Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-12-21, 18:17   #91
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Bo to była zmiana jak ludzie poodchodzili i nie było dmg na zabicie innego gracza, dmg poszedł w górę, gra znacznie przyspieszyła. Teraz będziemy mieć dużo więcej graczy więc tego nie potrzeba.
Czyli zmniejszyc 25% dmg zwiadowcy, usunac skradanie i gramy 🤺🤺
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:20   #92
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Czyli zmniejszyc 25% dmg zwiadowcy, usunac skradanie i gramy 🤺🤺
Ja rozumiem że kolega umysłowy mag, ale zastanów sie zanim coś napiszesz, nie wstyd Ci takie głupie hasła rzucać, jeszcze niech zmniejszą zwiadkowi hp o 50% i zabiorą hape tawis, co? xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:24   #93
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Ja rozumiem że kolega umysłowy mag, ale zastanów sie zanim coś napiszesz, nie wstyd Ci takie głupie hasła rzucać, jeszcze niech zmniejszą zwiadkowi hp o 50% i zabiorą hape tawis, co? xD
Niee no gdzie... zrobmy wszyscy zwiadkow. PALADIN OTS HIP HIP HUURA
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:28   #94
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Zmniejszcie dmg zwiadkowi pewnie że tak :D
No i skradanie do wyjebania, to tak
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:29   #95
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

A nowy spell dla maga? Zamiast polepszać sd to jakieś ue dodać, to zawsze był największy plus maga z rl tibii. Szczegolnie dla maga ele/alchemika, którego na 100% nikt nie zrobi, bo to największy szajs
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:39   #96
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Wydaje mi sie że troche to wszystko naciągasz, nie żebym chciał bronić skradania sie bo w sytuacjach pvp jeśli to działa tak jak mówicie to rzeczywiście zbyt potężny spell, ale z tym kręcenie pg ekspa niczym mag z gfb przy solo targecie zwiadowcy to jakoś Ci nie wierze xD

Pamietam jak działał zwiadowca 2 lata temu, nie pamietam cyfr ale miał trudności z wykręcaniem połowy ekspa/h jaki robili magowie, a do rycerzy też było bardzo daleko.

Z tymi hrimturami to wydaje mi sie że mocno koloryzujesz, 100 lvl zwiadowca to może na Czerwone Smoki iść.
Grałeś zwiadowcą przed czasami z cain teramem, nowymi krzakami, nowymi pancerzami, więc sory Razel, ale Twoje wspomnienia są jedynie prehistorią.

Dla samego pokazania gdzie expiłem zwiadowcą wrzucę tu screeny, które kiedyś wrzucałem z lvlupów na discord altaroński.

Ukryty tekst:

Tu robiłem chyba 700k/h? Smoczy set na szczęście 11% (banał do zrobienia).


500 coś


700+ czerwone smoki na przeszłości wspominam świetnie


Tu lipa, nie na moje obrażenia spot


Zamknąłem główne kółko bez odnóg, nie pamiętam expa.



Teraz gwiazda wieczoru



Czterech zwiadowców expiących na hrimach, chillherrach i ymirsonach robiących 1,4kk/h skille zerowe

Nie znalazłem niestety screena z lvlupu expiąc solo, i tak robiłem tam ponad 1kk/h stawiając krzaki od ognia i od ziemi stojąc na melee rangu hrimtura.
Full profit oczywiście w smoczym secie.




Nadal nie nerfimy całego zwiadowcy, tylko jeden spell, który tworzy gigantyczną przepaść w zdobywaniu doświadczenia między zwiadowcami a magami/rycerzami.

No bo kto by nie chciał bezkarnie móc expić?

Jeżeli będzie trzeba to wykopie więcej screenów, ale wszystkie nadal są dostępne na discordach, tylko wtedy nerfa doczeka się cały zwiadowca, a nie jakiś yase unar z giga dmgiem i paralem za free, albo skradanie.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 18:53   #97
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Nadal nie nerfimy całego zwiadowcy, tylko jeden spell, który tworzy gigantyczną przepaść w zdobywaniu doświadczenia między zwiadowcami a magami/rycerzami.

No bo kto by nie chciał bezkarnie móc expić?
No ja to rozumiem.
Nie widać na screnach Twojego eq (a domyślam sie że nie brałeś pierwszego lepszego), statów itp. Moge Ci wierzyć i nawet jestem skłonny, ale przedstawiłeś to tak (albo ja mam takie wrażenie) jakby zwiadek był teraz pod każdym względem najlepszą profesją i kręcił lepszy exp od maga z gfb.
Co do skradania sie to zgadzam sie że w pvp jest to broken, a w pve może zbyt silne - chociaż z tego co pamietam to nie można przy tym korzystać z czarów żadnych.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 19:01   #98
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
No ja to rozumiem, to nie widać na nich Twojego eq, statów, moge Ci wierzyć i nawet jestem skłonny, ale przedstawiłeś to tak (albo ja mam takie wrażenie) jakby zwiadek był teraz pod każdym względem najlepszą profesją i kręcił lepszy exp od maga z gfb.
Co do skradania sie to zgadzam sie że w pvp jest to broken, a w pve może zbyt silne - chociaż z tego co pamietam to nie można przy tym korzystać z czarów żadnych.
To są statystyki na dzień dzisiejszy tej postaci


a to eq noszone od 75 lvla na tej postaci, czyli szczęście jednak mniejsze, no coż (no poza sępem) a dlaczego smocze? bo jest bardzo łatwe do bonusowania zielonymi* zwojami, co szybko tworzy z niej lepszy zamiennik bitewnego seta.


Nie mam powodów by kłamać, każdy kto grał zwiadkiem na obecnym cpvp pewnie zauważył jego moc.

Jest to najłatwiejsza postać do gry i zarazem najszybciej się rozwijająca.

Exp mniejszy to może robić na 300lvlach dopiero od maga duchownego, który wejdzie na klasztor.

Zresztą discord to najlepsze źródło kontentu, który zawsze można wyszukać w odpowiednim momencie.


Ja tu tylko to tak zostawie, opisałem od początku do końca co jest nie tak w zwiadowcy i jednej z jego subprof. Trzymajcie się i bawcie dobrze.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 13-12-21 o 19:15 Powód: zielonymi zwojami nie niebieskimi
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 19:24   #99
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

@Rahilux dobrze to napisales po raz kolejny.

Wiec podsumujmy to wszystko, jak juz kazdy wie palek nekro jest op z kilku wzgledow. Mozemy to tak zostawic i na sezonie bedzie 80% populacji wyzej wymienionej profesji lub co by sie najlepiej sprawdzilo moim zdaniem(nie przez to ze lubie grac magiem, gralem i rycerzem oraz moge zrobic zwiada nekro, nie ma problemu. Tylko chodzi o to by utrzymac chociaz troche ten balans).
-Usuniecie calkowicie czaru skradnia(co uniemozliwi robienia robienia solo expa 700k / h na 70 poziomie i to na exp rate x1) mysle ze screeny dodane przez @Rahilux to dobry argument,
-Delikatne zmniejszenie ciosow zadajacych przez puginaly,
-Poprawienie delikatnie SD (dlaczego mag, ktory ma mniejsza przezywalnosc, ma zadawac rowniez mniejszy DMG niz zwiadowca?)

I jezeli ktos mi powie ze mag ma wiekszy dmg obszarowy od innych profesji, to jest zart. Oczywiscie jest gfb z ktorego mozna expic. Ale w pvp nie ma ani jednego skutecznego czaru obszarowego jak wyzej napisal @Figovsky.

Efo oreh? Na open battle rzadko kiedy uzyjesz
Haper eamo aluk? Rowniez rzadko i bez skilla predzej trafisz kolege z druzyny niz przeciwnika
Oflando? To samo co up

Gdy wychodzisz na glowna wyspe zastanowisz sie? moze zrobie maga? On jest dobry w tym i w tym
Moze zwiada? On jest dobry w tym i tym..
Teraz kazdy wie jak to wyglada, zwiadek nekro ma przewage nad kazda profesja w pvp i pve.
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-21, 19:45   #100
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

nie wiem, pisanie ciągle o expieniu czy biciu się przy użyciu puginałów, które Ci wastują po kilkanaście talarów na refill
nie wiem czy w ogóle wszyscy pamiętają, jak drogie jest używanie tego XD

//edit
przy okazji porównując tworzenie sdków na afku na life ringach, stackowanie ich i wzięcie 2k sd do plecaczka wazacego kilkadziesiat uncji vs wziecie 400 puginałów które wystrzelasz w pol godziny, wazacych kilkaset capa do których potrzebujesz conajmniej mikstur maga aby z nich korzystać, najlepiej robionych :D

Ostatnio edytowane przez 5310053 ; 13-12-21 o 19:56
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin