Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-05-15, 19:31   #1
memorelo
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 13
pytanie Skillowanie Knightem 2h

Witam, zwracam się z pytaniem na temat skillowania ryckiem pod 2H. Zdania są podzielone. Jedni mówią by skillować do 40, i zacząć rozdawać PN-y, inni,ze do 100, jeszcze inni,zeby wogóle nie trenować.... Tak więc, pytam Was. Czy mam skillować, i do jakiej wartości, czy też nie. Aktualnie mam 17 lvl skill 2H 61 i 56 siły. Chciałbym się też dowiedzieć, czy siła zwiększa w jakimś stopniu zadawane obrażenia i o ile?

Pozdrawiam.
memorelo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-05-15, 19:45   #2
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Zacznę od tyłu :P
Oczywiście, że siła zwiększa obrażenia - polecam zaglądnąć do działu poradników i poczytać o skillowaniu, zasadach od czego zależą obrażenia, itp.

Co do skillowania - jasne, że nie musisz skillować rycem 2h, bo skill jako tako wchodzi na expie... ale baaaaaardzo długo potrwa aż wbijesz jakiś sensowny skill, więc dmg na expie, a przez to exp/h będzie dużo mniejszy.

Ja jestem na etapie skillowania ryca 2h. Robię na takiej zasadzie: skilluję ile wlezie, a kiedy mi się nie chce, to idę podexpić. Obecnie mam 38lvl i 93 skill. Do stalowego seta expiłem na bandytach, a później na nieumarłych. I powiem, że jest duża różnica gdy expiłem z 50-60 skillem, a 80-90 na bandytach czy nieumarłych.

Planuję poskillować 2h do 100, a później rozdać PNy. Siły mam póki co 90 skilla, a planuję nie rozdawać PNów, bo chcę jeszcze skillować. Skillować będę do czasu, aż zdobędę taki poziom postaci, który wymaga więcej siły na założenie lepszej broni - czyli pewnie na 80lvl, bo odkażacz jest na 110 siły :) Mam nadzieję mieć do 80lvl około 100-105 siły wyskillowanej.
Pawlo182 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-05-15, 19:51   #3
memorelo
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 13
Domyślnie

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy sill obrony tarczą ma jakiekolwiek znaczenie dla Rycerza 2h?
memorelo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-05-15, 20:54   #4
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
żarówka

z tego co wiem , to przed upem/resem mozna bylo skilowac do 120~~ a na expie spokojnie do 140 wchodzi lekko tylko expiac... wiec potem smialo mozna rozdac pny. ja nigdy nie mialem cierpliwosci do skilania sily wiec 90-100 recznie to dobry poziom.
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-05-15, 21:18   #5
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

No niestety teraz już skill tak fajnie nie idzie... jest tak jak z innymi - powyżej 90 skilla, to już idzie mozolnie :/ około 3h na jeden punkcik 2h podczas skillowania... i oczywiście im bliżej jest 100, tym dłużej to trwa.

Wg poradnika - obrona tarczą ma wpływ na ilość redukowanego dmg przez broń dwuręczną... ale jak jest teraz? Był jakiś temat o tym, nawet nie dawno - właśnie ktoś się zastanawiał czy to ma sens i burzliwa dyskusja była ;)
Na prawde polecam poszukać na forum co ludzie piszą o skillowaniu^^
Pawlo182 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin