Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-02-12, 10:47   #11
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jak wyłączyliśmy to nas prawie zabili z radości.
To byly poczatki servera, przepelnione respy - ludzie zabijali sie o cyce ;d
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 11:28   #12
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
To z wyświetlaniem lota moze zostać. Przecież ci zależy na czasie expienia sam blood powiedziałeś. A tak byś musial tracić duzo wiecej czasu.
Taa ale to wyświetlanie jest nie klimatyczne. Moge expić wolniej wzamian za usunięcie tego spamu na ekranie. Zresztą każdy pamięta jak to było gdy się hunciło hydry w ekipie dwóch druidów i rycek. Nigdy się nie wiedziało czy rycek zawsze pokazuje co spadło z hydry. I to było spoko. Jak się miało paczke kumpli to rycek by nas nie oszukał przecież się znamy. Takie właśnie zabiegi budują klimat i społeczność.

Blokada przesuwania ciał też jest nie klimatyczna. Altaron ma być na RPG nastawiony a tu się nieda ciała przesunąć bo co? Jakaś siła trzyma to ciało w miejscu? Nie logiczne dla mnie. Altaron jest miksem najlepszych opcji z tibi ale zawiera niektóre debilne pomysły CipSoftu. Wyświetlanie co spadlo z potwora i blokada przesuwania ciał to początki beznadziejnych wogóle nie potrzebnych updatów które "usprawniały" rozgrywke kosztem zabijania społeczności. Później już tylko było gorzej, kupowanie/sprzedawanie itemów pisząc TRADE, stackowanie mf po 100 aż do wprowadzeniu marketu (lol mają tyle graczy online na poszczególnych serwerach że aż ludzie potrzebują market aby móc znaleźć przedmioty które chcą kupić)

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
To byly poczatki servera, przepelnione respy - ludzie zabijali sie o cyce ;d
I oto chodzi przynajmniej było ciekawie. Początki altaronu były najlepsze :P Potem dopiero wprowadzili SG hehe

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 24-02-12 o 11:38
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 13:00   #13
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał konradowalkero Zobacz post
Blokada przesuwania ciał też jest nie klimatyczna. Altaron ma być na RPG nastawiony a tu się nieda ciała przesunąć bo co? Jakaś siła trzyma to ciało w miejscu? Nie logiczne dla mnie.

Przesunąłbyś jako mag ważącego kilkaset kilo ogromnego demona? Wg mnie powinniśmy iść w realistyke i ciała powinny być przesuwalne tylko do pewnej ich wagi, lub wcale (pozostałości po żywiołaku energii).
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 13:11   #14
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Przesunąłbyś jako mag ważącego kilkaset kilo ogromnego demona? Wg mnie powinniśmy iść w realistyke i ciała powinny być przesuwalne tylko do pewnej ich wagi, lub wcale (pozostałości po żywiołaku energii).
Zawsze można przeturlać ciało, ewentualnie mag jako mag potrafi używać czarów, wiec co to dla niego przemieszczenie ciała lub przedmiotu za pomocą telekinezy. :B
Total jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 13:31   #15
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie pamiętam by magowie mieli taki czar ;) . Jeżeli chcemy iść w realistykę to idźmy po całej linii, a nie tylko w tych kwestiach, które są dla nas wygodne. Jedź do Afryki przeturlaj martwego słonia, życzę powodzenia. Co do komunikatu również jestem za tym by go nie było.

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 24-02-12 o 13:43
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 24-02-12, 13:43   #16
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nie pamiętam by magowie mieli taki czar ;) . Jeżeli chcemy iść w realistykę to idźmy po całej linii, a nie tylko w tych kwestiach, które są dla nas wygodne. Jedź do afryki przeturlaj martwego słonia, życzę powodzenia. Co do komunikatu również jestem za tym by go nie było.
Jak mi kopsniesz na bilet to chętnie pojadę.
Total jest nieaktywny  
Stare 19-03-12, 19:39   #17
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

A ja to wyświetlanie lota popieram.
Ale to odrzucanie zwłok ma swoje + i - .
- taki to ze trochę nas spowalnia gdy expimy .
W tibii było to wprowadzone z tego powodu ze gracze kradli loot i + w tym że nie było miło kiedy ktoś inny wyciągnął przed tobą z twojego dragon lorda rh czy dsm.
Nie mówiąc o innych o wiele lepszych rar itemach .
Więc w sumie aby kiedyś nie żałować że ktoś podbiegł i zakosił mi to o czym marzyłem popieram tą blokadę.
Legolas jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin