Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-11, 09:40   #11
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Beno o ile się nie mylę, to wcale nie jesteś Fragakiem, jak również 10 innymi pixelartami którym ukradłeś te wszystkie prace.

A to moje prace stare ( z miesiąca temu ) dla ots'a robiłem Możę się przyda.

Te prace są Fragaraka, którego sam bardzo dobrze znam. Rozmawiałem z nim wczoraj i był wściekły, jak się go zapytałem czy to twoje. Ma zamiar cię podać, ale na razie robię to ja :) Te ,,stare prace'' geniuszu są z 11 marca 2011 roku. Widzę, że chcesz wszystko co będzie na Ranger's Apprentice wrzucić do Altaronu ;] Powodzenia, ale za nim to nastąpi żądam bana dla tego pana. No więc, okradłeś Fragaraka, który razem ze mną pracuje w RA. To oznacza, że okradłeś cały projekt RA. Ten templariusz na samej górze już ładnie sobie chodzi w RA jako potworek, a ty bezczelnie chcesz go tu pokazać. Nie mogę patrzeć na to, jak tymi postami kradniesz dosłownie wszystkie prace kilku pixelartów, a tym samym projekt. Nie wiem kim jesteś, ale wkrótce się dowiem... Chociaż pewnie sobie obejrzałeś parę galerii na tibia.net.pl i ukradłeś. Wystarczy żebym znał twój nick, bo tam jestem moderatorem :) Mam nadzieję, że sam dobrowolnie się przyznasz.

Aha, pamiętasz może też Venesisa albo Yondaime z tnet? Też się ucieszy jak mu powiem, że jego prace zostały pokazane pod innym nickiem ;) Zbiorę tu dwóch pixelarterów i opowiedzą ciut o swoich pracach, niestety źle dla ciebie ;/
Shikate jest nieaktywny  
Stare 25-07-11, 11:51   #12
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

To są monety z wypasa!!! każdy kto tam grał c i to powie i tak jak Shitake powiedział po prostu zaje... te grafiki, domyślałem się tego od początku a jak wrzuciłeś monety i assassina to jestem już pewien ze to nie twoje.
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 25-07-11, 14:13   #13
Salath
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 11
Domyślnie

a zeby nie bylo ze nie mamy racji , "twoj" assassin to wypasowki Black Knight :>
Salath jest nieaktywny  
Stare 25-07-11, 14:45   #14
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

Myślę, że to zamyka kwestie. Zwłaszcza, że sam widziałem kilka z podanych przez autora prac na różnych stronach przez lata (m.in. Wolves on Prey ktoś kojarzy? :P choć może to mnie pamięć szwankuje i to nie stamtąd pochodzą). Nie pochwalam takiego przywłaszczania sobie własności cudzej. Co z tego, że jest w internecie? Ktoś to zrobił i trzeba to uszanować.
Trav jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin