Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-07-15, 09:44   #1
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Czyli zamiast zmian w expowiskach. Wyczuwam pomniejszenie ilość doświadzcenia z piaskowych hyder. Czyli zostanie zniszczone jedyne przyjemne miejsce do expienia w teamie.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Mag nekromanta ma największe obrażenia najmniejszym kosztem, jest to fakt, który może Pan policzyć. Zwiadowca bije szybciej, ale drożej.
.
Czy ktoś mi może to policzyć bo, aż mi się wierzyć nie chce. Koszt dmg maga nekromanty właśnie jest drogi bardzo :D
__________________
See the shadows marching on
Yesterday's dreams are dead and gone

Ostatnio edytowane przez brave12013 ; 22-07-15 o 09:54
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 21-07-15, 22:31   #2
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Przeczytałem i chyba się zgodzę z większościa :P podziwiam mi by się nie chciało pisać. Nie mogę ocenić tylko tego jak potezny jest wojownik przy pvp. Bo na nim nie gram. Expowiska nie są dostosowane do gry w drużynie takich jest tylko kilka, a exp solo jest bardzo uciążliwy w wielu przypadkach. DLatego też od 60 lvl tłukę górskie z wojem. Niedługo pewnie przeniesiemy się na piaski i tak do ... zawsze.
__________________
See the shadows marching on
Yesterday's dreams are dead and gone
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 21-07-15, 23:18   #3
Boltzer
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 60
Domyślnie

No jakby ktoś z administracji przeczytał post laubaua, to mogłoby być fajnie. Co do martwic, możesz nosić brązowe amulety. W ciągu tygodnia kupisz tyle, żeby zrobić jeden refill. Ryc może zloocic amulety, ale zostawi je na upiory. Do tego ograniczony jest na tyle, że może potwory bić tylko w nocy, to jak ma tego zloocic więcej? Dodatkowo obstawiam, że przy 900k /.h resp martwic nie wyrobi, bo przy 800 zaczyna szwankowac.

Balansu nigdy nie będzie dobrego, dopóki na serwie będzie gralo 20 osób i wszyscy na piaskowych, bo nigdzie indziej się nie opłaca. Zmniejszyć ilość expa na piaskach o 15 % i powiększyć resp. Expilem tam od 70 poziomu do 150, solo wbilem może z 10 poziomów, gdzie moja postać gdyby nie wojna miałaby ze 170.

Rycerz został teraz osłabiony na tyle, że jak masz 3 magów duchownych, to wystarczy jeszcze 3 nekro i śpi.
Boltzer jest nieaktywny  
Stare 21-07-15, 22:57   #4
19Fafka06
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 19
Domyślnie

Laubau szacun że CI się chciało napisałeś całą prawdę :)
19Fafka06 jest nieaktywny  
Stare 21-07-15, 23:34   #5
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Ja altaron widzę tak - zmierza w stronę w której liczy się gra zespołowa (rycek w na początku gry jest prawie nikim i musi z kimś expić). Oczywiście jest dość dużo(?) expowisk: wodniki, starsze smoki, piaskowe, praojce, demony, bagienne hydry, gargi, lodowe. Z tych wszystkich expowisk wyrabiają tylko piaskowe, bagienne, lodowe i gargi - może poprawić inne expowiska? (praojce, demony, starsze oraz wodniki nie wyrabiają już przy 2 osobach)
Można iść na inne expowiska ale po co skoro wszyscy i tak wrócą na piaskowe z powodu expa. Co zrobić? Poszperać przy innych expowiskach albo zmniejszyć expa za piaskowe (pewnie będzie wybrana druga opcja bo latwiejsza).

Handel leży i kwiczy z powodu braku osób bądź wszyscy dropią sobie sami itemy. Nie każdemu chce się spamować handel.

Happy hours raczej nie zostanie wprowadzone. Moim zdaniem będzie lepiej bez tego. Dlaczego? Bo ludzie będą tylko na to czekać i zapomną jak się gra bez tego.

Skoro jest to temat sugestie i propozycję to napiszę coś od siebie.
2 czary maga elementalisty: dzikie pnącza i ognista burza.
Czy jakiś mag to używa na expie bądź to używał przed resetem do expienia? (pytanie do graczy)
Pnącza wizualnie są fajnie ale 600 many za takie 'coś' z czego nie zabije potwora... odpuszczę sobie - nawet nie mam pomysłu na ten czar.
Ognista burza - tutaj widzę potencjał w tym czarze ale ma on za mały dmg (cd też ma duże znaczenie). Co zrobić? Albo zmniejszyć koszt many albo zwiększyć wymagany lvl o dużo i zwiększyć jego dmg nieznacznie.
/Tapen agro aluk - po tym jak znika po zmianie pietra jest on chyba nie używany.
inbass jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 14:36   #6
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

@ Altrel
Praojce są potworami typowo do zdobywania doświadczenia w drużynie, stąd nie ma się co dziwić, że biją dużo.
Jak tam expić drużynowo? Czekać 10 min na respa no soory ale nie;/

@ Lary
Czy ktoś mi może to policzyć bo, aż mi się wierzyć nie chce. Koszt dmg maga nekromanty właśnie jest drogi bardzo :D

Ciebie to chyba pojeba....Mag dorgi to pograj zwiadem -nie alchemikiem tylko odłóż żyletki.
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 14:46   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Na 100-120 poziomy, dla których projektowany był zagajnik są to potwory drużynowe. Dając tam więcej praojców z automatu znacznie podniosłoby to trudność wykonania zadania.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 14:53   #8
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Przed resetem z powodzeniem expiłem na praojcach solo, zresztą nie tylko ja, dziwni mnie trochę informacja, że są to potwory stricte pod hunt drużynowy.

Porównując DMG zwiadowcy do maga, zakładając, że mag bije z sd faktycznie się zgadza, ALE nie informacja o TAŃSZYM expieniu, zrobienie multi sd - 1200 strzałów, zajmuje 50min i kosztuje w granicach 200k.
Bijąc z pocisków DMG mam mniejszy od zwiadowcy.


btw.
Jeżeli ktoś świadomie wybiera elementalistę i płaczę odnośnie zarobku alchemika powinien być z miejsca ignorowany, niektórym osobom nie da się pewnych kwestii przetłumaczyć.

Swoją drogą grając przed resetem elementalistą duchownym czyli mając kiepski DMG potrafiłem zrobić super profit na wielu expowiskach, wykorzystując atuty elementalisty - obszarowe ataki.

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 22-07-15 o 15:02
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 15:01   #9
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Swoją drogą grając przed resetem elementalistą duchownym czyli mając kiepski DMG potrafiłem zrobić super profit na wielu expowiskach, wykorzustując atuty elementalisty - obszarowe ataki.
Myślisz, że z deper tewo olta wjadę jak wikary w nowego ministranta? Bo nie próbowałem jeszcze tego czaru, ale skoro mówisz, że obszarówki są dobre, to przetestuje sobie to na askarze z maćkiem nowickim
Pozdrawiam, Agri
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 22-07-15, 15:25   #10
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Spejson w trapie - zgadzam się, DMG zwiadowców/magów poszło nieco w górę, teraz tych knightów łatwiej zabijać, na dodatek runa wyssania many u duchownego pomaga.

@Piaskowe - z Tym trzeba coś zrobić, żeby nie były jedynym opłacalnym expowiskiem dla drużyn, ale do tego trzeba również pomyśleć o solo respach - z tego co wiem Lodowe Wiverny były strzałem w 10, więcej takich.

@DMG Maga - Z pocisków bije mniej od zwiadowcy o tych samych subprofesjach, z SD raczej więcej.

@Nowe hrimtury - nie sprawdzane przez nas, więc nie będę się wyrażał

@Diabliki - tutaj ciężko się wyrażić, z jednej strony Laubau ma całkowitą rację, że te potwory biją za dużo, zbyt często, składają ogromne comba, z drugiej strony, taka cena za stosunek HP:EXP 1:1, żeby wilk syty był i owca cała, proponowałbym obniżenie expa i zadawanych obrażeń.

@Praojce - potwory do zdobywania doświadczenia w drużynie, żaden resp nie jest wystarczająco duży/szybki, aby wyrabiał już przy 4 osobowym party - rework respu na południowych rubieżach - plx. W dodatku stosunek hp/exp w porównaniu do tego u piaskowych powoduje, że są nieopłacalne.

@Starsze czerwone - Mhistyryan tam expił, mówił że jest dobrze.

@Górskie trolle - tu chyba po poprawieniu buga z double hitem wszystko jest w porządku.

@Czerwone smoki - na wyższych nie sprawiają problemów, ale czy to expowisko dla wysokich poziomów?

@Kościane smoki - dla maga expowisko bardzo wysokopoziomowe, dla zwiadowcy już mniej, dla knighta duchownego raj.

@Abitańskie monstra - loot, exp/h - fail

@Nadzorcy - robią tam w miare expy, ale mniejsze niż na piaskowych, z mniejszym zarobkiem, właśnie takie expowiska powodują, że gracze czekają na piaskowe zamiast kombinować coś samemu.

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Na 100-120 poziomy, dla których projektowany był zagajnik są to potwory drużynowe. Dając tam więcej praojców z automatu znacznie podniosłoby to trudność wykonania zadania.
Nie chodzi o dodanie praojców na istniejącym terenie, ponieważ to całkowicie uniemożliwiłoby expienie tam, gdyby można było spotkać więcej niż 2 praojce naraz w jednym miejscu. Chodzi o samo poszerzenie terenu, w ten sposób trudność się nie zmieni, a po prostu quest będzie co najwyżej dłuższy.
ezzak jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin