Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-04-11, 18:13   #1
Astacius
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie Dziwne respy.

Czemu stosunkowo bardzo silne i szybkie potwory pojawiają się najzwyklej na powierzchni? Zniechęca to do zwiedzania mapy bo byle źle postawisz krok i padasz.

Dzisiaj już 3 ded od wyverny która lata po środku respu ze spiderami, żegnam was, ten serwer ssie.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-11-11 o 10:24
Astacius jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 18:35   #2
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Podobnież zwiedzałem mapę w poszukiwaniu jakiegokolwiek miejsca z czerwiami (poza tymi pod miastem i na północ od niego... proszę Was, 2 respy na 200+ graczy?), zabijałem skorpiony i pająki, odkopałem dziurę, a tam bagienny smok: http://img215.imageshack.us/i/bagienny.jpg/ , kilka kratek dalej kolejna dziura i tam dwa smoki, pod zwykłymi pająkami. Nie wspomnę z litości o odległościach...
Spoon jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 18:37   #3
Astacius
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Jak testowali mapę w 10 osób to tak jest.
Astacius jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 11:35   #4
Isildur
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Całkowicie się zgadzam, jeżeli Mistrzowie Gry czegoś z tym nie zrobią, to będzie bardzo mało graczy, mam na myśli procent graczy, który stopniowo będzie rosnąc (odchodzących), musicie poprawić mapkę, bo bardzo zniechęca do gry bieganie 11 lvlem 30 minut po to by na końcu drogi znaleźć Golema, który ma Cie na 3 strzały :)
Pozdrawiam Isildur:p
Isildur jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 16:26   #5
Kiuzo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Dokładnie jestem za. Biegam zwiedzam mapke i jedyne co robie to padam a jak napotkam jakiś resp który nadaje się do okiełznania to spotykam na nim więcej graczy niż potworków. Żadna frajda wbijać lvl na pająkach albo bić sie w kilku o 1 czerwia albo kościotrupa. Buziaczki xd
Kiuzo jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 16:33   #6
Ciamcia
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Był już taki temat, ale nie można tego olewać. Muszą to zmienić bo gry nie ma :(
Ciamcia jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 07:28   #7
AstatA
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Gdzie jest ten bagienny smok ?
AstatA jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 07:55   #8
Tao Fao
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 23
Domyślnie

Patrzcie jak sie administracja przyklada do czytania forum, a co za tym idzie do ogarniania serwera, oczywiscie zgadzam sie z Wami wszystkimi co wyzej napisaliscie, jest to zenujace, ja biegalem 11 poziomem przez 45 minut po mapie i znalazlem 2 orce potem juz mi sie znudzilo szukac expow.. Gdzie polowe lvla mi weszlo i biciu jakichs gownianych mobków: weze, szczury. Powiem tak zajebisty exp po 15k/h mialem -.-.-.-

Temat ma juz trzeci dzien, a żaden administator czy tutor, moderator, nic nawet nie odpisal na danych temat.

Oni maja to w dupie, co piszecie i tyle. Tak z tego wnioskuje, przez 3 dni to mozna wejsc i spedzic troche czasu na ogarniecie i przeczytanie forum, a nie ganie caly dzien...

Dobraly sie dzieciaki na stworzenie serwera, ale jezeli chceci by cos z tego wyszlo, wiecej czasu spedzajacie na forum i przy niwelowaniu bugow gry i ich trudnosci!!!
TF
Tao Fao jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 08:49   #9
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

Tak jest dasz rade zwiedzić z grupą samemu lepiej się nie zapuszczać na szczeście wyspa Szlachciców jest bardziej dopracowana pod tym kątem.
A mogę wiedzieć dokładnie gdzie te Bagienne Smoki aby uważać na przyszłość ?
drazbeczka jest nieaktywny  
Stare 01-05-11, 10:45   #10
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie mamy w dupie. Często podglądam graczy na expowiskach i wiele z nich stoi do dziś puste. Upatrzyliście sobie szkielety i krasnale, a co z resztą? Jaki problem zebrać ekipę i pójść na coś silniejszego?

A na spacerkach... trzeba uważać! Wojna jest!
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 01-05-11 o 11:36
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin