Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-15, 12:33   #1
viviane
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 39
Domyślnie Event globalny - wzmocnienie

Hej!

Ostatnio wpadlem na pomysl wprowadzenia czegos w rodzaju globalnego eventu. Co tydzien na okres 7 dni (albo jakkolwiek inaczej) wzmocnienia dostawali by przeciwnicy powiazani np. fabularnie albo wg gatunku np. wszystkie smoki albo humanoidy albo nieumarli itd. Wzmocnienie polegalo by na tym ze dostaja oni 20% bonusu do max zycia, obrazen. W nagrode dawali by 20% wiecej doswiadczenia i bonusowy loot obok tego regularnego - przedmiot z ekwipunku, ekstra sakiewke lub cos innego.

Wprowadzenie takiego eventu zachecilo by graczy do odwiedzania miejsc w ktore nie chodza ze wzgledu na brak oplacalnosci. Pytanie tylko czy silnik gry umozliwia wprowadzenie tego typu wydarzenia bez wiekszego wysilku

pozdrawiam
viviane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 12:57   #2
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Wzmocnione orki zawsze spoko :) Pomysl fajny ale sadze ze trudny do wprowadzenia. Jestem za ;)
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 13:16   #3
Czlowiek
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 25
Domyślnie

Pomysl wydaje sie byc trafiony.
Wydaje mi się, że nawet nie taki trudny do zrealizowania. Wystarczyłoby pozmieniać wartość HP, exp i zmienić % wypadniecia danego przedmiotu. Jeżeli należałoby więcej wartości zmiennych i stałych pozmieniać, zaprzeczcie ;)

Dodam od siebie, że z takich eventów mogłby lecieć jakieś unikatowe przedmioty. Np. z orków leciałby "skalpy orków" możnaby było je wymieniać u Soni na zwoje. Jaki byłby to zwój generowany byłby z jakiegos algorytmu, tak, żeby nie leciało za duzo błogo najwyzszej klasy ;p
Czlowiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 13:59   #4
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Chyba nie jest super trudny do zrealizowania, skoro już takie coś istnieje (noc w Raindarze), tylko żeby skrypty się nie pożarły ;p
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 14:50   #5
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Dla mnie bomba. Z tym by w altaronie powstalo cos na wzór kalendarza i wydarzen ciągnących fabule. Wówczas ten pomysl miałby sens i o ile dzialalby skrypt na 'inteligetne raidy' moglyby powstawać ambitne wydarzenia w świecie altaronu.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 15:09   #6
Xeneox
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 23
Domyślnie

Wedlug mnie pomysl najbardziej na tak urozmaicilo by to w pewien sposob rozgrywke, i ograniczanie się do co do expowiska popieram pomysł
Xeneox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 16:53   #7
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Dla mnie na tak :D Więcej expów było by bardziej przydatnych, ale najlepiej żeby ten Event był w Weekendy, czyli wtedy gdy ma się najwięcej czasu :)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 20:58   #8
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Każda zmiana, która wprowadzałaby odrobinę ożywienia do tego dość nudnego świata bedzie zawsze pozytywnie przeze mnie oceniana i doceniana
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-10-15, 21:18   #9
viviane
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 39
Domyślnie

Dodam jeszcze w kwestii RPG, że każdorazowe wzmocnienie danej rasy/grupy może być uzasadnione np. wzmożoną aktywnością abitańczyków szykujących się do ataku miasta przez co są silniejsi, to samo może tyczyć smoków, hydr (tutaj akurat nie wiem jaki mają związek z fabułą ;p)
viviane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-10-15, 06:22   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Altaron jest nudny?? było słuchać wczoraj na pvp wieczorem jakie ja przemówienia waliłem! xDD
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin