Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-03-12, 16:24   #11
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To w końcu, którego z haseł nie pamięta? Do gry czy do forum? Bo pisałeś ciągle o forum, a teraz, że przepada mu SS. Ani jego konto do forum nie jest zablokowane, ani nie ma bana w grze. Ja nie mam wystarczających uprawnień ani też żaden SG, aby podać mu jego hasło.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 24-03-12, 16:44   #12
Oxar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 12
Domyślnie

Gdy wchodzi na altaron.pl i się zaloguje nie może wejść na konto ;/ pisze mu załóż konto a nie zarządzanie kontem , nie może też oglądać innych postaci w zakładce świat gry .Jak daje załóż konto wyskakuje mu musisz potwierdzić rejestracje meilową ;/ ale on nic na e-mail nie dostał i nie może nic zrobić w kierunku odzyskania konta
Oxar jest nieaktywny  
Stare 24-03-12, 18:22   #13
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jeśli się zalogował to musi być zakładka "Zarządzaj kontem", czyli wychodzi na to, że się nie zalogował. Poza tym, skoro chce grać to niech zaloguje się za pomocą hasła do gry nie do forum.
Tron jest nieaktywny  
Stare 24-03-12, 19:34   #14
Oxar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 12
Domyślnie

Nawet pisze mu witaj skyrom71 wiec jest zalogowany tylko pisze mu zamiasc zazadzanie kontem załóz konto ja serio nie wiem czemu sie tak mu robi ;/ wszystko było super wbił 60 lvl zrobilismy se przerwe na 2 tygonie chcemy wbic a tu nie da sie u kolegi ;/
Oxar jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 08:32   #15
Oxar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 12
Domyślnie

Jeśli się zalogował to musi być zakładka "Zarządzaj kontem", czyli wychodzi na to, że się nie zalogował. Poza tym, skoro chce grać to niech zaloguje się za pomocą hasła do gry nie do forum.
Tylko czemu jej tam nie ma jeste zalogowany i pisze załóz konto nawet pisało mi witaj skyrom71 ;/



SG wiesz co najlepiej wez z archiwum jego pasy zaloguj sie i sam bendziesz widziec co jest grane bo probuje ci juz to wyjasniec 3 dzien i dalej stoimy w miejscu ;/
Oxar jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 13:55   #16
Oxar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 12
Domyślnie

własnie wbił kolega na konto i mu znowu działa dzięki wam za pomoc temat do zamknięcia
Oxar jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin