Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-09-13, 21:55   #21
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Te misje są genialne. Pomijając fakt, że często nosi się paczki do tego samego npca pod rząd, to na serwerze pvp nie opłaca się zabijać low lvlowych postaci(100) bo zaraz odrobią, bez wysiłku, jakim dla wielu osób jest pójście na exp.
Równie dobrze każdy 100lvl może odrobić lvl w godzinke lub mniej na respie.
Nie oszukujmy się, teraz w wojnie większość graczy ma wyższe lvle. To, że liczone są noobhary na 100 poziomach to już inna kwestia.
Poza tym postacie z lvlem o jakim mówisz wiele nie znaczą na wojnie.
Lester86 jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 21:58   #22
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Tak, boli mnie to, że gra, która była nastawiona na zdolności gracza do expania (Tibia) przerodziła się w idiot friendly system, gdzie kazdy może wtyrać 100 lvl na zadaniach równie trudnych co zawiązanie sznurowadeł.
Nie kumam tego oburzenia, że "jak nie chcę expić, to robię dzienne". Kurwa, no sorry, ale ludzie ciągle gadają, że za łatwo się expi, za łatwo sie expi, a jak ktoś krzyknie o dziennych, że za dużo expa za nie, to już dżihad się odpala niektórym, że "ALE JAK TO MOJE DZIENNE MI RUSZAĆ!"

Ludzie, ogarnijcie dupę, bo to jakaś paranoja sie robi. Wiem, że fajnie jak się leciutko wbija 52309523905203 lvli dziennie z profitem rzędu 12094140921 talarów, ale kurwa mać. A potem jest narzekanie, że gra za prosta, że nie ma co robić. Gdybym robił dzienne Kaelem i Ovcą, to podejrzewam, że obiema postaciami miałbym już koło 200 lvlu.

To jak pisałem już - zróbmy free exp codziennie, że każdy minimum 1 lvl dostaje. A jak nie expisz wcale i nie robisz dziennych, to 5 lvli, bo kurczunia, czemu mam nie dostawać lvli jak mi się nie chce expać?!
I teleporty na expy. I NPCa rozdającego talary. Albo co tam, talary. Eq i suple od razu. Chociaż... po co komu suple, skoro lepiej robić dzienne i dostawać exp za frajer.
Gdzieś tu ludziom pouciekała logika chyba.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:04   #23
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Nie kumam tego oburzenia, że "jak nie chcę expić, to robię dzienne". Kurwa, no sorry, ale ludzie ciągle gadają, że za łatwo się expi, za łatwo sie expi, a jak ktoś krzyknie o dziennych, że za dużo expa za nie, to już dżihad się odpala niektórym, że "ALE JAK TO MOJE DZIENNE MI RUSZAĆ!"
Tak, expi się za łatwo. Gdyby expiło się trudniej to inaczej patrzyłbyś na dzienne. Tu leży problem, a nie w zadaniach dziennych. Poza tym, ludzie, przeszkadzają Wam dzienne? No nie musicie ich robić, błagam.. W 10 dni wbiłem 55 lvl magiem od zera bez niczego nie grając wcale dużo, robiąc dzienne 2 razy dziennie :) Wniosek? Expi się za szybko, bez dziennych miałbym moment, 10 lvli mniej? Może 12? Rycerzem nie robiąc dziennych w ogóle w jakoś około 12-13 dni wbiłem lekko ponad 50 i co? Też nie grałem zbyt dużo.
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:20   #24
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Expi się za prosto... well. Zostawmy zadanie, które daje zdecydowanie za dużo expa, za małym kosztem i jest powtarzalne.



Altaron Logic Approves.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 22:28   #25
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Może ogólnie zrobić coś z expem? ale moment, chwileczkę! Zaraz odezwą się głosy, że będzie to nie sprawiedliwe względem nowych graczy! NO TO ZMNIEJSZMY EXPA Z ZADAŃ DZIENNYCH! O TAK, TO BĘDZIE MNIEJ NIESPRAWIEDLIWE WZGLĘDEM NOWYCH GRACZY I MOŻE PRZEJDZIE!
Czy nie wydaje Ci się, że po takim czasie jakim tutaj grasz, czas na tego typu zmiany dawno minął? Czemu nagle po tym całym czasie od kiedy stoi serwer nagle zaczyna Wam to przeszkadzać? Pierdyliard osób codziennie robi dzienne, ile im się chce i nawet się tutaj nie wypowiedzą, bo po prostu póki co gra im się nie nudzi i dążą do tego, aby wbijać kolejny i kolejny poziom i poznawać grę. Wam ewidentnie się nudzi! Więc może zatrudnicie się do jakiejś armii testerów lub coś w ten deseń i zapełnicie czas na zrzędzenie czymś pożytecznym?
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 09:37   #26
Willie
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 0
Domyślnie

Zmniejszenie expa, i tego typu zmiany są rzeczywiście nie sprawiedliwe wobec nowych graczy.
Zostawcie dzienne w spokoju. Jeśli chcecie takich zmian, to musi być reset, innego rozwiązania nie widzę.
Willie jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 12:49   #27
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Kolejne dane. Na 125lvlu zrobiłem misje dzienne. Brakowało mi 8% do 126lvla, po zrobieniu misji(nie zabiłem przy tym ani jednego potwora), mam 93% do 127lvla, i pokazuje mi 720k/h expa. Gówno prawda, że na wyższym lvlu się nie opłaca ich robić(chodzi mi o wypowiedź Xanvina, co się mądrzy, a mało wie, mimo tego faktem jest, że rycerz ma gorsze misje dzienne, jednak i tak bym je wszystkie wywalił, poza karawanami)
Uiop jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 12:54   #28
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Sie uczepiliście tych dziennych. Problem jest w tym, że ogólnie za szybko się wbija lvle. Proponuje wprowadzić stamine lub/i zwiększyć straty po śmierci. Bo co z tego, że padnę, jak pójde na exp i za chwilę mam odrobiiony lvl.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 12-09-13 o 14:13
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 12:55   #29
krawat
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 2
Domyślnie

Rozwiazaniem tego calego balaganu jest przede wszystkim ustawienie misji dziennych jak sama nazwa wskazuje raz na dzien. Jezeli dostajemy misje na blessy to mamy przyjsc za 2 dni czasu realnego a nie czasu altaronskiego czyli po 8h. Wiec tlumaczenie,ze 4h czasu altaronskiego to 1 dzien jest glupie.

Zwiekszenie strat po smierci,sadze,ze 2x wiecej niz obecnie troche by spowolnilo caly ten balagan z milionami expa.

Zmienienie potrzebowanej ilosci expa na kazdy lvl. Wtedy nie ucierpia ani nowi ani starzy gracze.

Jakos 1,5 roku temu ta gra wygladala o wiele trudniej niz po tych dwoch ostatnich updateach ktore jednak mialy sprawdzic gre trudniejsza a zmienily na latwiejsza.

DROGA ADMINISTRACJO moze wkoncu czas na to zeby sie odezwac do graczy i porozmawiac na konkretny temat? Robicie ankiety,chwala Wam za to tylko ciekawi mnie ile dobrych pomyslow bedzie odrzucone.

@kael
tak jak powiedziales,ze w tej grze powinno liczyc sie to kto ile czasu na nia poswiecil i powinien miec cos wiecej niz ten ktory wejdzie zrobi misje i to wszystko. Fakt ten co expi wbije szybciej level lecz ten ktory robi misje wbije tyle samo z mniejszym wysilkiem...


@beauty~
chyba chodzilo Ci o ZWIĘKSZENIE strat a nie zmniejszenie :)
krawat jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 12:59   #30
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

No gadamy o tym od miesiąca. W skrócie dzienne raz dziennie, większe straty.
Uiop jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin