Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-14, 09:26   #71
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Popieram Beatę, zresztą o tym oboje rozmawialiśmy. Fajnie, że walczysz i uświadamiasz ludzi jednak widzisz z jaką reakcja to się spotyka co mnie kompletnie nie dziwi, faktem jest, że zaszczepiasz bodzieć, żeby się nad tym zastanowić i zacząć samemu szukać. Ten kto powinien ten się zagłębi. Chociażby u mnie wywołałeś reakcję, że sam zacząłem szukać, słyszałem o tym już dawno temu ale wtedy jako młodsza osoba odpuściłem, ze strachu.

Dalej podtrzymując to co mówi Beata uważam również, że powinieneś ochłonąć i spojrzeć na to spokojnym okiem. Tak jak reakcja ludzi została zapisana w księdze objawienia, tak również to, że to wszystko musi się wydarzyć, po co z tym walczyć. Celem i zadaniem jest aby uświadomić ludzi ale bez tętniącej nienawiści do całego systemu i ludzi zaślepionych, inaczej poddajesz się temu systemowi. W nim przecież właśnie o to chodzi żeby być zapatrzonym tylko w siebie, nienawidzić ludzi, błąd!

Dużo czytasz internet, oglądasz filmy, nie dziwi Cię fakt, że są one tak łatwo dostępne? Nie zauważyłeś czasem jak niby znalazłeś fajny odnośnik-link i nagle ups, film-materiał został usunięty z różnorakiego powodu. Internet również jest wnikliwie kontrolowany, może nie tak jak media ale z jeszcze większą łatwością może wprowadzić chaos, a właśnie o ten chaos tutaj chodzi. Ty masz chaos w sobie, uporządkuj go i więcej miłości, a nie nienawiści bo do tego właśnie system dąży, a ty mu się poddajesz.

Peace.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-10-14, 05:01   #72
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Macie w 100% rację. Sam powoli dochodzę do tego o czym piszecie.
Powoli uczę się akceptować każdego i wychodzi mi to na dobrę.

Przez pewien okres bardzo się bałem, po prostu informacje które poznałem przerastały mnie, ale już zaczynam ogarniać. Zmiany zachodzą dość szybko, i
sam zaczynam rozumieć że jedyną normalnością jest miłość

Pozdrawiam
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-10-14, 04:45   #73
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie Androidy i klony

Witam, natrafiłem na coś czego można się po nich spodziewać. Wrzucam kilka linków z wielu.
Oczywiście nie twierdzę że ślepo w to wierzę, bo jest duże prawdopodobieństwo że jest to najzyklejsza propaganda. Jest też prawdopodbienstwo że to FAKT. Niki Minaj rzeczywscue wygląda jak platikowa lalka. Posążek michaela jacksona z Egiptu może być falsyfikatem.

Chociaż znając możliwości ich technologii, wydaje mi się to możliwe. Oni operują potężna technologią, chociżby taki haarp który potrafi sterować pogodą, Blue Beamy czy inne.


Nie mówię że jest to fakt, podaje to jako ciekawostkę. Dopóki nie sprawdzę tematu i nie dowiem się czy to fakt czy propaganda nie twierdzę nic.



1: 43 sec
Al Roker's Brain Shuts Off (MK ULTRA)
http://www.youtube.com/watch?v=50muiF7j3NQ
-----------------------------------------------------------
2: 45 sec
"Is John McCain an Android (lol)? MK Ultra Meltdown? WATCH THIS!!"
http://www.youtube.com/watch?v=WAvK1YYvbeY
----------------------------------------------------------------
3: 7:12 min
"ILLUMINATI STARTED TO CLONE HUMANS AROUND 1930 ( see links under video ) "
http://www.youtube.com/watch?v=Gu0uKWZCaZo

4: 14:32
"Celebrity Robotoids & Synthetic Androids (Nicki Minaj)"
http://www.youtube.com/watch?v=Cw_02qzy3QE
------------------------------------------------------------------------------------------------

i jeszcze ciekawy filmik nie o androidach:
29min
The Power of ILLUMINATI | Who are Illuminati
https://www.youtube.com/watch?v=pdTEEoaQ6Eo
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 16-10-14 o 08:31
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-15, 12:18   #74
arnowsky
 
Avatar arnowsky
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 3
Domyślnie

Trochę odkopuję, bo sprawdzam sobie forum jak nie działa Altaron - przynajmniej ta oficjalna wersja :]

też jestem w temacie, co prawda nie czytałem całego wątku, ale wiem że te rzeczy się na świecie dzieją, już od połowy wieku praktycznie, polecam 'Rok 1984' Orwella tym, którzy nie przeczytali.

dobrze że ludzie nawzajem się uświadamiają, to tylko jedne z miliardów forów na świecie, ale kropla w końcu wydrąży skałę :)

ostatnio natknąłem się na filmik.. jeden z wielu pewnie, coraz więcej ich w sieci.. głównie o naszej zbiorowej mentalności ludzkiej i jej kierunku zmierzania

Ukryty tekst:
arnowsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin