Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Wasze opinie o letniej aktualizacji (temat zbiorczy) (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4035)

Tron 21-08-12 13:10

Wasze opinie o letniej aktualizacji (temat zbiorczy)
 
Wraz z nową aktualizacją macie pewnie mnóstwo do powiedzenia na ten temat. I żeby uniknąć nieładu na forum swoje opinie wypisujcie tylko i wyłącznie w tym temacie. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum!

Błędy w nowej aktualizacji możecie zgłaszać za pomocą komendy ctrl+R w grze, albo na forum!

Czekamy na Wasze opinie!
Przyjemnej gry życzy,
Administracja Altaron.pl

Sepethro 22-08-12 06:20

Jestem bardzo miło zaskoczony, wielki obóz Abitańców, bardzo przyjemne i logiczne misje w obozie treningowym, Smoki są bardziej opłacalne
a czekanie na karawany mniej uciążliwe.

świetne grafiki,
chociaż rogacza sie przestraszylem na początku :l

ano i wzmocnienie kościanych smoków zasługuje na duży +

patryk1992 22-08-12 10:24

Ja mam zastrzeżenie tylko do jednego mianowicie szybkostrzelność(odes kpiro)> Gra łucznikiem staje się męcząca gdyż trzeba sie zatrzymać przy każdym ataku przez to potwory mnie doganiają za każdym razem.... Mam nadzieje że to zmienicie

Serio 22-08-12 11:00

Ja mam nadzieje ze tego nei zmienicie, łucznik był zbyt mocny

KarolOs 22-08-12 11:04

Duzo misji, duzo expa, szybko sie robi i ogólnie są git
Mag - Nutki są osłabione ale da sie jakos przezyc, miały za duzy dmg z tym sie zgodze.
Leczenie dla maga - lipa, na lepszym potworku nie da sie wyleczyc bo jest colldown na leczenie, a tawisem sie nie wyleczysz, mogliscie juz zmniejszyc to leczenie o 150 ale nie dawac takiego colldowna.

Wyssanie zycia, na początku to bylo dobre, biło po 300 i było git, teraz bije po 150 w ludzi za 200 many, gdzie sens skoro bije wiecej z efo tote za 30 many ? powinnscie tego nie zmieniac

Ryszardbialek 26-08-12 10:26

dlej zwaidowca wymiaata :<

sidexxx 26-08-12 10:35

dlaczego? wiesz jakie to osłabienie? czekać w bezruchu aż wystrzelisz te 3 pociski z kpiro.

Ryszardbialek 26-08-12 11:06

Ale jak dajesz czar szybkosci to prawie to nie przeszkadza. A jak masz blokera to.... hm;<

malinowy 28-08-12 08:24

Mnie to denerwuje głównie jedna sprawa. Nie ma żadnej listy z przedmiotami różnorakimi i potworami. Map nie musi być (oprócz Neolithu, Bekalelu i Ankardi ale to tylko SAME MIASTA)
Nie można się znikąd dowiedzieć co z danego potwora można otrzymać, ile expa i tym podobne bajery.

Prakt 28-08-12 08:44

Malinowy! Jak tylko zobaczyłem Twój post, wziąłem się wraz z całą administracją i SG do roboty i oto jest: Altaron Wiki. Przepraszam, że dopiero teraz, ale szybciej jak w 20 minut nie dałbym rady tego wszystkiego zebrać.

A na przyszłość poszukaj na stronie głównej. ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin