Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-05-11, 15:35   #1
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie PROBLEM Z HASLAMI Pilne :)

Witam. Mam na komputerze keyloggery. Przymierzam sie do formatu kompa za kilka dni , ale jak do tej pory zmieniam haslo po kazdym zalogowaniu i przed wylogowaniem. Wczoraj ok. godziny 1 Probowalem zalogowac sie na strone aby zmienic haslo NIESTETY pokazywalo mi , ze zle. Przestarszylem sie , ze jakis hacker mi zmienil haslo ale zalogowany w grze BYLEM NADAL. Probowalem przypomniec haslo i przyszlo mi na E-maila po czym to haslo nie dzialalo. Nadal sie nie moglem zalogowac. Napisalem szybko do tutora i odeslalem wszystkie rzeczy do kolegi ;). Powiedzial mi On zebym napisal szybko do MG ale wlasnie w tym momencie sie wylogowal no i nie zdarzylem. Nadal probowalem sie zalogowac za pomocy przypomnienia hasla ale zadne z nich nie dziala. Gdy wpisuje Login i Email wyswietla mi sie komunikat, ze nie udalo sie wyslac emaila natomiast dostaje wiadomosc z nowym haslem na skrzynke ale niestety ono nie dziala. Zglosilem problem za pomoca KONTAKT gdzie zamiescilem screena z rozmowa powiedzy mna a tutorem i zamiescilem tam informacje wrazie Hacka. Odpowiedzi nie otrzymalem dlatego pisze posta , bo chyba to zadziala szybciej. Kolega jeszcze napisal raport ale odpowiedzi tez nie otrzymal. No w skrocie problemem jest to , ze zadne haslo ktore mi przysyla w opcji "przypomnij haslo" mi nie dziala. Probowalem tez wczesniejsze haselka ale tez nie dzialaja.

Prosze o szybki kontakt i rozwiazanie problemu . Dzieki :p
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
Stare 16-05-11, 16:00   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Spróbuj raz jeszcze, powinno być naprawione.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 16-05-11, 16:02   #3
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Okej dziala , temat do zamkniecia :))
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin