Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Aktualności (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=3)
-   -   Łatka 06.11.2015 (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17675)

Catthon 10-11-15 07:03

Cytat:

Napisał LukaszNiesforny (Post 142030)

Tak czy inaczej update na plus, choć uważam że możliwość zdobycia nowych run powinna być bardziej rozbudowana.
Dla przykładu: tak jak wcześniej mag osiągając poziom "x" wymagany na jakąś runę praktycznie od razu mógł się cieszyć z nowego nabytku, tak teraz mag z tym samym poziomem ma o wiele trudniej zdobyć chociażby pomniejszą wersję tej runy.
W tym wypadku patrzę z mojego punktu widzenia czyli maga elementalisty, którego głównym atutem powinny być runy obszarowe. Niestety nie mam porównania do innych profesji.

Nie wiem czy jest, ale dla podstawowych run dodałbym możliwość zdobycia wykonując jakieś zadanie (questa), np. na koniec w nagrodę można sobie wybrać jakąś runę spośród zaproponowanych przez NPC (w zależności od sub profesji).

Powiem Ci, że te pomniejszone runy nie są wcale jakieś wyjątkowo trudne do zdobycia. W ciągu pierwszego dnia od łatki co kilka osób z HTG zdobyło runy obszarowe, a wszyscy (prócz Janeczka) mieli poniżej 90 poziomu.

LukaszNiesforny 10-11-15 08:20

Z tym, że wcześniej do 36 poziomu, elementalista miał dostęp do wszystkich rodzai, no ale nic to tylko mała sugestia :)

Catthon 10-11-15 08:41

Cytat:

Napisał LukaszNiesforny (Post 142036)
Z tym, że wcześniej do 36 poziomu, elementalista miał dostęp do wszystkich rodzai, no ale nic to tylko mała sugestia :)

Powiem Ci, że ele-duchem do 100 poziomu zużyłem może ze 4bp gfb, bo akurat miałem. Polowałem kulkami. Fakt, na non idzie więcej obszarówek, bo inaczej się poluje, ale jednak nie ma problemu gdy ich braknie.

Ogromny plus jest taki, że teraz nie trzeba martwić się robieniem tych run.

Masterglocker 10-11-15 13:11

Eamo ofla etc ma większy dmg niż gfb, a z blokerem fajnie się to strzela.

LukaszNiesforny 10-11-15 15:00

Wiadomo, nie mówię że to jakieś utrudnienie nie do pokonania, wręcz pierdoła - jak stwierdził przedmówca bez obszarowych też nie ma tragedii.
Ja akurat z obszarowych intensywnie biłem od 34 z runy burzy (gram solo), która aktualnie na tym lvlu jest nie do zdobycia samodzielnie, ale mniejsza z tym, są ważniejsze kwestie do poruszenia :)

damian1591 11-11-15 00:13

No i stało się :)
11 lis 00:15 118 Pokonany przez Wąż Wodny, Wąż Wodny, Rak Olbrzymi

2 węże, rak, 2 małe i nie szło się wyleczyć i to samo jest przy 3-4 kościanych jak combo walą i/lub pokutnikach, a na upiory/widma nawet nie idę sprawdzać. Chyba coś nie halo z tym Waszym "udoskonaleniem" :>

Catthon 11-11-15 02:10

Cytat:

Napisał damian1591 (Post 142134)
No i stało się :)
11 lis 00:15 118 Pokonany przez Wąż Wodny, Wąż Wodny, Rak Olbrzymi

2 węże, rak, 2 małe i nie szło się wyleczyć i to samo jest przy 3-4 kościanych jak combo walą i/lub pokutnikach, a na upiory/widma nawet nie idę sprawdzać. Chyba coś nie halo z tym Waszym "udoskonaleniem" :>

Używałeś tańszych mikstur?

Marancza 11-11-15 09:53

Cytat:

Napisał damian1591 (Post 142134)
No i stało się :)
11 lis 00:15 118 Pokonany przez Wąż Wodny, Wąż Wodny, Rak Olbrzymi

2 węże, rak, 2 małe i nie szło się wyleczyć i to samo jest przy 3-4 kościanych jak combo walą i/lub pokutnikach, a na upiory/widma nawet nie idę sprawdzać. Chyba coś nie halo z tym Waszym "udoskonaleniem" :>

Przecież tyle hajsu ludziom ukradłeś, szkoda ci go na lepsze poty albo na średnie uhy?

damian1591 11-11-15 10:19

Żeby mieć profit muszę na małych potach expić, bo na średnich/dużych waste gdzie nie pójdę.
Może lepiej wprowadzić coś jak UHP ?

Marańcza, a weź Pan zamknij twarz, wyjdź i zamknij drzwi :)

Zwiad może sobie na starszych smokach latać solo
Mag może na górskich z gfb latać solo
A Rycek może generały huncić, bo tam profit będzie miał

Swatek22 11-11-15 11:14

Cytat:

Napisał damian1591 (Post 142160)
Żeby mieć profit muszę na małych potach expić, bo na średnich/dużych waste gdzie nie pójdę.
Może lepiej wprowadzić coś jak UHP ?

To może lepiej trza było wziąć alchemika dla lepszej efektywności mikstur ;P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin