Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-15, 16:46   #1
kokoz
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 4
Domyślnie Altaron - książki

Witam mam propozycje dodania pod forum do sugestie i propozycje o nazwie "książki". Gracze umieszczali by tam propozycje książek, wierszy, opowiadani itp. Administracja akceptowała by lub odrzucała książkę. Dlaczego nie zaproponuje by po prostu dodali nowe książki ? Ponieważ po co marnować czas administracji skoro gracze mają pełne głowy oraz w ten sposób uda się zapełnić bibliotekę. można by wprowadzić krótki regulamin co do książek np: musi być w świecie gry.
Gracze których książkę wprowadzili mogliby dostawać w nagrodę np 3 dni ss ale i tak największa nagroda to zobaczenie swojej książki w grze.

W przypadku w którym ktoś napisałby za długa książkę żeby nie zajęła kilku szafek można wprowadzić "wielką księge" pojemnik o wyglądzie książki coś typu kółko na klucze. Dzięki temu np 10 książek zajmie 1 slota w szafce.

wiersze i krótkie opowiadania mogłyby mieć grafikę kartki.

Co do nowych książek by administracja nie musiała wpisywać za każdym razem w changelogu nazw książek bibliotekarze otrzymaliby nową opcję dialogową np.

Ksawery: Witam cię w miejskiej bibliotece! W czym mogę ci pomóc?
ja : nowe książki
Ksawery: Najnowsze książki to : xxx,yyy
ja : najnowsze wiersze
Ksawery: Najnowsze wiersze to : yyy,xxx
kokoz jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 16:53   #2
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

dobry pomysl, jestem na tak - co do wielkiej ksiegi ksiazki chyba nie maja ograniczone liczby liter
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 17:08   #3
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

co do info u npc o ksiazkach to nie ma co przesadzac, ale fakt faktem moznaby pisac ksiazki ktore administracja moglaby dodawac do gry, a w nagrode dawac te dobę statusu O ILE będzie to status do aktywowania, a nie status DOLICZONY.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 23-08-15, 02:40   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Wprowadzanie tego typu mechanizmów zajęłoby o wiele więcej czasu niż wrzucanie treści przez jednego z Administratorów Technicznych i dodanie wiadomości w Changelogu. Wszelkie teksty można wrzucać na pod-forum strefa twórcza tak jak to było do tej pory, jeżeli któryś tekst się spodoba i będzie go można wpasować w fabułę Altaronu (nie będzie zawierał rozbieżności z fabułą) to do autora się odezwiemy.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin