Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-10-18, 15:54   #1
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Obecnie jakieś 70% moobow potrzebuje reworku i jest to po prostu fakt . Ja nie wiem jak idąc na górskie trolle expic w 3,4,5 może tam być fajnie . To samo hydry - dodatkowo strzał w kolano jeżeli chodzi o zabranie expa z nich. To samo kosciane, robił tam ktoś jakieś wyprawki w 3-4 ? Umarłe mnichy? Upiory w drużynie? To wszystko jest do poprawki i to po prostu przyjmijcie do informacji i zacznijcie coś z tym robić

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
xD.

Chyba nie mogę bawić się w żarty z domieszką sarkazmu.
Ty jak i twoja capa drużyna chodzi z miksturami robionymi na 100+ alchemii ,że wszędzie zarabiasz czy o chuj chodzi . Dajcie mi dostęp na test serwer -poproszę 2-3 osoby i zacznę testować te wszystkie respy obalając te wasze mity super expienie w drużynie. Skoro kurwa na locie x2 i expie x2 ludzie na sezonowym mieli chujnie z grzybnia wybierając się na wspólny hunt to tak kurwa na comunity jest przepięknie!!!!!
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-18, 15:57   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Obecnie jakieś 70% moobow potrzebuje reworku i jest to po prostu fakt . Ja nie wiem jak idąc na górskie trolle expic w 3,4,5 może tam być fajnie . To samo hydry - dodatkowo strzał w kolano jeżeli chodzi o zabranie expa z nich. To samo kosciane, robił tam ktoś jakieś wyprawki w 3-4 ? Umarłe mnichy? Upiory w drużynie? To wszystko jest do poprawki i to po prostu przyjmijcie do informacji i zacznijcie coś z tym robić



Ty jak i twoja capa drużyna chodzi z miksturami robionymi na 100+ alchemii ,że wszędzie zarabiasz czy o chuj chodzi . Dajcie mi dostęp na test serwer -poproszę 2-3 osoby i zacznę testować te wszystkie respy obalając te wasze mity super expienie w drużynie. Skoro kurwa na locie x2 i expie x2 ludzie na sezonowym mieli chujnie z grzybnia wybierając się na wspólny hunt to tak kurwa na comunity jest przepięknie!!!!!

Gadałem z kumplem i wiem czemu macie tam waste, nie trudno o to expiac na sd, puginalach i miksach maga XD

Magowie robia pociski na potach przed huntem, i wszyscy latamy na Izaakowych miksach mocy, no może zielek na maga.

Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin