Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-05-11, 20:45   #1
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie Niedopracowne SKILLE Lucznika Czyli co poprawic w update.

Witam.
Sylthia ostatnio poinformowala mnie , ze bedzie update lucznika , a wiec chce wymienic bardzo niedopracowane rzeczy.

A wiec Duchowny Lucznik-

Swietliste lustro - Odbija tylko polowe DMG ! 50% czemu nie 100 %?

Swielisty Blask - Wave dla lucznika na 40 lv. Testowalem go z kolega.

Vo'Rith - 12 mlv
Eterix - 24 mlv

21:05 Eterix zadaje ci 106 obrażeń. 21:05 Eterix otrzymuje 113 obrażeń.

Dodam , ze te czary zabieraja po 160 i 200 many co jest za duzo ! Wave powinien byc dopracowany i zalezny od mlv Wg mnie powinien zabierac po 60-70 many

Lucznik Nekromanta -
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1249

____
Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Jeszcze czytalem z late tawis napisane od 20 a jest od 55 tak jak czytalem na forum...

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.

Luczniku Chcesz update ? Podpisz sie ! CHCEMY UPDATE !! xD

______________
Jesli znalazles jakis blad w luczniku / jego czarach podpisz sie pod tematem ...
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 20:52   #2
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Najpierw to spraw żeby nie dostawało się oczopląsu czytając tego posta...

Poza tym, temat od rozmów o profesjach jest gdzie indziej: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=687
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 21:07   #3
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.


Co ty chcesz z łucznika zrobić???
Czołg + super czary mało kosztowne.
Zaraz bedzie jak na tibi. Po co grac wojem skoro mozna palem co potrafi tyle co woj i jeszcze wiecej...

Troche rozsądnie z tym update.
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 22:06   #4
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

Nikt nie zauważył, że to nie (nowa) Tibia, i palek może kulować... I to zapewne całkiem konkretnie na wyższych poziomach.

A tak na marginesie, dzisiaj moim uhmakerem wyrwałem combo z odes kpiro za prawie całe życie. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie pełny set czarno +2 i platinum amulet. Łucznik owy był ledwo o 7 poziomów wyżej... Słabi? Dodajmy do tego możliwość miotania sd (pvp hit 150+)..

Ostatnio edytowane przez Kosiara ; 28-05-11 o 22:26
Kosiara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 22:07   #5
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Lucznik jest obecnie najgorszą profesją tutaj więc musi zostać podrasowany. Grałem magiem, nie narzekałem bo był bardzo silny, bardzo dobrze mi się grało. Zmieniłem na łucznika i widzę dużo niedociągnięć. Ciekawie się nim gra do 30~ lvla, później widać że inne klasy radzą sobie dużo lepiej. Jest mnóstwo tematów o łuczniku, wystarczy że administracja je przejrzy i wyciągnie wnioski. Magowie nie narzekają, bo po co? Hity z SD po 380 w typa, Wave zabierający 55 many niszczy po 5 oficerów na hita, Wojownik nawet z słabymi skillami bijący po 250~, ja łucznikiem z 80 distem jak mam farta to ok, zabije oficera na 2 hity, ale BARDZO CZĘSTO zdarza mi się że pod rząd nie trafie w oficera 5 razy ;)
Nie mówie żeby nic nie zmieniać;p.
Nie gram łucznikiem, ale zapewne jakby nie był taki słaby to by nie było tyle tematu o nim:p
Nie mozna przesadzać. Żeby nie po podrasowaniu łucznika że mag i woj będą poszkodowani i tak w nieskonczoność.
Woj tez ma sporo miss hitów nie trafia za kazdym razem potężnie.
Pozdro

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
Nikt nie zauważył, że to nie (nowa) Tibia, i palek może kulować... I to zapewne całkiem konkretnie na wyższych poziomach.

A tak na marginesie, dzisiaj moim uhmakerem wyrwałem combo z odes kpiro za prawie całe życie. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie pełny set czarno +2 i platinum amulet. Łucznik owy był ledwo o 7 poziomów wyżej... Słabi? Dodajmy do tego możliwość miotania sd (pvp hit 150+)..
Czyli można;p
Poza tym poczekajmy na łucznika który wbiję około 90lvl i wtedy ocenimy.
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 22:50   #6
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Akurat mag przed łucznikiem sie na tawisie na spokojnie wyleczy ;) nawet jak będzie spamował odes kpiro. Mam 43 łucznika, na 39 lvlu biłem 36 maga, spamowałem odes kpiro a on dawał rade się wyleczyć na zwykłym tawisie, przy czym ja miałem waste dużo większe bo u mnie odes kpiro zabiera 100 many a on 2 tawisami się z tego wyleczył czyli 40 many mu poszło. Nie ma co mówic nawet o próbie zabicia woja w którego mi hity po 10 wchodza z odes kpiro. Nawet jak by się ustawiło 5 łuczników i trapnęło woja to by go nie złożyli, nawet by mieli problem go zwastować. Bo każdy łucznik by zwastował po 5 potów na odes kpiro a on 1 potkiem by się z tego wyleczył ;)
To nie wiem.
Kumpel na 26lvl mag mowil że 34 łucznik momentalnie go złożył czyli tawis mu poprostu nie wystarczył, więc sam juz nie wiem ;) czy ty masz jakiś problem z hitami czy jak :confused:
Barrbosa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-11, 23:19   #7
Bartus
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

według mnie najlepiej by było gdyby dali jakieś dobre włócznie coś w stylu royal spearów i te czary zeby palki biły z paru kratek a nie ze muszę podbiegac do monstera i według mnie to by starczyło palkowi i by było już dobrze .
ps.i żeby poprawili te błędy co na początku o nich mówili
Bartus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 00:32   #8
tyski
 
Avatar tyski
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Domyślnie

Jak łucznik ma bic mocno jak jego najsilniejszą bronią sa bełty które nawet nie maja 30 atk ...
tyski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 01:13   #9
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barrbosa Zobacz post
Jest jeszcze wiele bledowktorych nie moge se teraz przypomniec , najwyzej zedytuje.

Do Update dla lucznika potrzeba albo jakiegos porzadnego czaru na odleglosc albo jakas nowa bron + naprawienie powyzszych bledow.

Prosze o szybkie przemyslanie decyzji i naprawienie tych bledow.


Co ty chcesz z łucznika zrobić???
Czołg + super czary mało kosztowne.
Zaraz bedzie jak na tibi. Po co grac wojem skoro mozna palem co potrafi tyle co woj i jeszcze wiecej...

Troche rozsądnie z tym update.

Czy tego chcesz czy nie update i tak bedzie . Ja wymienilem rzeczy KTORE nalezy naprawic. Chyba nierealne jest to , ze Kolega z mniejszym mlv bije we mnie tak samo z czaru skoro ja mam wiekszy mlev ?

Update BEDZIE na 100% ale MG nie wiedza co dokladnie palladynowi dac ; p
ZycieJestHajem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 02:45   #10
cintorek1
 
Avatar cintorek1
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa Bemowo
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cintorek1
Domyślnie

Łucznik na chwile obecną jest po prostu... słaby.
cintorek1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin