Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-04-11, 18:49   #1
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie Lutbagi

Server jest (l)user friendly, tak? W takim wypadku proponuję wprowadzenie czegoś takiego jak lutbagi. Na czym opiera się nowość, świeżość i genialność tego pomysłu? Otóż, nikt poza właścicielem nie może przesunąć czy takowego otworzyć. Niech kosztuje nawet tysiąc miedziaków, niech jest z questa jakiegoś, ale niech jest. Są questy, które trzeba robić z takim sprzętem no i niestety, nie ma co ściemniać, są tacy, co wywalą długo zbierany worek do wody czy gdzieś na skałę tylko po to, by komuś dokopać.
Ew. niech na potrzeby takich questów NPCe dają takie worki i przy oddawaniu zabierają. I nie można by było nic innego w nich umieścić poza tym, co wymagane do questa. Tym sposobem nikt nie wykorzysta takiego worka do zbierania bez stresu przedmiotów i sprzedawania w sklepie. NIe wiem czy się przyjmie, ale według mnie znaaaacznie by to ułatwiło, zwłaszcza, że do 20 lvlu takie osoby bezkarnie mogą robić wszystko.

Tyle ode mnie, komentarze, sugestie, pytania - mile widziane. :)

@down,

Tak, to są lootbagi, w oficjalnej wersji, a ja sobie tak spolszczyłem po prostu, z kaprysu. ;)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-11-11 o 10:33 Powód: Taki sobie tam..
Wicked jest nieaktywny  
Stare 26-04-11, 18:50   #2
komoko
 
Avatar komoko
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Bolesławiec
Postów: 9
Domyślnie

A to przypadkiem nie są lootbagi ?
komoko jest nieaktywny  
Stare 26-04-11, 19:01   #3
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Z tego co wiem protekcja dla graczy o niskich poziomach jest tymczasowa, aż większość wyjdzie na główną wyspę. Pomysł dla nas, graczy jest świetny, i owszem. Ale jak już wspomniałeś jest to duże ułatwienie a nie o to chodzi. Szukasz argumentów? Proszę. Załóżmy że gracz ma świadomość że zginie i chowa wszystko do worka. Tak nie powinno być, chyba się wszyscy zgodzą. Tyle na ten temat.

Pozdrawiam

//Nill
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 26-04-11, 19:05   #4
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Pisałem, że gracz może wsadzić tam tylko te przedmioty, których chce NPC. nie wsadzi tam swojego miecza itp, jeśli NPC chce do misji np: poziomki. ;)
Wicked jest nieaktywny  
Stare 26-04-11, 21:40   #5
Howking
 
Avatar Howking
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

Bardzo dobry pomysł, popieram!
Howking jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 10:16   #6
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale jeżeli został by wprowadzony to po śmierci powinno się taki worek tracić.
Okocim jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 11:58   #7
saitaver
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Teraz na tibi jest event co trzeba łapać takich piratów do baga, można coś takiego wykorzystać. Nie dało by się otworzyć tego worka, a jego możnaby było użyć tylko na danym itemie, schować danych rzeczy w jednym można byłoby określoną ilość razy, worek nie zwiększałby wagi i odbierany byłby po quescie
saitaver jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 13:16   #8
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

pomysł dobry i tego questa miałeś zapewne na myśli z mięsem hmm nawet dobry ale mam lepsze rozwiązanie porobić skrzynki i wysyłać ;p
drazbeczka jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 13:59   #9
Ravson
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

A nie lepiej zrobić questa na styl postmana?
Ravson jest nieaktywny  
Stare 27-04-11, 14:02   #10
Apausfo
 
Avatar Apausfo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 25
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Apausfo Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Apausfo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Okocim Zobacz post
Nie wiem czy to dobry pomysł, ale jeżeli został by wprowadzony to po śmierci powinno się taki worek tracić.
ja się zgodzę z tym ;)
Apausfo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin