schemat tibijskiego rooka można zastąpić czymś ciekawym!
wyro jest nieaktywny  
Stare 26-01-13, 14:14   #22
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Królestwo Altaronu > Archipelag Licor
Dopóki nie rozwiną Królestwa niech administracja nie marnuje czasu na Licor. Jest to tylko i wyłącznie etap przejściowy.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 26-01-13, 14:34   #23
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prenton Zobacz post
Właściwie po ograniczać Licor? Może by stworzyć tam zupełnie inny świat. Trochę mniejszy, ale równie ciekawy. Dodać kilka czarów tylko dla stałych wyspiarzy, np. jakieś ofensywne, atakujące magią. Dać im własny strój dostępny po zrobieniu jakiegoś większego questa. Tym strojem, może być np. Strażnik Licoryjski. Otworzyć Kochaw, zrobić tam jakieś duże miasto, wprowadzić respy silniejszych mobów, dodać kilka bossów, zrobić arenę, dodać jakieś mocniejsze sety. Dlaczego Licor ma się ograniczać do nic nie znaczących potworów? Może by zrobić quest podobny do wieży alchemika. Na Licorze taką Rokitą byłby Górski Troll. No może trochę przesadziłem, ale jakiś naprawdę potężny boss, którego można pokonać tylko w grupie. Chodzi o to by było tam równie ciekawie co w Neolicie. Wiadomo to nie zawsze będzie to samo, ale jakby nadać chociaż namiastkę takiej prawdziwej gry to byłoby super.

Hahaha - nie no musiałem sorry !
Licor to tylko wyspa, która wprowadza w grę. Tak jak ktoś już napisał, jest to etap przejściowy gry.

Może zrobić na licorze exp x 1000 i jakieś respy orszabali + wszystkie sety dostępne w grze też przenieść na licor. O albo usunąć kontynent, zostawić tylko alchipelag i niech wszyscy tam siedzą ?

Licor jest dobry taki jaki jest, jeśli szukacie orshrooka to polecam ots podkarpacki - tam macie vampiry na rooku i jakieś inne pierdoły, więc możecie sobie pobić.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 27-01-13, 13:53   #24
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Hahaha - nie no musiałem sorry !
Licor to tylko wyspa, która wprowadza w grę. Tak jak ktoś już napisał, jest to etap przejściowy gry.

Może zrobić na licorze exp x 1000 i jakieś respy orszabali + wszystkie sety dostępne w grze też przenieść na licor. O albo usunąć kontynent, zostawić tylko alchipelag i niech wszyscy tam siedzą ?

Licor jest dobry taki jaki jest, jeśli szukacie orshrooka to polecam ots podkarpacki - tam macie vampiry na rooku i jakieś inne pierdoły, więc możecie sobie pobić.
Szczerze? Interesuje Cie Licor? Grasz na nim? Zależy Ci na nim? Nie? Masz do tego podejście jakie masz i co? No właśnie. Skoro tak to po co się wypowiadasz :) Wiadomo że nie chodzi o podane wyżej przez Ciebie bzdety, tylko o wprowadzenie delikatnych zmian to raz, dwa skoro ma to nie być tibijski rook to na pewno zmiany te w niczym by nie zaszkodziły a wręcz odwrotnie, wniosły by coś nowego. Przynajmniej "rook" odróżniałby się od tych wszystkich innych na pierdyliardzie innych serwerów.

Cytat:
Napisał Tyrond
Królestwo Altaronu > Archipelag Licor
Dopóki nie rozwiną Królestwa niech administracja nie marnuje czasu na Licor. Jest to tylko i wyłącznie etap przejściowy.
No fajnie, jest to etap przejściowy to prawda, ale czy poświęcenie jednego dnia lub w rozleniwieniu dwóch dni na chociażby wprowadzenie w jeszcze większym rozleniwieniu połowy tego (bo jak mówiłem wcześniej, te wszystkie zmiany to jest kwestia na serio 1-2 dni od niechcenia) jest takim wielkim problemem?
wyro jest nieaktywny  
Stare 27-01-13, 14:00   #25
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Pozwól, że po raz kolejny zacytuję tego pana.


Cytat:
Napisał Prenton Zobacz post
Właściwie po ograniczać Licor? Może by stworzyć tam zupełnie inny świat. Trochę mniejszy, ale równie ciekawy. Dodać kilka czarów tylko dla stałych wyspiarzy, np. jakieś ofensywne, atakujące magią. Dać im własny strój dostępny po zrobieniu jakiegoś większego questa. Tym strojem, może być np. Strażnik Licoryjski. Otworzyć Kochaw, zrobić tam jakieś duże miasto, wprowadzić respy silniejszych mobów, dodać kilka bossów, zrobić arenę, dodać jakieś mocniejsze sety. Dlaczego Licor ma się ograniczać do nic nie znaczących potworów? Może by zrobić quest podobny do wieży alchemika. Na Licorze taką Rokitą byłby Górski Troll. No może trochę przesadziłem, ale jakiś naprawdę potężny boss, którego można pokonać tylko w grupie. Chodzi o to by było tam równie ciekawie co w Neolicie. Wiadomo to nie zawsze będzie to samo, ale jakby nadać chociaż namiastkę takiej prawdziwej gry to byłoby super.

Wg Ciebie to są delikatne, wręcz kosmetyczne zmiany ? Górskie trolle, przeszłość na alchipelagu, górskie trolle, zrobić duże miasto, wprowadzić nowe, lepsze sety ? To według Ciebie jest delikatna zmiana ?

Miałeś wybór - zostać stałym wyspiarzem, czy też udać się na kontynet i wspomóc Altarow w wojnie z najeźdźcami. Wybierając Licor byłeś tego w 100% świadomy, więc teraz pozostaje Ci albo egzystować tam dalej, albo zrobić nową postać i zamieszkać w Neolith.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 27-01-13, 14:02   #26
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jutro zostanie wprowadzona część*ze zmian zaproponowanych przez autora.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-01-13, 14:15   #27
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Wg Ciebie to są delikatne, wręcz kosmetyczne zmiany ? Górskie trolle, przeszłość na alchipelagu, górskie trolle, zrobić duże miasto, wprowadzić nowe, lepsze sety ? To według Ciebie jest delikatna zmiana ?

Miałeś wybór - zostać stałym wyspiarzem, czy też udać się na kontynet i wspomóc Altarow w wojnie z najeźdźcami. Wybierając Licor byłeś tego w 100% świadomy, więc teraz pozostaje Ci albo egzystować tam dalej, albo zrobić nową postać i zamieszkać w Neolith.
Mówię o zmianach zapisanych w pierwszym poście ;)
Postacie w Neolith mam, ale stwierdziłem, że gra póki co tam jest nie pewna, ponieważ co update postacie się sporo zmieniają :)
Poza tym spytam po raz kolejny, nie grasz na Archipelagu, więc o co Ci chodzi? Ja na nim gram i podaje sugestie z gry które po prostu przydały by się! Jak tak bardzo Tobie to nie pasuje to załóż nowy temat o treści "Nie wprowadzajmy żadnych zmian na Archipelagu Licor", wytłumacz tam swoje stanowisko co do tych sugestii, własnych przemyśleń i tyle. Jeżeli administracja podzieli Twój pomysł to koniec tematu i żaden inny na temat Archipelagu się nie pojawi.
Póki co do tego tematu też nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi, i dopóki jakakolwiek odpowiedź się nie pojawi, to nadal będzie takie "sranie" zagorzałych zwolenników głównego kontynentu przeciwko stałym wyspiarzom.

@edit
Gdy pisałem posta wypowiedziała się Slythia! Nie mogę w takim razie doczekać się jutra :)
wyro jest nieaktywny  
Stare 27-01-13, 14:22   #28
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Więc czytaj ze zrozumieniem. Specjalnie zacytowałem posta tego Pana i odniosłem się do niego.


@Slythio - zastanów się bardzo dokładnie jakie zmiany chcesz wprowadzić i co pociągną za sobą te zmiany.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 27-01-13, 14:25   #29
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Myślę, że jeżeli ewentualne zmiany będą miały złe skutki, to można wszystko zawsze pozmieniać tak jak w przypadku głównego kontynentu. :)
Poza tym, grasz właśnie na głównym kontynencie, więc nie martw się, Ciebie te zmiany nie dotyczą :)
wyro jest nieaktywny  
Stare 28-01-13, 19:09   #30
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Pozwól, że po raz kolejny zacytuję tego pana.





Wg Ciebie to są delikatne, wręcz kosmetyczne zmiany ? Górskie trolle, przeszłość na alchipelagu, górskie trolle, zrobić duże miasto, wprowadzić nowe, lepsze sety ? To według Ciebie jest delikatna zmiana ?

Miałeś wybór - zostać stałym wyspiarzem, czy też udać się na kontynet i wspomóc Altarow w wojnie z najeźdźcami. Wybierając Licor byłeś tego w 100% świadomy, więc teraz pozostaje Ci albo egzystować tam dalej, albo zrobić nową postać i zamieszkać w Neolith.

Pouczasz innych, żeby czytali ze zrozumieniem, a sam tego nie potrafisz. W następnym zdaniu po pomyśle o górskim trollu jest napisane, że przesadziłem. Sam to przyznałem nim ktokolwiek napisał słowa krytyki. Znajdź w moim poście wzmiankę o kosmetycznych zmianach. Przecież nie chodzi o małą poprawkę tylko o trwałą zmianę Licoru. Chyba nie jest tak trudno to zrozumieć. Nie chodzi mi o to, żeby wprowadzić złote i bitewne sety, tylko żeby było jakieś większe zróżnicowanie. Nie jest chyba zaskoczeniem, że powinna być wprowadzona Wyspa Kochaw, no w końcu to stolica Licoru. A ty krytykujesz jakbyś przeczytał 1/3 z tego co napisałem.
Prenton jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin