Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-08-17, 00:06   #511
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Nie wiem po co kombinowaliscie z ilością % do hp potworow. Wystarczylo zmniejszyc exp rate o polowe i tyle. Chuja da to, ze manasy să troche tańsze jak 80 magiem mam bagiennego smoka na 7 pela alukow. Kasy musi byc sporo bo inaczej ludzie bede srali po majtach i wojen nie bedzie . Chyba nie chcemy powtorki z 3 edycji.
/exo
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 00:23   #512
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Exo oni nie chcą aby altaron był łatwy a potwory mają 50% więcej hp teraz z tego powodu iż nie ma być tak łatwo do expienia xD Masz teraz dłużej siedzieć i tłuc kasę na dicerosach, oficerach i tym podobnym a na akcje i tak nie polatasz bo noobem hajs teraz będziesz trzeba robić by się bić. Nie wiem kto wpadł na taki durny pomysł ze wzrostem hp ale większości to się i tak nie podoba.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 00:30   #513
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bass1 Zobacz post
Exo oni nie chcą aby altaron był łatwy a potwory mają 50% więcej hp teraz z tego powodu iż nie ma być tak łatwo do expienia xD Masz teraz dłużej siedzieć i tłuc kasę na dicerosach, oficerach i tym podobnym a na akcje i tak nie polatasz bo noobem hajs teraz będziesz trzeba robić by się bić. Nie wiem kto wpadł na taki durny pomysł ze wzrostem hp ale większości to się i tak nie podoba.

Chuja sie podoba . To ma byc serwer utworzony pod napierdalanie sie a nie . Sama nazwa wskazuje EnfoPvp kurwa jebana jego mac!!!
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 00:56   #514
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Samo życie ;p zacznie tu się system płacisz za statusy masz talary tak to będzie wyglądało ;p
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 03:17   #515
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Magi sobie poradzą z kasą na wyższych lvl, rycki też, gorzej ze zwiadkami ten to będzie pół dnia robił poty, drugie pół dnia zarabiał kasę i może z dwie godzinki poexpi za tą kasę, chyba że padnie, to wtedy znów poty, zarabianie i zbieranie składników, no chyba że padnie dwa razy wtedy to już chu. Zrobi maga, mówię czysto teoretycznie bo raczej nikt z walczących nie będzie grał zwiadem, a jeśli tak to szczerze współczuję :D
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 09:42   #516
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post
Magi sobie poradzą z kasą na wyższych lvl, rycki też, gorzej ze zwiadkami ten to będzie pół dnia robił poty, drugie pół dnia zarabiał kasę i może z dwie godzinki poexpi za tą kasę, chyba że padnie, to wtedy znów poty, zarabianie i zbieranie składników, no chyba że padnie dwa razy wtedy to już chu. Zrobi maga, mówię czysto teoretycznie bo raczej nikt z walczących nie będzie grał zwiadem, a jeśli tak to szczerze współczuję :D
A jak padnie trzy razy? A jak padnie trzy razy to co wtedy?
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 09:46   #517
gosczklasa08
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 11
Domyślnie

To kiedy startujemy?
gosczklasa08 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 10:17   #518
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
A jak padnie trzy razy? A jak padnie trzy razy to co wtedy?

Zamiast maga zrobi knajta.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 11:19   #519
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał mutek99 Zobacz post
Nie wiem po co kombinowaliscie z ilością % do hp potworow. Wystarczylo zmniejszyc exp rate o polowe i tyle. Chuja da to, ze manasy să troche tańsze jak 80 magiem mam bagiennego smoka na 7 pela alukow. Kasy musi byc sporo bo inaczej ludzie bede srali po majtach i wojen nie bedzie . Chyba nie chcemy powtorki z 3 edycji.
/exo
Tez uważam ze te 50% hp to huj..y pomysł wystarczy zmniejszyc expa z potworków i tyle.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-17, 12:37   #520
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Tak wszyscy zaczną grać wojownikami i ob z 20 ryców haha pozdro xD
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin