Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-08-13, 11:03   #1
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie Licor - głupota.

Witam, jako największy hejter altaronu chciałbym odwołać się do jednej z ciągłych zadań na Licorze. Misja znajduje się na Lewanie, u pewnego zielarza który mieszka samotnie w swoim domu nieopodal goblinów. Zauważmy że po wykonaniu zadania z szałwią, możemy mu co 4h dostarczać 100 porcji tego przedmiotu.

Czym większy poziom tym większa nagroda (exp)

Molan 117 - Stały wyspiarz dzienne wbija 10% dośwadczenia, otrzymuje ponad 100k + za wykonanie zadanie, dziennie jest w stanie wyciągnać ponad 300k. dla mnie jest to bez sensu, za głupią szałwię tyle doświadczenia? Niedługo gdzieś za rok, zobaczymy pierwszego stałego wyspiarza z 200 lvl... Z jednej strony to fajnie że można taki poziom osiągnąć ale ogólnie dla mnie to głupota.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-13, 11:23   #2
Molan
 
Avatar Molan
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 38
Domyślnie

Czy Ty przypadkiem nie spoilujesz? Stosuj się proszę do regulaminu i zasad tutaj panujących.

Dane które przedstawiłeś są zupełnie z kosmosu, a to świadczy że nie do końca masz pojęcia o czym mówisz. Z questa o którym piszesz dostaję okolo 50 000 exp na dobę, czyli równowartość mniej więcej czterech godzin expowania. To chyba nie jest to tak strasznie dużo? Myślę, że na kontynencie są podobne codzienne questy.

Poza tym - Altaron to przecież gra nastawiona na RPG, a nie szaleńcze expowanie - tak więc chyba dobrze, że są możliwości zdobycia doświadczenia w wygodny sposób - dzięki temu gracze grający około godziny dziennie mogą zająć się ciekawszymi rzeczami niż męczenie expa i uczestniczyć w rozmaitych ciekawych wydarzeniach. Zwłaszcza, że z niektórymi nawet postać na moim poziomie ma spore trudności.

Zgodzę się natomiast z jednym - poziom 200+ na Licorze to rzeczywiśćie przegiecie, sam proponowałem zeby Hiacynt powyżej 100 poziomu juz nie dawał doświadczenia.

A jeżeli tak Cię boli mój 115 poziom - to napiszę Ci, że mi nie zależy.
Robię to, wylacznie dlatego ze jest taka możliwość.

Ostatnio edytowane przez Molan ; 04-08-13 o 12:09
Molan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-13, 11:52   #3
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Psimgoth, za przeproszeniem, ale Tobie już na mózg padło od tej gry. Idź sobie hejcic na otsy. Po prostu Molan-owi zazdroscisz, ty nigdy uczciwie takiego poziomu nie zdobedziesz.
Kleikk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-13, 12:00   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zadanie jak zadanie. O co w ogóle chodzi? Przecież nie można robić tego zadania 10 razy dziennie, a expa tak dużo się nie dostaje.
Zostawić tę misję w spokoju.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-13, 12:07   #5
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Temat się powinien nazywać "Psimgoth - głupota". Przynajmniej od razu by było wiadomo o co chodzi.
Co Cię tak w gaciach ciśnie? Wbił lvl na Licorze na zadaniach. No tragedia. Miliony ludzi cierpią na tym, PA totalne pewnie robi, red skull non stop i nie da się z temple wyjść, bo random PK.
Psimgoth, weź Ty idź, odejdź od kompa, otwórz drzwi, wyjdź z domu, popatrz w niebo i stój tak aż zrozumiesz, że nikt Cię tu nie chce.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-08-13, 13:47   #6
Vesroth
 
Avatar Vesroth
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Österreich
Postów: 37
Domyślnie

Moje zdanie jest takie, że przeszkadza Ci wyskoki poziom Molan'a i to w jaki sposób zdobywa doświadczenie, misja nikomu w niczym nie przeszkadza jest to przemyślane dla graczy z niskim poziomem jak i dla tych z tym większym. Nie każdy jest taki, że nie widzi nic innego niż blask monitora przez całe wakacje, więc te 10% dziennie dla Molana zdecydowanie w niczym nie przeszkadza.
Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Z jednej strony to fajnie że można taki poziom osiągnąć ale ogólnie dla mnie to głupota.
Nie rozumiem, "z jednej story fajnie" - czyli podoba Ci się wbicie dwusetnego poziomu i fajne by były gdyby ktoś owy posiadał.
"Ale dla mnie to głupota" - teraz zdecydowałeś się na to, że jest to głupota i nikt nie może posiadać takiego poziomu dzięki poświęconemu czasu na grę, ale założę się gdybyś to ty miał mieć taki poziom to już inaczej byś gadał.
Przed napisaniem jakiegokolwiek tematu przemyśl to i zadaj sobie pytanie "Czy jest sens ?".
Vesroth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-13, 22:34   #7
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

thali wbiła 190 na dziennych wiec proponuje je wywalić.

Co jak co może i ta misa daje troche za dużo. Wbicie 50 lvla na licorze powinno być wyzwaniem, a nie że zaloguje 3-4 razy dziennie i mam wbity 1 poziom ;> Delikatnie zmniejszyć zależność od lvla i tyle.
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin