Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-07-15, 04:34   #21
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Arkon terrorysta xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 08:22   #22
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Zobaczymy jak będzie, mam nadzieję że rozwój pójdzie w dobrą stronę.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 08:34   #23
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Jest możliwe że licor dostanie coś od ajsoru? Np na kochaw?, i czy można by dodać już teraz jakąś misje na 20-25-30 lvl u zielarki by nas nauczyła podstawowych sztuczek alchemicznych typu : Eliksir żyica (ten za 50hp) Skórowanie zwierząt lub zbieranie tych grzybów nożykiem?
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 10:54   #24
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Jest możliwe że licor dostanie coś od ajsoru? Np na kochaw?, i czy można by dodać już teraz jakąś misje na 20-25-30 lvl u zielarki by nas nauczyła podstawowych sztuczek alchemicznych typu : Eliksir żyica (ten za 50hp) Skórowanie zwierząt lub zbieranie tych grzybów nożykiem?
Ajsor na pewno pomoze kochaw, bo przeciez co z tego ze zajeci sa walka z ideowcami i abitanczykami, na pewno pomoga szlachcie, ktora uciekla od wojny, no bo przeciez trzeba rozwijac licor, co nie? Licor to jedyny cel Altaronu... moze od razu niech admini spala maina? o! i niech zostanie tylko licor, licor to jedyny, najwazniejszy cel altaronu
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 13:12   #25
Asayer
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 9
Domyślnie

Skoro w Altaronie istnieją bomby (wytwarzane przez alchemików) to nie widzę przeszków dla wprowadzenia broni palnej. Poza tym to wcale nie oznacza zakwaszenia klimatu gry. Jak ktoś grał w Risena to wie co mam na myśli. Takie strzelby mogły by być ładowane śrutem i zadawać obrażenia obszarowe (jak burst arrow w Tibii) lub kulami z obrażeniami punktowymi. Miały by najniższą szybkostrzelność i powiedzmy dodatkowo przed każdym strzałem trzeba by je ręcznie ładować prochem. I co, nie fajnie?
Asayer jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 13:26   #26
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Skoro tak to biorąc pod uwagę że jest magia nie widzę problemów z wprowadzaniem mieczy Jedai (nie wiem czy dobrze) czy innych broni plazmowych które można by ładować danym żywiołem, no tak są bomby to granatnik też można by zrobić no i są lunety to snajperka też nie zaszkodzi, a dla magów to jakies czary teleportacji a tak będzie cywilizacja to cyborgi muszą być :D po co nam runy jak możemy zrobić coś bardziej cywilizowanego jak roznego rodzaju bomby, w końcu od czego jest technologia co? Już widzę te demony ze strzlbami :D A no tak i i chce jeszcze kose spalinową.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 13:50   #27
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

to ja chce pile mechaniczna (2h) i miecz jedi (1h), ktory bardzo latwo rozcina przedmioty :v
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 14:06   #28
Asayer
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 9
Domyślnie

W fabule Altaronu nie ma wzmianki o mieczach świetlnych więc nie wiem po co o nich piszesz. Wiadomo, że każdy wynalazek można zastąpić innym lepszym i wydajniejszym ale taka ewolucja technologii jest długotrwała. Skoro w Altaronie jest mowa o broni palnej to chyba można wprowadzić do gry jakieś proste strzelby ładowane odprzodowo. Nie muszą to być od razu granatniki i czołgi.
Asayer jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 14:12   #29
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid2910 Zobacz post
Skoro tak to biorąc pod uwagę że jest magia nie widzę problemów z wprowadzaniem mieczy Jedai (nie wiem czy dobrze) czy innych broni plazmowych które można by ładować danym żywiołem, no tak są bomby to granatnik też można by zrobić no i są lunety to snajperka też nie zaszkodzi, a dla magów to jakies czary teleportacji a tak będzie cywilizacja to cyborgi muszą być :D po co nam runy jak możemy zrobić coś bardziej cywilizowanego jak roznego rodzaju bomby, w końcu od czego jest technologia co? Już widzę te demony ze strzlbami :D A no tak i i chce jeszcze kose spalinową.
Ostrze miecza Jedi to nic innego jak pole energetyczne. Na dobrą sprawę, gdyby któryś z inżynierów Altaronu pracował nad magazynowaniem i uwalnianiem pola energetycznego o dużym natężeniu, to można byłoby wprowadzać takie miecze :P Ale tak to kupa.
Nie panikuj... po wprowadzeniu prochu strzelniczego, strzelb itd. z Altaronu nie zrobi się nagle GTA... Z resztą nikt tak naprawdę nie wie na jakiej zasadzie będą wprowadzane. Czy to będzie broń bojowa dla graczy, czy tylko dla mobów. Czy każdy będzie mógł jej używać, czy tylko jakieś nowe profesje (elitarny chuck norris szwagier i forfiter). Fabuła to fabułą, jest to zapisane w księgach, o tym też mówią NPC, a pierwsza zasada internetów mówi "Co zostało zobaczone, już się nie odzobaczy." Poczekajmy jak to będzie wyglądało.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 25-07-15, 14:24   #30
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

GTA powiadasz ... To daje do myślenia :)
dawid2910 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin