Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Pytania i Odpowiedzi (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [pvp i non-pvp] Pytanie do graczy. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6525)

Total 27-07-13 11:41

Pytanie do graczy.
 
Witam.
Zapytam się wprost:
Czy po zmianie loota/expa z gwardzistów/najemników dalej ktoś ma
ochotę tam chodzić?

:B

Lonewolf 27-07-13 12:55

Sam wczoraj zgłaszałem że tam nic nie dropi i jest waste, ale ktoś z góry powiedział mi że nieumiejętnie expie bo jakiś 140 rycerz na teście wyszedł tam na plus...

Wicked 27-07-13 13:04

Rycerz niemal wszędzie wyjdzie na plus, ale cóż. Mądre głowy na górze rzondzom. :)

Kleikk 27-07-13 13:11

Hihi, najpierw zrobili z tego najlepszy exp + mega profit, a teraz coraz gorzej i gorzej :)

Slythia 27-07-13 13:23

Cytat:

Napisał Kleikk (Post 68884)
Hihi, najpierw zrobili z tego najlepszy exp + mega profit, a teraz coraz gorzej i gorzej :)

Bo był za dobry. Ogólnodostępny resp dla każdego nie może być*lepszy pod względem kasy od elfów / inkwizytorów.

Teraz ustawiamy ten resp pod ryców tak, by mieli z niego zysk, a nie jak obecnie - kokosy. Lonewolf, o Twoim stylu walki rozmawialiśmy, nie wiem jaki musiałby być resp byś na plus wyszedł.

Lonewolf 27-07-13 13:30

Sorry że nie zbieram miedziaków jeśli o to chodzi, albo o to że biję w zwarciu jak rycerz, niestety odes kpiro tak działa a uciekanie i strzelanie z odes co kawałek nie ma sensu, wolę sobie lurnąć i stanąć z mobkami tak by stały we framudze i brać jeden po jednym. Nie widzę również sensu testowania ryckiem 140! kiedy ten resp jest pod rycków 90-120. Z mojej gildii 4 osoby które tam expiły również wastują, ale pewnie też nie potrafią grać, może nauczysz nas?

Lila 27-07-13 13:31

Styl walki, hm, zwiadowca ma rzeczywiście wielkie pole do popisu pod tym względem. Uciekać z odes kpiro nie zawsze się da, np. przy schodach, gdzie wchodzisz i kilka mobków od razu cię blokuje. Poza tym nie wiem czy ktokolwiek ucieka od mobka używając odes kpiro, nie widziałam, nie słyszałam.

Uiop 27-07-13 13:31

Nie sprawdzałem tego respa po zmianach, ale wcześniej był za dobry.

Lonewolf 27-07-13 13:41

Był, dlatego został zmieniony i zarazem przesadzony, o to się tu rozchodzi że po zmianach nikt tam nie zarobił ani grosza, a exp też nie jest zadowalający, jak już mam iść gdzieś wastować to są lepsze do tego miejsca.

Slythia 27-07-13 13:44

Cytat:

Napisał Lonewolf (Post 68889)
Był, dlatego został zmieniony i zarazem przesadzony, o to się tu rozchodzi że po zmianach nikt tam nie zarobił ani grosza, a exp też nie jest zadowalający, jak już mam iść gdzieś wastować to są lepsze do tego miejsca.

Dla rycerzy nadal jest zbyt dobry. Nie mogę podnieść dropu ze względu na Ciebie, bo zaczną oni wynosić parędziesiąt talarów zamiast paru.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin