Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: czy chciałbyś by wprowadzone było OptionalPVP zmiast NON
TAK 47 51.65%
NIE 44 48.35%
Głosujących: 91. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-06-14, 16:26   #101
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Dark za nim nie przepada więc chyba nie -.^
Co do Areny co rozumiesz przez międzyserwerową? Ona będzie normalnie na jednym i drugim serwie i nie będą ze sobą powiązane, nie opowiadaj bzdur.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 18:57   #102
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Serwer NON-PVP funkcjonuje na tyle długo, że jego mechanika nie zostanie zmieniona. Wybierając ten serwer byli Państwo świadomi, że nie będziecie mieli możliwości nawet opcjonalnych walk między sobą.
Panie Altrelu ten argument niby jest dobry, ale tylko NIBY. To samo mogę powiedzieć, że wiem co wybierałem tworząc MAGA. wiem co wybierałem biorąc Duchownego i Elementaliste... ale jak sami mówicie Altaron się ciągle zmienia :)
A teraz nic nie jest takie jakie było gdy postać tworzyłem. To dlaczego też zasada działania serwera nie miała by się zmienić :)
Osobiście gdybym wiedział, że taka będzie finalna postać maga duchownego i jego obrażenia nigdy bym takiego nie zrobił :) ale to już offtop :P
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 19:46   #103
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zagłosowałem na "NIE". Dlaczego? Dlatego, że tworząc postać na tym serwerze liczyłem się z tym, że nie będę miał możliwości zabijania innych.
Chcemy się bić? Wybieramy PVP
Chcemy grać bez możliwości (oprócz areny) bicia się? Wybieramy Non
Proste.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 19:51   #104
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Nie.... Znaki czy coś

@edit
Panie arkon offtop-offtopic - poza tematem. Czy w moim poście jest coś nie związanego z tematem? Chciałem ,żeby każdy widział ,ze wielki mag Aken jest na nie - hehe:) raczej Twój post jest bardziej poza tematem ,wiec ...?:)

Ostatnio edytowane przez Ezreal ; 06-06-14 o 20:53
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 20:22   #105
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Panie Aken, Pański post jest bezsensu, wystarczy kliknąć "nie" taka opcja powstała by nie było takiego offtopu jaki Pan robi.
Rozumiem Panie Tomakeo, ale robiąc zwiadowcę nekromantę byłem świadomy wyboru iż będę miał czar saim unar oraz odes kpiro które było najbardziej opłcalnym czarem na Altaronie dla zwiada, a teraz nie ma saim unar dla nekromanty oraz kpiro jest lipne jak dla mnie. więc argument, że byłem świadomy tego i tego, po tym co się tu dzieje, jest argumentem... który mnie bawi :D

@niżej
Ale było mówione wcześniej, że miało się świadomość tego i tego. więc bardziej chodzi mi tutaj w poście o świadomość graczy, że wybierając profesje jak i świat liczą, że ich wybór będzie jak najdłużej im pasował. O-PVP nie zabiera Ci możliwości gry na spokojnie tak jak i strefy wojenne. Wystarczy nie akceptować wojny i masz N-PVP.
Arkon.

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 06-06-14 o 20:39
Arkon jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 20:32   #106
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ale temat tyczy się balansu profesji, czy optional pvp na serwerze non-pvp? Bo ja już się gubię.
Od startu non-pvp nic nie zmieniano w strukturze walk pomiędzy graczami na owym serwerze. Jest to chyba jedyny, stały element, którego się nie rusza.
To że są czynione zmiany w balansie profesji to zupełnie inna bajka. Ilu ludzi się przewinęło w administracji, tyle zmian w balansie.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 20:42   #107
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

A może zorganizować coś bardziej statystykowego?
Miejsce gdzie można walczyć np gildiowo ale bez strat tylko na punkty.
Np ekipa 1vs1/3vs3/5vs5 i kto przeżyje ten zdobywa punkt. Bez zgonów, straty blessów itp. Zwykła rozrywka i rywalizacja. Z ograniczeniami np jedna wojna na miesiąc która składa się z 5 rund. Mozna by nawet wprowadzic jakies zaklady, gildia która wygrywa zgarnia całą pule. Ograniczenia lvlowe ze party 3vs3 musi byc w granicach expshare. I takie tam różne :P
krrystian jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 20:49   #108
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał krrystian Zobacz post
A może zorganizować coś bardziej statystykowego?
Miejsce gdzie można walczyć np gildiowo ale bez strat tylko na punkty.
Np ekipa 3vs3/5vs5 i kto przeżyje ten zdobywa punkt. Bez zgonów, straty blessów itp. Zwykła rozrywka i rywalizacja. Z ograniczeniami np jedna wojna na miesiąc która składa się z 5 rund. Mozna by nawet wprowadzic jakies zaklady, gildia która wygrywa zgarnia całą pule. Ograniczenia lvlowe ze party 3vs3 musi byc w exp share. I takie tam :P
strefy wojenne, które mogą zresztą polegać na war systemie.
czyli na pewno z stratami, bo co to za wojny bez strat materialnych? przegrani muszą dostać "po dupie". A to co napisałeś może być w Arenie PVP, którą zaprojektował Pan Tron, lecz jej jeszcze nie ma, bo pytałem się czy w update ją zobaczymy.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 21:11   #109
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

To moze na pvp zrobmy komende !pvp, dzieki ktorej bd mogli wylaczyc sobie PVP na okres 1tygodnia ? Ha? Sprawiedliwie?
zalman94 jest nieaktywny  
Stare 06-06-14, 21:21   #110
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał zalman94 Zobacz post
To moze na pvp zrobmy komende !pvp, dzieki ktorej bd mogli wylaczyc sobie PVP na okres 1tygodnia ? Ha? Sprawiedliwie?
Mało tego, jeszcze exp x5 dla tych co użyją komendy by potem mogli padać i nie martwić się o poziom!
Walles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin