Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-14, 03:41  
Aktualizacja została wprowadzona!
Altrel Altrel jest nieaktywny 19-05-14, 03:41

Witajcie w ten piękny, poniedziałkowy poranek!

Przede wszystkim przypominamy o pobraniu najnowszego klienta gry, bez którego nie zalogujecie się do świata Altaronu.


Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Mnogość wprowadzonych nowości jest na prawdę duża! W zapowiedziach opisywaliśmy Wam nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy, systemy oraz zmiany w pvp jak i zmiany w balansie profesji i sub-profesji. Ponadto w tym temacie możecie przeczytać dokładnie o wszelakich zmianach dokonanych w celu poprawy balansu miedzy profesjami jak i odczytać wykresy, które przedstawiają sposób w jaki "to wszystko" działa.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym podczas testów! To dzięki Wam - graczom, którzy spędzają godziny nad testami i dyskusjami dotyczącymi zmian w grze udaje nam się tworzyć Altaron taki jakim jest teraz . Interakcja na poziomie gracz - administracja jest dla nas bardzo ważna!

Mamy też kilka ważnych wiadomości na temat zmian w ekipie. Matt The Healer oraz Mervakis rezygnują ze stanowiska doradcy. Dziękujemy za ich wkład w tworzenie Altaronu. Witamy tym samym nowych doradców: Eletrix na serwerze npvp oraz Slip na serwerze pvp. Miejmy nadzieję, że świeża krew wpłynie pozytywnie na całokształt prac nad Projektem. Ponadto Majkul postanowił, iż skupi się jedynie na tworzeniu grafik tym samym rezygnując ze stanowiska Mistrza Gry. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę i pomoc w wielu ważnych zadaniach!

Nie zatrzymujemy Was już więcej na forum. Ruszajcie w świat odkrywać nieznane!


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 19-05-14 o 13:24.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56025
Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 19:16   #91
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

nie zapominajcie, że taki nekro alchem bije więcej z sd i nie zapomnijcie tez o tym, że dmg z sd może byc różne w kogoś innego, ze względu na tarcze i shielding
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 19:24   #92
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

NO taaaak. Chcesz mieć dmg dealera? Zrób se alchemika. Co tam jakis elementalista... Ciul władający magią żywiołów. Alchemik z butlą między jajami i siarką za uchem TO jest prawdziwa moc i zniszczenie.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 19:26   #93
heroes133
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 9
Domyślnie

Może po kilku tygodniach gdy administracja ogarnie, że na serwerze gra znikoma ilość magów coś będzie z tym zrobione.

Ringi na utamke są ciężko dostępne na trade nikt nimi nie handluje, wypadają z ciężkich potworów. (Fanatyków hunciłem ponad godzinę ani 1 ring nie drop)

3x mniejsze obrażenia, mniejsza ilość hp (brak setów) przy dawnym obkupieniu na hunta drużynowego (600 pocisów, 250 manasów trochę obszarówek, łopata, lina i jedzonko ruszam się jak bym miał 20 kilo gruzu na plecach.
w tym bije ze wszystkiego 3 x słabiej więc teoretycznie powinienem więcej suppiles nosić.

No panowie to nie jest normalne, moje 2 miesiące statusu szlacheckiego sie marnuje a szkoda bo miałem naprawdę świetną zabawę przez ten ostatni miesiąc gry.
heroes133 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 20:25   #94
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Nie wiem co faktycznie z tą aktualizacją wyszło nieciekawego, Wy to wiecie, nie chce też siać fermentu, ale zmian szybkich naprawiających balans to bym się nie spodziewał. Panuje jakaś głupia zasada wprowadzania zmian podczas aktualizacji/łatek i żeby coś zostało zmienione poza tymi wydarzeniami to musi to być jakiś faktycznie poważny błąd - np. ten dzisiejszy do którego była potrzebna aż cofka.

Kiedyś (*nudge-nudge, wink-wink*) zmieniało się wszystko na bieżąco, a teraz już tak się nie robi z tego co wiem. Są wyjątki, ale oby zmienili podejście w tej kwestii (jeśli faktycznie te zmiany są takie jak opowiadacie i trzeba coś zmieniać w ogóle).
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-14, 23:41   #95
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
NO taaaak. Chcesz mieć dmg dealera? Zrób se alchemika. Co tam jakis elementalista... Ciul władający magią żywiołów. Alchemik z butlą między jajami i siarką za uchem TO jest prawdziwa moc i zniszczenie.
Ah ten płacz na swoją klase. Patrzysz tylko na to co inni mają, ale to, że ty jako elementalista masz swoje obszarówki to już w dupie.

Jestem ciekaw jakby wyszły testy jakiegoś NORMALNEGO maga a nie takiego który ma śmiesznie mały mlvl i porównać do zwiada oczywiście zwiada ele, nie alchemika, bo cięzko będzie znaleść maga nekro alche, prawdopodobnie dlatego, że taki nie istnieje.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 00:12   #96
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Swoje obszarówki? Mówisz o tych jakże przydatnych w expieniu UEkach? Czy może o wave'ach bijących po 300 w PVM 115 magiem i 100 mlv? Czy może też chodzi Ci o deszczyk spadających kropelek tak przydatnych w expieniu i pvp? (chociaż i tak na plus zostało to ulepszone) Niestety nijak nie widzę zastosowania. Oby pojawił się jakiś NORMALNY mag z NORMALNYM poziomem XXX i pokazał na co go stać. Czekam z niecierpliwością.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 00:15   #97
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
cięzko będzie znaleść maga nekro alche, prawdopodobnie dlatego, że taki nie istnieje.
Znam chociażby Keavirę

I jeśli chcecie przyciągnąć uwagę kogokolwiek z sił wyższych to proponuję nie zakładać 100 tematów o tej samej bądź podobnej nazwie.
Zrobić temat Rycerz temat Zwiad temat Mag temat np.Leczenie temat DMG
Wszystko to ładnie w dyskusjach ogólnych w podpunktach
1)xxxx dlatego że yyy, mam propozycję zmiany zzz
2)...

Czy nie sądzicie, że macie wtedy większą szanse coś osiągnąć a nie tylko płakać i płakać w 100 tematach o tym samym?

@Edit
Tu macie temat Akena, ładnie wszystko w miarę opisane i czytelne. Założę się, że dostanie prędzej jakikolwiek odzew niż wy.

@Edit2
Veliothe
Przeczytałem twój temat od a do z. Ciekawie przedstawiasz propozycję jednak zbyt skupiasz się na alchemiku. Nie wiem czy grasz po prostu alchemikiem bo nie masz wyświetlanej postaci na forum czego nie znoszę podczas dyskusji bo nie wiem z kim rozmawiam, czy po prostu chcesz żeby alchem był pro. Sądzę, że Twoje argumenty zostaną przetestowane (może nie teraz gdy jest zamęt i moda na hejting), ale przy kolejnym upie. Pomysły z aurami dla elementalistów super pomysł.
A już Cię uważałem za hiper hejtera, grzechy odpuszczone :)

@Edit3
Nie jest wysłannikiem administracji do robienia porządku na forum, więc te PW z groźbami zignoruje. Po prostu widzę ile Ci ludzie włożyli w to wysiłku, idą w dobrym kierunku a błędy każdemu się zdarzają. Mi też nie pasował do wczoraj DMG, ale gdy użyłem aury zwiększającej siłę to przekonałem się, że da się grać nawet w trapie można zabić potworka który dobrze się leczy. Co prawda nie wychodzi się na plus ale się da! No jeszcze nieszczęsny exp z dniówek porażka, ale to nie ten temat!
Mam nadzieję, że rozjaśniłem wam trochę w główkach, pograjcie tydzień i wtedy oceńcie.

@Edit 4
Tu macie dowód na to, że warto stosować formułkę o której pisałem wyżej.

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 21-05-14 o 13:41
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 01:25   #98
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Fajnie byłoby jakbyście dodali ikonki do poszczególnych bufów, wrzucę kilka aur i nawet nie wiem kiedy która sie skończy.
Peace
Z ikonkami jest ten problem, że w kliencie jest konkretna ich ilość i nie można dodać nowych. Można tylko zastąpić stare.

Wiem, bo proponowałem ikonkę boczku gdy jesteśmy najedzeni i nie przeszła z braku miejsca
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 08:50   #99
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Ja trochę tego nie rozumiem, chłopaki pokazują nieraz co potrafią zrobic(b często przesadzają), a Ty chcesz mi powiedzieć, że jakiś tam ikonek nie potrafią ogarnąć? Ja nie znam słowa "nie da sie" skoro oni tak twierdza to niech zleca to osobie która nie wie, ze jest to "nie do zrobienia". Takie to życiowe xd
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-05-14, 11:01   #100
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Hah. Jak tak patrzę, to ikonka z byciem najedzonym jest .
Więc kto wie?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin