Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-13, 16:57   #11
cakey2828
 
Avatar cakey2828
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Poznań
Postów: 1
Domyślnie

Po co wam na archipelagu runy, czary bądź lepsze mikstury leczące? Chcecie ułatwić grę, która i tak już jest łatwa. Nie widzę w tym sensu. Na licorze nie ma wyzwań, zarówno rozbójnicy jak i młody smok to nie jest problem dla stałych wyspiarzy. Rozbójników można pokonać solo już na 4 poziomie a nawet wcześniej, smoka na około 20 przy czym im większy mamy poziom, skile tym bardziej jest to opłacalne. Dodawanie nowych możliwości leczenia gdy pokonanie najtrudniejszych przeciwników nie jest trudne, jest nie na miejscu.

@up
Rozumiem, że chcesz mieć jak najlepsze skile i to jak najszybciej, ale zwiększenie szybkości trenowania to zły pomysł. Jest dobrze tak, jak jest, gdy trzeba poświęcić trochę czasu na wytrenowanie swojej postaci. Po prostu nie tędy droga.
cakey2828 jest nieaktywny  
Stare 23-01-13, 17:16   #12
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

I tak za łatwo się gra. Lvl czy kasa to nie problem. Tylko wspominać stare czasy altaronu.
eloelo320 jest nieaktywny  
Stare 23-01-13, 18:08   #13
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cakey tylko tu chodzi o nude, powiedz legendo licoru, odnalazłeś KAZDY sekret archipelagu i ci sie nie nudzi?
Rian jest nieaktywny  
Stare 24-01-13, 09:33   #14
cakey2828
 
Avatar cakey2828
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Poznań
Postów: 1
Domyślnie

Owszem, jest nudno. Nie zmieni tego większa ilość kasy, szybsze trenowanie umiejętności ani dodatkowe leczenie.
cakey2828 jest nieaktywny  
Stare 24-01-13, 14:13   #15
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Ja uważam i chciałbym aby stworzyli wam więcej silnijeszych potworków.
Smoczek tyle lat ,że on już powinien być smokiem.
Dużo ludzi martwi się tym ,że mają pomysł na bossa ale jego loot nie pasuje do licoru - myslę ,że to nie problem. Bo nie trzeba tworzyć np. Orginalnej Mysmenii. Można stworzyć tak samo wyglądającego pająka z tymi samimi atakami ale innym lootem.
I chyba wystarczy zmienić jedynie nazwe np. Pajęczyca. Do tego napisać jakąs legende, ukryć gdzieś manuskrypt i wszystko ładnie i fajnie w fabułe mozną dopasować.
To tylko taki pomysł na szybko ale fajnie gdyby stworzyli resp 2 Smok i 2 Młody Smok.
Smocza rodzina :)
Legolas jest nieaktywny  
Stare 24-01-13, 18:21   #16
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

@up

słodko normalnie :D i wcale dużo ludzi sie nie martwi, tylko ja jeden tak napisałem

@up

słodko normalnie :D i wcale dużo ludzi sie nie martwi, tylko ja jeden tak napisałem
Rian jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 11:06   #17
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

Właściwie po ograniczać Licor? Może by stworzyć tam zupełnie inny świat. Trochę mniejszy, ale równie ciekawy. Dodać kilka czarów tylko dla stałych wyspiarzy, np. jakieś ofensywne, atakujące magią. Dać im własny strój dostępny po zrobieniu jakiegoś większego questa. Tym strojem, może być np. Strażnik Licoryjski. Otworzyć Kochaw, zrobić tam jakieś duże miasto, wprowadzić respy silniejszych mobów, dodać kilka bossów, zrobić arenę, dodać jakieś mocniejsze sety. Dlaczego Licor ma się ograniczać do nic nie znaczących potworów? Może by zrobić quest podobny do wieży alchemika. Na Licorze taką Rokitą byłby Górski Troll. No może trochę przesadziłem, ale jakiś naprawdę potężny boss, którego można pokonać tylko w grupie. Chodzi o to by było tam równie ciekawie co w Neolicie. Wiadomo to nie zawsze będzie to samo, ale jakby nadać chociaż namiastkę takiej prawdziwej gry to byłoby super.
Prenton jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 11:32   #18
Trivez
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 3
Domyślnie

@Up
Górski to naprawdę mega duża przesada, to by musiał chyba rooker na 400 poziomie blokać, ale osobiście jestem za ogarnięciem licora skoro już jest konieczny.
Trivez jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 11:35   #19
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prenton Zobacz post
Dlaczego Licor ma się ograniczać do nic nie znaczących potworów?
Licor to licor, nie chcemy tu qestów pokroju wieży alchemika czy innych, chcemy coś co urozmaici naszą rozrywkę, dodanie lepszych setów, mobów itp sprawiłoby ze to taki gorszy kontynenty by był.
Rian jest nieaktywny  
Stare 25-01-13, 12:36   #20
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie

No fakt przesadziłem z tym trollem, ale jakiś większy quest by się przydał, którego zwieńczeniem byłby strój Licoryjczyka.
Prenton jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin