Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-07-13, 19:27   #1
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie Piaskowe Hydry

Witam. Ostatnio dosyc często expiąc na piaskowych hydrach zauwazylismy ze nie ma tam ani expa ani loota. Expiąc tam 5 razy po 2h nie spadło nic ciekawego. Przy 1 huncie mielismy z 2 odkazacze i ani 1 złotego itema. Expilismy tam w 3, gdzie exp wynosil od 290 do 350k, więc totalnie nie opłacalny. Proponuje zwiększyc loota, dodac jakiegos rara (z tego co wiem kiedys leciał swięty hełm, ale został wycofany) lub zwiększyc exp.
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 19:31   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Wypadają z nich dwa rzadkie przedmioty, jednak rzadko - czyli jak powinny, a poza tym masę tańszego syfu (mosiężne, siepacze etc) i mały bonusik, o którym tu nie chcę*pisać. Wydaje się, że powinny być*wobec tego w miarę opłacalne (zważywszy na fakt, że są*stosunkowo proste).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 19:42   #3
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Wypadają z nich dwa rzadkie przedmioty, jednak rzadko - czyli jak powinny, a poza tym masę tańszego syfu (mosiężne, siepacze etc) i mały bonusik, o którym tu nie chcę*pisać. Wydaje się, że powinny być*wobec tego w miarę opłacalne (zważywszy na fakt, że są*stosunkowo proste).
2 Rzadkie przedmioty czyli złote buty i złoty hełm jak pisze na wiki a mały bonusik czyli materiały tak? Po 5 huntach dwugodzinnych nie spadł nam ani 1 złoty item, pare materiałów.
Owszem, masa tanszego syfu, ale odkąd tam bylismy ani razu nam sie nie zwróciło, a exp to tak słaby, ze kazdy expiąc solo ma 2x wiecej
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 19:49   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Wiesz, rare przedmioty mają to do siebie, że albo spadają rzadko, albo wręcz bardzo rzadko. Po prostu mieliście pecha, mi, po chwili zabawy spadły złote buty...

Odnośnie expa - nie macie czasem zbyt wysokiego poziomu jak na te hyderki? One pasują idealnie pod około 120 poziom, nie 180 i to jeszcze w drużynie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 19:56   #5
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Wiesz, rare przedmioty mają to do siebie, że albo spadają rzadko, albo wręcz bardzo rzadko. Po prostu mieliście pecha, mi, po chwili zabawy spadły złote buty...

Odnośnie expa - nie macie czasem zbyt wysokiego poziomu jak na te hyderki? One pasują idealnie pod około 120 poziom, nie 180 i to jeszcze w drużynie.
Ze co? 200 Zwiadowca nie zabije tej hydry solo spamując kpiro więc kto tam ma expic? Expimy tam 180, 110 rycem i 90 magiem, exp wynosi od 290 do 350k, więc strasznie mało i do tego 0 loota. Nam po 10h expienia razem nie spadł ani 1 złoty hełm i złote buty. Zresztą co to za rar, którego na serverze nikt nie kupi a w sklepie kosztuje 20k? Dalej bedzie waste a expa 0.
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 19:59   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Ze co? 200 Zwiadowca nie zabije tej hydry solo spamując kpiro więc kto tam ma expic? Expimy tam 180, 110 rycem i 90 magiem, exp wynosi od 290 do 350k, więc strasznie mało i do tego 0 loota. Nam po 10h expienia razem nie spadł ani 1 złoty hełm i złote buty. Zresztą co to za rar, którego na serverze nikt nie kupi a w sklepie kosztuje 20k? Dalej bedzie waste a expa 0.
Co to za zwiadowca!? Ja parę poziomów temu, czyli gdzieś*na 185 bawiłam się solo z piaskowymi hydrami i bez problemu je pokonywałam. Kpiro + najlepsze bełty, bez tapena, gdyż go nie mam.

Odnośnie cen - w tej chwili może są takie, a nie inne, jednak aktualizację temu znacznie ograniczyłam wypadanie także właśnie i złotych przedmiotów, przez co za jakiś czas cena u graczy powinna znacznie wzrosnąć (jak się skończą zapasy hurtowo przynoszone ze zwykłych hydr).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 20:11   #7
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Co to za zwiadowca!? Ja parę poziomów temu, czyli gdzieś*na 185 bawiłam się solo z piaskowymi hydrami i bez problemu je pokonywałam. Kpiro + najlepsze bełty, bez tapena, gdyż go nie mam.

Odnośnie cen - w tej chwili może są takie, a nie inne, jednak aktualizację temu znacznie ograniczyłam wypadanie także właśnie i złotych przedmiotów, przez co za jakiś czas cena u graczy powinna znacznie wzrosnąć (jak się skończą zapasy hurtowo przynoszone ze zwykłych hydr).
Loyx mówił, że cięzko mu sie tam zabija solo piaskowe hydry.

Mysle, ze zapasy szybko sie nie skoncza, bo malo kto to kupuje, więc wszystko i tak idzie do sklepów. Czyli dopóki nie wyczerpią sie zapasy u ludzi piaskowe hydry nie będą opłacalne pod względem expa i loota? Szkoda, bo naprawde fajnie tam sie expi.
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 20:17   #8
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Dziwne, dla mnie piaskowe hydry były banalne. A to moje umiejętności gry pozostawiają wiele do życzenia.

Obecnie powinno się*z nich wychodzić na 0 przez baardzo duży drop mosiężnych śmieci, tasaków, odkażaczy, siepaczy, królewskich oraz oczywiście samorodków. Dodaj do tego szmatki (na non 10-15 each, nie wiem jak u was). Słyszałam głosy innych, że nawet na niższych poziomach, czyli te 120, nie dość, że ma się spory exp, to jeszcze wychodzi się całkiem przyzwoicie z pieniędzmi. Trochę dziwią mnie te rozbieżności w opiniach, może troszkę*poprawię drop innych śmieci.

-----
Zrobione.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 20:27   #9
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Dziwne, dla mnie piaskowe hydry były banalne. A to moje umiejętności gry pozostawiają wiele do życzenia.

Obecnie powinno się*z nich wychodzić na 0 przez baardzo duży drop mosiężnych śmieci, tasaków, odkażaczy, siepaczy, królewskich oraz oczywiście samorodków. Dodaj do tego szmatki (na non 10-15 each, nie wiem jak u was). Słyszałam głosy innych, że nawet na niższych poziomach, czyli te 120, nie dość, że ma się spory exp, to jeszcze wychodzi się całkiem przyzwoicie z pieniędzmi. Trochę dziwią mnie te rozbieżności w opiniach, może troszkę*poprawię drop innych śmieci.

-----
Zrobione.
Własnie czasami wychodzimy na 0 czasami na minus, szmatki lecą rzadko, jedynie po to chodze na te hydry. A ja na forum czytałem temat Kaela i również był tego samego zdania co ja.
Ale ok, skoro zostało poprawione to sprawdzimy jak tam jest, dziękuje
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 30-07-13, 20:37   #10
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Rar złote buty i helm? Oby nie..
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin