Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-03-14, 16:55   #1
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Zapłacisz mi odszkodowanie, takie jak Altaron Billy'emu.

Każdy, kto ma inne zdanie niż Ty, musi być skrzywiony na umyśle?

Jesli nie masz zadnych argumentów, a uwazasz ze sprawienie iz zwiadowca solo nie jest w stanie expic nigdzie jest pozytywna zmiana, to uwazam iz cos tu jest nie tak.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 16:22   #2
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Uiop ty jestes , naprawde..
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 16:25   #3
malpad
 
Avatar malpad
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Białystok
Postów: 59
Domyślnie

Aaaaaa i prosilbym o oddanie statusu szlacheckiego na mojego pallka jezeli po kilku dniach zobaczycie, ze nikt tu juz nie gra i wrocicie do starego Kpirooo ;) "Wy UPARCIUCHY niedobre =) "
malpad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 16:45   #4
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał malpad Zobacz post
po kilku dniach zobaczycie, ze nikt tu juz nie gra
Może Collegium zacznie grać :D
Swoją drogą dzięki za pk akcje pod dp wczoraj, przybyło kilku graczy na non dzięki wam :>
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 18:21   #5
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Z tego co widzę, to zmiany, które zostały wprowadzone stały się pewnego rodzaju udręką dla zwiadowców i tematem dyskusji, która praktycznie nie ma końca. Nie gram zwiadowcą,
ale na podstawie wypowiedzi innych graczy bez problemu mogę stwierdzić, że zmiany w czarach zwiadowcy nie są dobrym rozwiązaniem. Po podsumowaniu wypowiedzi części osób tworzących tzw. wyższe siły altaronu można uznać, że nie tylko zwiadowca będzie poszkodowany. Tu moje pytanie. Dlaczego ktokolwiek ma być poszkodowany? Podsumowywując: zmiany w czarach zwiadowców nie powinny mieć miejsca.

Drugą kwestią jest zmniejszenie hp maga (tj. propozycja jednego z użytkowników forum, który wypowiadał się w tym temacie). Owszem, mag z poziomem 100/150+ posiada dobre czary i runy. Summony, które pojawiły się z tą "mini aktualizacją" są kolejnym plusem maga. Jest to w pewnym sensie ułatwienie, ale bez przesady. Magowi, który takowego (150+) poziomu nie posiada nie jest wcale łatwo grać. Są summony, ale do co najmniej 55 poziomu nie można przyzwać mocnego "pomocnika". Trzeba również zauważyć, że mag jest profesją, która ma najmniej hp w grze.

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 11-03-14 o 18:31
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 19:23   #6
ogryz1988
 
Avatar ogryz1988
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 33
Domyślnie

A tam płaczecie koledzy łucznicy super upek ^^. Zapraszam do expienia na pvp. Pomoc w expie dla osób 100+
ogryz1988 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 20:02   #7
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie Dla spinających się dlaczego nie ma odezwu na ich płacze :>

Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 20:52   #8
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Wielu z WAS chyba zapomniało jak rycerze dawno temu dostali po dupie. Zmniejszono atak broni i to o 30%. Wszyscy co grali rycerzami płakali i krzyczeli aby wrócić zmiany... Administracja nic nie zrobiła, zmiany zostały.
Przychodzi taki dzień na oko rok później gdzie dalej uważacie, że rycerz jest prze koks, a zwiada niszczą. Myślę, że analogicznie będzie tutaj.

P.S. Precyzujcie, że to MAG NEKRO robi 1.5kk :) Bo duchownym nie da rady :)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 21:48   #9
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Wielu z WAS chyba zapomniało jak rycerze dawno temu dostali po dupie. Zmniejszono atak broni i to o 30%. Wszyscy co grali rycerzami płakali i krzyczeli aby wrócić zmiany... Administracja nic nie zrobiła, zmiany zostały.
Przychodzi taki dzień na oko rok później gdzie dalej uważacie, że rycerz jest prze koks, a zwiada niszczą. Myślę, że analogicznie będzie tutaj.

P.S. Precyzujcie, że to MAG NEKRO robi 1.5kk :) Bo duchownym nie da rady :)
Kto pisal o 1,5kk ? Ja pisalem o 1,2kk i tyle bez problemu wyciagnie 200 mag duch. A kiedy ja tyle robilem na piaskowych to wielki ból dupy. Atak broni o 30% ? Kiedy ? Chyba w mezozoiku.

Problem jest w tym, ze ludzie twojego pokroju sa zbyt ograniczeni. Wiec jezeli problem nie dotyczy ciebie i twojej profesji masz go kompletnie w dupie. Sytuacja jest taka, ze wyciagam 590k/h 220 zwiadowca na starszych smokach i do tego majac waste. Odpowiedz mi czy to jest wedlug ciebie normalne ?

PS. Jezeli uwazasz, ze nie popatrz na swoj comment na forum i przekalkuluj odpowiedz jeszcze raz.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 21:26   #10
Ebzdyberybecjusz
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Kraków
Postów: 35
Domyślnie

Moim zadaniem czar "Hape odes Kpiro" jest bardzo dobrym pomysłem . Lecz za dużo bierze many , expiąc zwiadowcą na 170 lvl na Martwicach miałem tam nie zły exp 800k/h , miałem na sobie 530 manasów oraz 4k bełtów rozrywających . Expiłem tam ledwo 35 minut i już manasów nie miałem a bełtów zostało ponad 2k .
Zmieńcie ilość many za ten czar i może każdemu się to spodoba i bd spokój na servie : )
Ebzdyberybecjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin