Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Community PVP (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=124)
-   -   [Dyskusja] nowy start (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20255)

Mervakis 28-07-17 15:49

Jest już otwarty test server dla wszystkich. Na razie jest wprowadzone, że exp bez warmoda za ludzi (100%). Potwór zabijając gracza też dostaje expa - jeżeli się go potem zabije to dostanie się 20% tego co dany gracz stracił, więc jeśli gracz będzie chciał się zabić na mobach zamiast dac się zabić przeciwnemu teamowi to ten team i tak będzie mógł za niego zyskac chociaż część expa. Trzeba przetestować jak to wygląda w party z innymi graczami, jak wygląda zabijanie summonów/zabijanie przez summony, itp. (zarówno graczy jak i potworów zabijanie).

@UP nie pisałem nic o 20 poziomach ani o 20% poziomów, bo nikt o takim czymś nigdzie nie wspominał.

Zao 28-07-17 19:14

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 157926)
Jest już otwarty test server dla wszystkich. Na razie jest wprowadzone, że exp bez warmoda za ludzi (100%). Potwór zabijając gracza też dostaje expa - jeżeli się go potem zabije to dostanie się 20% tego co dany gracz stracił, więc jeśli gracz będzie chciał się zabić na mobach zamiast dac się zabić przeciwnemu teamowi to ten team i tak będzie mógł za niego zyskac chociaż część expa. Trzeba przetestować jak to wygląda w party z innymi graczami, jak wygląda zabijanie summonów/zabijanie przez summony, itp. (zarówno graczy jak i potworów zabijanie).

@UP nie pisałem nic o 20 poziomach ani o 20% poziomów, bo nikt o takim czymś nigdzie nie wspominał.

Wspominałem o tym żeby expa nie dostawało się za zabicie kogoś kto ma o 20% mniejszy poziom. Jeszcze za to jak ktoś solo zabije kogoś innego.


Ja bym dodał loota potworom na których się nie expilo bo z tego co widzę to nie będzie kasy nikt miał jak niektórzy będą się tylko bić. A waste będzie wszędzie :(

Zaczynało się zarabiać dopiero na 120 lvl + więc na pewno bym zwiększył loota wszędzie, takie górskie, Kościanie,, diablik, dle, wszędzie straszne waste.

Zmienił bym celność kpiro na 100%

poiuyt321 28-07-17 20:18

jak ja nie moge sie zalogowac na tego testa :<

Zao 28-07-17 20:31

Cytat:

Napisał poiuyt321 (Post 157929)
jak ja nie moge sie zalogowac na tego testa :<

Pewnie twoja postać nie istnieje, bo postacie są z albo Poprzedniej edycji albo z pierwszego miesiąca ostatniej

poiuyt321 28-07-17 21:03

Cytat:

Napisał Zao (Post 157930)
Pewnie twoja postać nie istnieje, bo postacie są z albo Poprzedniej edycji albo z pierwszego miesiąca ostatniej

ta, derssia, shadowsil, patho itp nie dziala nic XD

eremce 29-07-17 05:06

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 157926)
Jest już otwarty test server dla wszystkich. Na razie jest wprowadzone, że exp bez warmoda za ludzi (100%). Potwór zabijając gracza też dostaje expa - jeżeli się go potem zabije to dostanie się 20% tego co dany gracz stracił, więc jeśli gracz będzie chciał się zabić na mobach zamiast dac się zabić przeciwnemu teamowi to ten team i tak będzie mógł za niego zyskac chociaż część expa. Trzeba przetestować jak to wygląda w party z innymi graczami, jak wygląda zabijanie summonów/zabijanie przez summony, itp. (zarówno graczy jak i potworów zabijanie).

@UP nie pisałem nic o 20 poziomach ani o 20% poziomów, bo nikt o takim czymś nigdzie nie wspominał.

Czy jeżeli zgine na potworze, a potem go zabije to też dostanę 20% expa?
Jezeli dwie osoby padną na tym samym potworze, to exp się zsumuje?
Trzeba sprawdzić jak z pz'tami w warmodzie. Wiem ze kiedyś można było atakować i w chodzić do pz.
Zrobisz wyplacanie z warmode'a i niekończący sie warmode?

Dobra robota Marku.

makozul 29-07-17 11:13

@Mervakis

bd na tescie dzis wieczorkiem? to poogarniamy jeszcze jakies zmiany w miare normalne z ludzmi


wbijac dzis kolo 19-20 to zobaczymy co jest jeszcze do zmiany

sokoskiii 29-07-17 12:07

Rix tris kpiro zmienic na 2 hity tak jak jest kpiro bo bije sie z tego podobnie do yase unar

bart303 29-07-17 13:04

Cytat:

Napisał sokoskiii (Post 157934)
Rix tris kpiro zmienic na 2 hity tak jak jest kpiro bo bije sie z tego podobnie do yase unar

Pamiętaj ze yase unar zadaje te obrazenie 2 hitach, a kpiro w kilku wiec masz wiekszą szanse się wyleczyć.

Mervakis 29-07-17 13:43

Cytat:

Napisał eremce (Post 157932)
Czy jeżeli zgine na potworze, a potem go zabije to też dostanę 20% expa?
Jezeli dwie osoby padną na tym samym potworze, to exp się zsumuje?
Trzeba sprawdzić jak z pz'tami w warmodzie. Wiem ze kiedyś można było atakować i w chodzić do pz.
Zrobisz wyplacanie z warmode'a i niekończący sie warmode?

Dobra robota Marku.

Ja nie robię nic wspólnego z warmodem, bo to silnik i strona, Wasze propozycję przekazuję Pregusi a On je wprowadza. Co do pytań o padanie 2 osób na potworze to nie znam odpowiedzi, musiałbyś sprawdzić. Zrobienie warmoda na teście może być problematyczne.

Cytat:

Napisał makozul (Post 157933)
@Mervakis

bd na tescie dzis wieczorkiem? to poogarniamy jeszcze jakies zmiany w miare normalne z ludzmi


wbijac dzis kolo 19-20 to zobaczymy co jest jeszcze do zmiany

Raczej będę.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin