Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-02-16, 06:28   #1181
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Non PVP

mosiężne nogawice, mosiężne hełmy, odkażacze, pary królewskich butów, królewskie hełmy, gromy, mroczne halabardy, kościste tarcze, kościste nogawice, smocze nogawice,
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-02-16, 06:50   #1182
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: demoniczne pomioty, królewskie hełmy, kościste tarcze, kościste nogawice, kościste hełmy, pary kościstych butów, smocze tarcze, bitewne nogawice, złote tarcze, złote zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-02-16, 08:03   #1183
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, mosiężne tarcze, mosiężne nogawice, pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, tizony, królewskie pancerze, mroczne halabardy, kościste nogawice, smocze zbroje, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-02-16, 06:23   #1184
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Non PVP
nogawice maga, mosiężne zbroje, mosiężne hełmy, demoniczne pomioty, królewskie nogawice, królewskie pancerze, gromy, kościste nogawice, kościste hełmy, pary złotych butów
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-03-16, 07:20   #1185
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON


Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary butów maga, odkażacze, królewskie hełmy, mroczne halabardy, kościste nogawice, pary kościstych butów, smocze tarcze, smocze hełmy, bitewne pancerze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-03-16, 07:17   #1186
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP


Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne nogawice, odkażacze, królewskie tarcze, pary kościstych butów, smocze hełmy, pary smoczych butów, bitewne pancerze, złote zbroje, złote nogawice, pary złotych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-16, 06:47   #1187
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP


Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: pary mosiężnych butów, mosiężne hełmy, demoniczne pomioty, królewskie pancerze, pary królewskich butów, mroczne halabardy, kościste zbroje, kościste hełmy, smocze nogawice, bitewne tarcze, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-16, 07:08   #1188
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP


Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: mosiężne tarcze, smocze tasaki, mroczne halabardy, kościste nogawice, kościste hełmy, pary smoczych butów, bitewne pancerze, bitewne nogawice, złote tarcze, złote hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-16, 07:51   #1189
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP

Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: nogawice maga, pary mosiężnych butów, odkażacze, tizony, pogromcy, królewskie pancerze, kościste zbroje, kościste hełmy, bitewne hełmy, pary bitewnych butów, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-03-16, 07:31   #1190
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

NON PVP


Dzisiaj wezmę na pewno takie rzeczy: zbroje maga, pary butów maga, smocze tasaki, demoniczne pomioty, kościste zbroje, smocze tarcze, smocze zbroje, smocze hełmy, bitewne pancerze, bitewne hełmy, ale wpadnij też innym razem, bo tak jak mówiłem - ciągle potrzebujemy czegoś innego!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin