Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Wodniki ,Praojce (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12694)

begar321 05-08-14 09:16

Wodniki ,Praojce
 
Witam , proponował bym zwiększyć szybkość respienia się takich potworów jak wodniki czy praojce kosztem możę obniżenia expa za nich ? Dlaczego ? Ponieważ te expy w drużynie 3-4 osobowej skutkują kompletnym nie respieniem się mobów ;/ . Uniemożliwia to tym samym expienie tam z gronem przyjaciół :D .

Jest naprawde mało miejsc gdzie takowa ekipa kilku osób może wybrać ;/

cewix 05-08-14 09:18

Mało? Może się nie znam, ale wydaje mi się, że nie ma miejsc gdzie opłaca się iść w tyle osób :/

begar321 05-08-14 09:35

Takimi expami są jedynie Piaskowe , Bagienne hydry , lodowe potwory , gargantuany - reszta expów nie do końca się spisuje i można tam expic

Adrondil 05-08-14 11:37

Altaron to nie tylko exp, mało ci expa idź na kościane, lub inne moby, wszędzie pg chciałbyś robić, zwiększenie respawnu owych potworów zdestabilizuje kompletnie te miejscówki.
Stanowcze nie!!!

Bubsko 05-08-14 11:41

Cytat:

Napisał Adrondil (Post 110295)
Altaron to nie tylko exp, mało ci expa idź na kościane, lub inne moby, wszędzie pg chciałbyś robić, zwiększenie respawnu owych potworów zdestabilizuje kompletnie te miejscówki.
Stanowcze nie!!!

Wodnika na oczy nie widzial,ale ma najwiecej do powiedzenia.

Skoro wodniki,szkwaly to bardzo silne potwory to powinno sie na nie chodzic w grupie 3-4 osobowej,niestety resp nie jest przystosowany na taka ilosc ludzi.

WarlordPL 05-08-14 11:47

Altaron to nie jest gra w Grupie,Altaron ma być Trudny. Głównie masz robić misje jak to inni mówią...

Śliski 05-08-14 12:10

#1 Czy ten nowy większy resp również nie wyrabia? Jeśli tak to dodałbym piętra bo przyspieszenie respa może być zabójcze dla mniejszych grup (backresp).

#2 Adronalil czy jakoś tak. Miałeś nie grać przecież? Ogólnie Altaron tak tragiczny, że nawet musiałeś temat założyć, że odchodzisz. Jakby ktokolwiek chciał Cie tu dłużej widzieć, raczej ku uciesze wszystkich ten temat był.
Niestety takie trolle zawsze gdzieś zostają w okolicy, szkoda.

Anubis 05-08-14 12:50

Co jak co ale Pan up ma trochu racji ale nie o tym temat.

begar321 05-08-14 13:26

Mógłby się Pan Altrel wypowiedziec czy tylko potrafi posty usuwać ?

Adrondil 05-08-14 13:27

Widzę ktoś pousuwał nasze posty :) Ja nie chciałem zaczynać tego wara tu, ale wiem dokładnie, że i wy mi negowaliście temat o potach specjalnie, to i ja tu specjalnie negowałem. Ja chciałem tylko zmiany wagi, a dzisiaj się okazało, że nawet gruczołów czerwia nie idzie kupić w shopie, wiem, że altaron ma być trudny ale biegać na respie 10h za składnikami, żeby zwastować je w 1h to przesada, dlatego nie spodobało mi się jak negowaliście mój temat i ja w odwecie tez negowałem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin