Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2019-08-13 13:48] Informujemy ze w nocy z 13.08.19 na 14.08.19 w godzinach 00:00 do 04:00 w związku z pracami w serwerowni mogą nastąpić problemy ze stabilnością połączenia do serwerów gry. Zalecamy ostrożną rozgrywkę.

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-07-19, 20:01   #31
Rahilux

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Zgłaszam obraze ^^ prosze o reakcje administracji

3 nadużywanie wulgaryzmów, obrażanie innych graczy,

licze ze administracja nie bedzie pozwalac na takie uplycenie poziomu dyskusji w grze i na forum. Pozdrawiam.
Również mam nadzieję, że bezpodstawne nazywanie kogoś manipulatorem zostanie ukrócone, a nocne harce na krewetkach - permanentnie
Bo to nie był audiobook i klikanie jak głupi od 2h, tylko makro o/.

Pozdrawiam,
Gerwaldt.

@Down;
2x byłem z Tobą na discordzie - raz jak się wyzywałeś z Lovelasikiem, drugi raz na plugastwie nie dawno.
A za to kłamstwo - jak ostatnio miałeś wolne i nikt Cie nie chciał bić, huncik.
Niezły road 170->195, szkoda, że spam się w fajnym temacie zrobił.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 20:08   #32
Rahilux

Domyślnie

Karmelia, mam nadzieję, że Twój kolega pokazał poziom.
A to co dałeś loga na myskach - ja i Suchy biegliśmy we dwóch xD.

Btw. podaj przykłady, a na serwie nie pograsz od dziś o/
2 osoby ubite - cały serwer zniknął, to pewnie sprawka tych pekerów.
Stare 21-07-19, 20:26   #33
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Karmelia, mam nadzieję, że Twój kolega pokazał poziom.
A to co dałeś loga na myskach - ja i Suchy biegliśmy we dwóch xD.

Btw. podaj przykłady, a na serwie nie pograsz od dziś o/
2 osoby ubite - cały serwer zniknął, to pewnie sprawka tych pekerów.
Obaj jesteście siebie warci. Niestety Gerwalt Ty też nie jesteś "czysty". Bany nie biorą się znikąd. Zarzucacie Rudemu, że używał bota do łowienia, a sami nie jesteście lepsi współdzieląc postaci lub grając na 2 jednocześnie i robiąc Catthona w uja. Ja o tym wiem i wy też. Kombinujecie, żeby mieć lepiej, przyklaskujesz Kyogre'owi, najwyraźniej macie jakiś interes w tym, żeby te propozycje zostały wprowadzone. Za mało macie już talarów i itemów z bossów? Wasze postaci są za słabe? Nawet nie potrafisz podać kontrargumentów, zaczynasz mnie ośmieszać.
Stare 21-07-19, 20:38   #34
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Tyle ze ja nie boce ^^ a oni wspoldziela.
Ja mam trochę inne informacje na ten temat od Ciebie. Nie pogrążaj się.
Stare 21-07-19, 20:39   #35
Rahilux

Domyślnie

edit: @up xD

Chryste...
Argumenty są napisane w kilku tematach na temat respów, a gdy trzeba było to napisałem i to również.
Z tym, że chcesz kulturalnej rozmowy a odpisujesz do Kyogre w ten sposób:

"Do szlamków dodajcie jeszcze królewskie nogawice, nadal nie są zbyt opłacalne i nikt tam nie chodzi."

No i ciekawe kto współdzieli te postacie, Ty wiesz, ja nie wiem.

To są propozycje złożone z wielu narzekań ludzi od 2k18, na uhy narzekało sporo osób, m.in. schwarz, osoby widzące jak bito Konrada w trapie (filmik który przytoczył wild).

No ja w talary mam wywalone, mam ich mało, w porównaniu do osób które biją bossy razem ze mną, mam chyba najmniej, w pewnym momencie Polak Wojak miał ich więcej od mnie - ale wszystko zbiera się do tego "TALARA" który dla mnie i kyogra jest najważniejszy.

Do łowienia? nie - do krewetek, i to jest pewne xD.
Tylko za łatwo się z tego wymigać bo wystarczy powiedzieć, że ogląda się serial, pamięć mięśniowa itd.
Dlatego też sam nie robię zręki, wbiłem tyle co mi było potrzebne głównie skórowaniem i dualem, potem essa.

Zresztą nie przepycham tych propozycji na siłę, tylko tłumaczę co jest nie tak, ale nie - bo ja robię pod siebie hrurr durr.
Stare 21-07-19, 20:40   #36
mexiunio

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Obaj jesteście siebie warci. Niestety Gerwalt Ty też nie jesteś "czysty". Bany nie biorą się znikąd. Zarzucacie Rudemu, że używał bota do łowienia, a sami nie jesteście lepsi współdzieląc postaci lub grając na 2 jednocześnie i robiąc Catthona w uja. Ja o tym wiem i wy też. Kombinujecie, żeby mieć lepiej, przyklaskujesz Kyogre'owi, najwyraźniej macie jakiś interes w tym, żeby te propozycje zostały wprowadzone. Za mało macie już talarów i itemów z bossów? Wasze postaci są za słabe? Nawet nie potrafisz podać kontrargumentów, zaczynasz mnie ośmieszać.
Nie siedziałaś nigdy z nami na discordzie, Gerwalt wrócił po roku z rozdanymi pnami, ja wydałem PNy na 30 mlvlu, bo stwierdziłem, że to i tak mi nie zrobi różnicy w endgame, a ty próbujesz nam wmówić, że bociliśmy i jesteśmy siebie warci, bo "tak ci się wydaje". xD

Nudzi mi się trochę już granie, bo zrobiłem wszystko co tutaj mogłem (no prawie, jeszcze bramka 380, ubicie Vaenosira i zbrojenia - Joachim ), więc proponuję coś, żeby stworzyć jakąś szansę na coś, czego się nie opłacało robić/poprawić coś, co denerwuje/odświeżyć trochę czary, ale nie, kombinuję, żeby mieć lepiej! xD

Akurat z 2 seciki chaosu bym jeszcze przygarnął, Gerwalt chętnie by złożył drugiego przeklętego seta, ale (sic!), nie ma na to talarów xD!

Czy ja wiem, czy są słabe? Kto tak napisał? Ja tylko pisałem, że jakby się wypowiadali grający wszystkimi klasami, to łatwiej byłoby osiągnąć ten mityczny b a l a n s.

Elo benc, ty i rudy jesteście siebie warci, tylko nas obrażacie, próbujecie zaśmiecić bezpodstawnie dział zgłoszenia i próbujecie się bronić tylko atakiem na inne osoby, które mogą wyciągnąć z tego jakąś egzekucję, bo są wyżej niż wy, bo grali, powtarzam, g r a l i k i e d y n i k t i n n y n i e g r a ł. A teraz płacz, że hurr durr, topka, durr, chcą zmian, jak to tak, durr. Przecież mają już wysokie poziomy i pełne skarbce talarów, hurr!

I temat zszedł na offtop, super.

@edit

Cytat:
Tyle ze ja nie boce ^^ a oni wspoldziela.
Tak, zwłaszcza, że mieszkamy po różnych 2 stronach Polski (ja nad morzem, Grunwald przy górach), więc współdzielenie jakimś cudem pozostało niezauważone przez ponad rok, co nie?

@Down

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Kiedyś siedziałam. Ugi Gago Libula, mówi Ci to coś? Teraz możecie zaprzeczać, ja wiem swoje i wiem co słyszałam.
Co mam ja czy Grunwald do Ugiego, który (sic!) ma bana za bota. xD!
Może to, że możemy odpalić sobie shared na jednym serwerze, na którym gramy? :thonking
Stare 21-07-19, 20:43   #37
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Nie siedziałaś nigdy z nami na discordzie, Gerwalt wrócił po roku z rozdanymi pnami, ja wydałem PNy na 30 mlvlu, bo stwierdziłem, że to i tak mi nie zrobi różnicy w endgame, a ty próbujesz nam wmówić, że bociliśmy i jesteśmy siebie warci, bo "tak ci się wydaje". xD
Cytat:
No i ciekawe kto współdzieli te postacie, Ty wiesz, ja nie wiem.
Kiedyś siedziałam. Ugi Gago Libula, Iaczyna mówi Ci to coś? Teraz możecie zaprzeczać, ja wiem swoje i wiem co słyszałam.

Cytat:
To są propozycje złożone z wielu narzekań ludzi od 2k18, na uhy narzekało sporo osób, m.in. schwarz, osoby widzące jak bito Konrada w trapie (filmik który przytoczył wild).
Na uhy narzekało sporo osób i dlatego chcecie, żeby zwiadowca i rycerz leczyli się nimi jeszcze więcej? Chcecie jakieś nerfy lub buffy, bo nie potrafiliście Konrada ubić? Śmieszne xD

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Nudzi mi się trochę już granie, bo zrobiłem wszystko co tutaj mogłem (no prawie, jeszcze bramka 380, ubicie Vaenosira i zbrojenia - Joachim ), więc proponuję coś, żeby stworzyć jakąś szansę na coś, czego się nie opłacało robić/poprawić coś, co denerwuje/odświeżyć trochę czary, ale nie, kombinuję, żeby mieć lepiej! xD
Nudzi Ci się i dlatego mają być jakieś buffy dla was, żeby gra była jeszcze łatwiejsza czy nerfy dla innych, żeby nie wbili już takich lvli? Może byście poczekali na ten update, a do tego czasu dajcie grać innym. Jak Catthon zatwierdzi zmiany z tego tematu to proponuję też zmianę nazwy Altaron na Gerwaltion Kyogron, ładnie brzmi i będzie bardziej adekwatna do tego co tu się dzieje. Przynajmniej będzie jasność kto odpowiada za te wszystkie zmiany.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 21-07-19 o 21:17
Ememems jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 20:52   #38
Astero

Domyślnie Ugi

Ugi pokombinował i zostal zbanowany na 30 dni jakby ktoś nie wiedział ;D

Każde działanie ma swoje konsekwencje prędzej czy później ;)
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 21:14   #39
Kierka250799

Domyślnie

O kurczę. Mimo, iż nie przepadam za Ugim, to jednak +1. Miło zobaczyć coś mądrego od 2 stron.
Stare 22-07-19, 07:26   #40
combo30

Domyślnie

Jak na to wszystko patrzę wszystkich jest mi żal (za wyjątkiem paru osób) sprzeczacie się o coś o co nie ma sensu a temat miał być poświęcony zmianom w grze a nie jakimiś osobistym waśniom osobiście mam w dupie(sory za wulgaryzm) co jest między Rudą a Gerwaltem ale to nie jest temat na na takie rzeczy do ku*wy nędzy idźcie na discorda albo zróbcie ustawke albo nie wiem co i wróccie jak się dogadacie(chociaż pewnie nigdy to się nie stanie) dodam tyle "coś się kończy coś zaczyna)
Ps. Dodanie wojowi ele czaru podobnego jak hape tawis może troszkę słabszego od ducha bo w końcu moc żywiołów nie służy tylko do niszczenia.
Argument poty wyzdrowienia są drogie na low lvl a czar się przyda zawsze(oczywiście jeśli wogóle zostanie dodany)
Ps2. Szkoda że altaronie zatracił swojego ducha sprzed kilku lat ale cóż każde co piękne kiedyś się kończy, gracze zrobilisie toksyczni(niektórzy) przez co jest mi ich żal (kurwa ludzie to tylko gra była nie ma co z tego mieć ból dupy)(sory znowu za przeklęśtwo ale jestem tylko człowiekiem i nic na to nie poradze)
- Zło to zło, Stregoborze Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. . Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. (Ostatnie życzenie)

Ostatnio edytowane przez combo30 ; 22-07-19 o 09:12
combo30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania