Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-11, 22:53   #181
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Widać że ten klan Eksterminatora to pozostałości z Securum i niedobitki serwera którym nie udało się dojść do Planu B, ciekawe, ciekawe ;) Tylko proszę, niech Eksterminator nie idzie w ślady Securum, i niech nie robi masówki...
To Ty nie widziałeś przed chwilką masówki jaką jest Plan B. Ja tam nie widziałem nigdy żeby securum biegało w 20 + osób :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 22:56   #182
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Myślałem że 108 wojownik dłużej się trzyma.
Masz w każdym temacie najwięcej do powiedzenia, a w ogóle nie grasz, typowe dziecko forum.
Sprawdź ile osób go biło, a potem wyobraź sobie combo 18 osób ;)
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 22:56   #183
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
To Ty nie widziałeś przed chwilką masówki jaką jest Plan B. Ja tam nie widziałem nigdy żeby securum biegało w 20 + osób :)
Kiedy prowadziliśmy wojnę Fallen Angels vs. Securum to ci drudzy biegali sobie już na Odesie z 30 poziomami, a ich klan liczył +50 graczy, nasz - 20. To że wyruszali na wojnę w małych ekipach, świadczy tylko o tym że reszta klanu nie potrafiła po prostu grać. Mieli przewagę liczebną jak i poziomową, ale i tak nasz klan wygrał.

@up: To że nie tłukę na serwerze 24/7 jak niektórzy to nie oznacza że nic nie wiem :) Poza tym, nie życzę sobie żeby mnie ktoś obrażał nie sprowokowany.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 23:09   #184
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Kiedy prowadziliśmy wojnę Fallen Angels vs. Securum to ci drudzy biegali sobie już na Odesie z 30 poziomami, a ich klan liczył +50 graczy, nasz - 20. To że wyruszali na wojnę w małych ekipach, świadczy tylko o tym że reszta klanu nie potrafiła po prostu grać. Mieli przewagę liczebną jak i poziomową, ale i tak nasz klan wygrał.

Z tego co mi wiadomo to fallen angels, collegium, potem spectrum dostalo po dupie. Dopiero jak powstał Plan B to coś się ruszyło i to nie od poczatku bo każdy expil swoimi nowymi postaciami. W tamtym okresie (początki Planu B) na vt Planu B czasami było po 15 osób a na akcje szło może z 5 bo reszta wolała expic swoje nowiuśkie chary więc twoim zdaniem jeżeli Plan b wtedy tez ruszał w małych ekipach to reszta tez nie potrafiła grać??
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 23:13   #185
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
Z tego co mi wiadomo to fallen angels, collegium, potem spectrum dostalo po dupie. Dopiero jak powstał Plan B to coś się ruszyło i to nie od poczatku bo każdy expil swoimi nowymi postaciami. W tamtym okresie (początki Planu B) na vt Planu B czasami było po 15 osób a na akcje szło może z 5 bo reszta wolała expic swoje nowiuśkie chary więc twoim zdaniem jeżeli Plan b wtedy tez ruszał w małych ekipach to reszta tez nie potrafiła grać??
To było już wałkowane setki razy na tym forum. Wszyscy wiedzą że klęska FA była winą częściowo beznadziejnego dowództwa obecnego lidera - Mara'Nocy, ale kiedy Waski złapał się za jego robotę wszystko poszło inaczej. Sam niestety musiałem zaprzestać grać z powodów osobistych i żałuję. I powiedz mi, czy ludzie z Securum nie grają teraz na nowych kontach? Oczywiście że tak. Ostatni raz mówię, przewaga Securum opierała się tylko na liczebności i przewadze poziomowej ich postaci.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 23:16   #186
Belisariusz
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Masz w każdym temacie najwięcej do powiedzenia, a w ogóle nie grasz, typowe dziecko forum.
Sprawdź ile osób go biło, a potem wyobraź sobie combo 18 osób ;)
No nic więcej, tylko +1.
Belisariusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 23:16   #187
Evul Zombie Jesus
 
Avatar Evul Zombie Jesus
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 10
Domyślnie

@ Zwariowany Alkocholik
Jak czytam twoje posty, to aż nie wierzę w to co czytam.
*Securum gildią z ponad 50 graczami?
*Że niby my mamy być masówką? Plan B czym w takim razie jest?
*Fallen Angels wygrało z Securum xD?!

Coś mi się zdaje, że te twoje źródła, są kiepskiego pochodzenia.
I skończ się udzielać w tematach o których nie masz zielonego pojęcia, to że jest Ciebie dużo na forum, masz mnóstwo postów etc. nie zrobi z Ciebie sławnego "altarończyka", raczej trolla, którego posty się pomija, bo już ma się ich dość.
Proszę Cię o jedno, nie zgrywaj wielkiego znawcy, bo Ci to kiepsko idzie.
Evul Zombie Jesus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 23:22   #188
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Evul Zombie Jesus Zobacz post
@ Zwariowany Alkocholik
Jak czytam twoje posty, to aż nie wierzę w to co czytam.
*Securum gildią z ponad 50 graczami?
*Że niby my mamy być masówką? Plan B czym w takim razie jest?
*Fallen Angels wygrało z Securum xD?!

Coś mi się zdaje, że te twoje źródła, są kiepskiego pochodzenia.
I skończ się udzielać w tematach o których nie masz zielonego pojęcia, to że jest Ciebie dużo na forum, masz mnóstwo postów etc. nie zrobi z Ciebie sławnego "altarończyka", raczej trolla, którego posty się pomija, bo już ma się ich dość.
Proszę Cię o jedno, nie zgrywaj wielkiego znawcy, bo Ci to kiepsko idzie.
O proszę, wielcy członkowie Securum powracają na łamy forum, ciekawe co się stało, Eksterminator przyjął was pod swoje skrzydła i wróciła odwaga. Czas leczy rany. Nigdzie nie powiedziałem że FA wygrało z Securum. To że mam mnóstwo postów nic nie znaczy, równie dobrze mogłoby ich nie być, piszę wtedy kiedy mam coś do powiedzenia, a to jak na razie nie jest zakazane, prawda? I niestety, coś wiem na ten temat. Znawcy nie zgrywam, ale coś wiem gdyż założyłem Fallen Angels z Marą. I nawet mi nie wmawiaj że Securum nie miało 50 graczy w klanie, bo zaczynasz być śmieszny. Teraz Plan B ma 24 graczy i to nazywasz masówką?

Ale może cię ucieszę, ale w nową wojnę która teraz powstaje nie będę się mieszał :)

@down: Tak, tak masz rację. Wracaj do piaskownicy.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 11-06-11 o 23:31
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 23:30   #189
Mrowa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
O proszę, wielcy członkowie Securum powracają na łamy forum, ciekawe co się stało, Eksterminator przyjął was pod swoje skrzydła i wróciła odwaga. Czas leczy rany. Nigdzie nie powiedziałem że FA wygrało z Securum. To że mam mnóstwo postów nic nie znaczy, równie dobrze mogłoby ich nie być, piszę wtedy kiedy mam coś do powiedzenia, a to jak na razie nie jest zakazane, prawda? I niestety, coś wiem na ten temat. Znawcy nie zgrywam, ale coś wiem gdyż założyłem Fallen Angels z Marą. I nawet mi nie wmawiaj że Securum nie miało 50 graczy w klanie, bo zaczynasz być śmieszny. Teraz Plan B ma 24 graczy i to nazywasz masówką?

Ale może cię ucieszę, ale w nową wojnę która teraz powstaje nie będę się mieszał :)
Powiem ci tak... Od początku byłem z Securum, lecz nie ujawnie nicku... Obecnie ze starego securum gra tylko Ozi reszta odeszła, wchodze na forum po to by wiedzieć co się dzieje. Uważam że jesteś nieudacznikiem nieumiejącym grać <skończyłem z powodów osobistych> czyli <dostawałem pod dupie za każdym razem i mi się odechciało grać>.
Powodzenia;)

1. Securum nigdy nie miało nawet 30+ graczy
2. Jeśli nawet miało to nie 50 a wiekszość charów było 1 osoby. Typ mial 7 nb charów w gildi.
3. Napisałeś strone wcześniej że FA wygrało z Securum
4. Jesteś dupolizem Planu B, bo gdy Eksterminator był w gildi było wszystko na cacy a tera Eksterminator be.
5. 15 graczy lecących na 1 gracza to już jest masówka łosiu.
Mrowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-11, 23:35   #190
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

no ładna masa ich było na akcji 20+ osób przeciwko 8 osobom, więc przyznasz mi rację że w tym przypadku to jest masa w chuj
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin