Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-09-13, 14:39   #1
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

1. Przywrócenie loota z przed ostt\aniej łatki. Dodanie słabym potworkom leciutko lepszego loota - potworkom na których expią początkujący - szczur owi można dodać miedziaka do loota. Rotwormowi jakieś przedmioty które można sprzedać w sklepie czy też kilka gp, itp.

To zachęci początkujących, a wyższe levele na pewno nie zmienią nawyków i nie zajmą rotów czy innych slabych potworków.

2. Stage exp ! Im wyższy level ,tym mniejszy exp. Do tego nowe potworki dla każdego levelu.

3. Nie mam nic do powiedzenia na temat balansu.
MianDa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 06:59   #2
rycerz5
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 47
Domyślnie

A nie można przywrócić sytuacji sprzed łatki? Powinniscie ją bardziej dopracowac, a tak to ludzie pojda w chuj jesli tak dalej bedzie. My bedziemy grac, wy to dopracujecie i wprowadzicie i bedzie ok. I przestancie robic w koncu te smieszne ankiety tylko zabierzcie sie do roboty, było wiele sensownych postów w kilku tematach i to wam powinno wystarczyc. Mamy kurwa chodzic po domach graczy i jak jehowi robic ankiety? No prooooosba
__________________
ENIGMA

\O/
rycerz5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 11:31   #3
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

1. Bez reklamy nie ma ludzi to wiedzą wszyscy.
Mniej odpychających od gry decyzji administracji.
Open Test Serwer przy ważniejszych decyzjach dla wszystkich, aby nie było takich akcji jak z tą łatką..

2. W najbliższym czasie w Altaronie chciałbym ujrzeć konkretny balans profesji, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Uważam również, że utrudnienia są do zaakceptowania, ale robienie z tej gry na siłę gry drużynowej przy tak marnej frekwencji na serwerach nie sprawdzi się.. Tylko nie wiele osób gra tu po kilka godzin dziennie i wielu osobom ciężko będzie expić w teamie.

3. Nowy silnik!
Niestety, ten na razie wszystko blokuje.. nowy pozwoliłby na odblokowanie maksymalnej ilości skilli, co ustabilizowałoby sytuację między profesjami! Na wyższych lvlach byłoby widać, że rycerz 1h pakowałby więcej w obronę i o wiele bardziej widoczne byłoby, że dostaje mniejsze hity. Rycerz 2h miałby większy dmg. Przy aktualnych utrudnieniach gry sprawdziłoby się to. Aktualnie gra kończy się na wbiciu maksymalnych skilli które na dobrą sprawę nie odgrywają większej roli, bo później tylko klepie się lvl i nic więcej..
Skille ogólnie powinny odgrywać większe znaczenie.

Poprawienie rycerza z subprofesją elementalisty.
Poprawienie profesji nekromanty, bo aktualnie jest nie opłacalna dla żadnej profesji podobnie jak alchemik i z tego powodulatają same duchy ele.

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Wyrównać możliwość zarobku wszystkim klasom. Rycerz zarabia na wszystkim i prawie zawsze (przed łatką), mag zarabia w wielu miejscach, zwiadowca w większości miejsc traci (znacznie). Jeśli wpuścimy rycerza, zwiadowcę i maga na ten sam resp, to zwiadowca zarobi na nim najmniej/straci najwięcej. Ewentualnie zwiększyć straty pozostałym klasom.
Z tym się nie zgodzę. Jedna profesja dobrze zarabia, druga profesja ma dobry DMG ale spory waste, inna profesja ma pół na pół. Tak jest w większości gier :)
Rycerz wychodzi z respa albo na 0 gdy robi waste i chce wyciągnąć max exp/h, albo na +1-3 talary zależy od szczęścia gdy nie nastawia się na waste (mówię tu o rycerzu 50-80 lvl)
Magiem jak idę expić to robię pocisków za 5 talarów a zwraca mi się to razy 3 + kilka lvli które wbiję w międzyczasie (Mowa o expieniu magiem od 30 do 70 lvla).
Zwiadem nie grałem, ale podobno jak umie się nim grać to wyciąga się niezły profit. (Nie ma to jak dbać o tyłek tylko swojej profesji, co nie Catthon? No tak się nie robi )
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 11:37   #4
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyrosuaw Zobacz post
Zwiadem nie grałem, ale podobno jak umie się nim grać to wyciąga się niezły profit. (Nie ma to jak dbać o tyłek tylko swojej profesji, co nie Catthon? No tak się nie robi )
No nie wiem, ja zwiadem 120+ przy normalnym expie nie umiem zarobić, czasem na 0 wychodzę. O szybkim expieniu nie ma co wspominać, podobno zmienia się to od 150lvla, gdy zadajemy sporo większe obrażenia.

Ja chciałbym, żeby obrażenia z puginałów nie były zależne od włożonych bełtów.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 12:38   #5
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie co to

Nie wygląda mi to na ANKIETĘ.
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 13:19   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Łatka cofnięta nie zostanie, jak już zostało powiedziane jest to dopiero pierwszy etap zmian - cierpliwości.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 14:23   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyrosuaw Zobacz post
3. Nowy silnik!
Niestety, ten na razie wszystko blokuje.. nowy pozwoliłby na odblokowanie maksymalnej ilości skilli, co ustabilizowałoby sytuację między profesjami! Na wyższych lvlach byłoby widać, że rycerz 1h pakowałby więcej w obronę i o wiele bardziej widoczne byłoby, że dostaje mniejsze hity. Rycerz 2h miałby większy dmg. Przy aktualnych utrudnieniach gry sprawdziłoby się to. Aktualnie gra kończy się na wbiciu maksymalnych skilli które na dobrą sprawę nie odgrywają większej roli, bo później tylko klepie się lvl i nic więcej..
Skille ogólnie powinny odgrywać większe znaczenie.
Odblokowanie maksymalnej ilości skilli? Zły pomysł, oj zły, ty chyba sobie nie wyobrażasz jak starzy gracze będą w dupe ze skillami, a co dopiero ci co non-stop giną, jezeli tak by się stało to nowo wyexpiony char(np 200lvl) który padł np. 2/3 razy będzie miał np 160 skill, zaś ktoś kto już tu gra od dawna to może na 350 lvlu będzie miał taki skill jak ten 200

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
:

Co do tego, że jedna profesja ma dmg, druga zarabia - się nie zgodzę. Wiem jednak, że administracja nad tym pracuje (obszarówka rycerza za 120 many zabierająca 1k hp potworom?)
To żeś pojechał, po pierwsze to czar kosztuje 230 many, po drugie na 100 lvlu bije z niego po góra 550 będąc 2h, dopiero kiedy jakiś potwór jest mocno wrażliwy to wyciągam 650, co prawda to dalej sporo, ale ty przesadziłeś, jezeli czar będzie kosztować np 150 many, to moge bić po te 300-400, pozatym jaka to obszarówka skoro te dodatkowe 4 pola prawie NIGDY sie nie przydają
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 14:50   #8
Inhilist
 
Avatar Inhilist
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
To żeś pojechał, po pierwsze to czar kosztuje 230 many, po drugie na 100 lvlu bije z niego po góra 550 będąc 2h, dopiero kiedy jakiś potwór jest mocno wrażliwy to wyciągam 650, co prawda to dalej sporo, ale ty przesadziłeś, jezeli czar będzie kosztować np 150 many, to moge bić po te 300-400, pozatym jaka to obszarówka skoro te dodatkowe 4 pola prawie NIGDY sie nie przydają
Teraz to Ty pojechałeś, ja na 150 lvlu walnąłem z tego za 1080 w hydre, normalnie hity wahają się od 900-1000, więc jest trochę za silna. Jak już pisałem niech najlepiej zmniejszą pobór many do tych 150 i hity niech będą o 10% większe od odes rago i będzie ok.
Inhilist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 16:00   #9
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inhilist Zobacz post
Teraz to Ty pojechałeś, ja na 150 lvlu walnąłem z tego za 1080 w hydre, normalnie hity wahają się od 900-1000, więc jest trochę za silna. Jak już pisałem niech najlepiej zmniejszą pobór many do tych 150 i hity niech będą o 10% większe od odes rago i będzie ok.
W którym miejscu pojechałem? Napisałem jak to tylko wygląda na lvlu 100 :), hity były przy dość małym skillu, bo jakoś 82, ale przy odkażaczu+7
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 09:43   #10
ordzinal
 
Avatar ordzinal
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 13
Domyślnie

Najwazniejsza sprawa to usunac ostatnia latke, a przynajmniej zmiany ktore zaszly w expie i loocie. Czuje sie jak na pierwszych otsach ktore powstawaly i prowadzily je 15 latki ktore nie mialy innych sposobow na utrudnienie/ulatwienie gry tylko obnizanie expa, przeciez to jest totalne zagranie po bandzie, najmniej wymagajace dla tworcow gry.
Zmiany w blogoslawienstwach co do ceny sa ok, jedynie z tym spadaniem plecaka powinni zostawic tak jak bylo. Straty po smierci sa jak najbardziej ok.
No i wkoncu dochodzimy do kwestii ktora powinna byc na pierwszym miejscu czyli system pvp. Byly pomysly co do yellow skulla, war systemu i inne. Kazdy ma zalety i wady ale czy proste zwiekszenie ilosci fragow chocby o 1 lub 2 w polaczeniu z wiekszymi stratami nie byloby wystarczajacym rozwiazaniem?

Co bym chcial ujrzec w altaronie? Jak najwiecej nowych questow, terenow i potworow, najlepiej na kazdy lvl, swoja propozycje nowego terenu napisalem juz w odpowiednim temacie.

Co do balansu profesji to wiele wypowiedziec sie nie moge, tak jak ktos pisal moze lekkie zmiany w sd by sie przydaly, szczerze to rycek alchemik to niezbyt najlepszy wybor i jestem niezadowolony z niego, expie wolniej od elementalisty a nawet nie mam gdzie uzyc swojej podprofy (Sa o wiele lepsze expy od gorskich jesli ktos mi powie o wycinaniu lapek, ale prosze zauwazyc ze to i tak chyba jedyny wybor dla alchemika na wyzszy lvl).


Podsumowujac wystarczy chocby wycofac ostatnie zmiany. Serwer pvp teraz opustoszal, ostatnio w vipach mialem po 20-30 osob wieczorami, teraz mam po 5 i az troche zal sie robi ze tyle czasu sie tu poswiecilo na lvlowanie swojej postaci na nic.

Pozdrawiam moze ktos to przeczyta ;)
ordzinal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin