Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-03-15, 03:56   #1
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie Moje Propozycje

1 hoxe alp dla rycerza mogłoby być żywiołowe jak np rago tote czy odes rago oczywiście zależne od żywiołu broni.
2 ranking skilli tak samo jak lvl.
3 eventy weekendowe typu 5% wiecej expa, szybsze bieganie , wieksza regeneracja, szybsze wbijanie skilli co tydzień co innego.
4 coś na wzór sakiewek tyle ze do potionów, 3 rodzaje z czego z najlepszego rodzaju może korzystać tylko alchemik.
5 dodanie wrażliwości w potworach na stronie głównej.
6 opisy czarów na stronie głównej co robią za ile można je kupić i gdzie.
7 dodać jakoś aktualna mapę altaronu na stronie głównej, nie chodzi mi o mapę respawnu.
Wiem ze niektóre rzeczy są na wiki tylko nie wszystko jest na niej aktualne a pisze te propozycje po to żeby wszystko można było obadać na stronie głównej a nie szukać po wiki nie aktualnych informacji.
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-03-15, 04:17   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

1. Było w propozycjach i zostało odrzucone ze względu na wypowiedzi wojowników odnośnie bossów z misji dziennych, szamanek, itp. które wygodniej zabija się, gdy hoxe alp jest żywiołowy (nie trzeba rozładowywać broni, by zabić 1 potwora).
2. Odpisałem już w innym temacie, że aktualnie nie jest to możliwe bez większych modyfikacji.
3. Urozmaicenia - tak, ułatwienia gry - nie.
4. Aż tak bardzo gry ułatwiać nie chcemy, sakiewki na złoto zostały wprowadzone ze względu na zmianę systemu loota, która to zmiana niejako wymusiła uproszczenie zbierania złota, gdyż ludzie nie mieliby wystarczająco udźwigu, by je zbierać.
5. Jest w propozycjach, tutaj również trzeba by rozwinąć w jakiej formie, czy jako ikonki (trzeba by takowe wykonać), czy może tabelka wrażliwości, itp.
6. Przy czarach widnieją opisy jak które działają. Czary można kupować w gildiach profesji i pod-profesji, więc nie wydaje mi się, że odnalezienie NPC, który dany czar sprzedaje jest trudne.
7. Tu już potrzebny jest grafik, czym innym jest pixel art, a czym innym rysowanie mapy.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin