Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-09-14, 20:29   #31
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie



Jest to nierozwinięta cząstka (obrazek twój) tego, co już jest bardziej rozwinięte (obrazek mój).
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 20:30   #32
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Ja wam dam chujowego zwiadowcę :/

Pusty łeb mustafy

dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 20:35   #33
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Lepszy



Niż

__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-09-14, 22:01   #34
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

ja pierdole ale wy macie wszyscy nasrane w głowach ahahahahaha
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 01:29   #35
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie



tak? czy w samej czaszce?
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 10:21   #36
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

i tak i tak :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 11:27   #37
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Jesli o mnie chodzi to ja zakonczylem swoja gre ze wzgledu na to ze zjebali ta gre konkretnie. Miala ona potencjal, przed super popierdolonym balansem (przed ktorym mowilem ze wszystko przekombinuja i bedzie efekt odwrotny do zamierzonego) bylo wszystko ok. Balans praktycznie byl, wystarczylo lekko poprawic dmg magowi. Tymczasem odwrocili caly serwer do gory nogami i ja 205 zwiadem mam skille jak 120 zwiad, tylko ze wzgledu na to ze rozdalem PNy w zreke duzo wczesniej niz bylo jakiekolwiek info o wprowadzeniu nowego updatu i moje skile zostaly przeiczone ta chujowo, ze szkoda gadac :) Jednak co tu gdybac, altaron skrecil w droge ktora osobiscie przestala mi sie podobac wiec zakonczylem gre.

Teraz jesli chodzi o wojne to w sumie mozemy sie jeszcze chwile pobawic. Ustawmy sie na jedno konkretne OB, zbierzmy mozliwie jak najwiecej ludzi i zabawmy sie jeszcze troche tym co z tej gry zostalo :)
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 11:52   #38
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Mimo że bardzo Cię lubię i darzę Cię ogromnym szacunkiem, niestety muszę się z Tobą nie zgodzić... Balans na ten moment jest a altaron idzie w dobrym kierunku. Mag ma, co miał mieć, zwiadowca jest do leczenia, lub do donoszenia potków (najszybszy) a knajt stoi wszystko (no chyba że Yoss), jak dla mnie pasuje. Jeśli chcecie OB, wychodźcie na otwarta tak jak ostatnio, a nie w mieście, bo co to za wojny w mieście? Hmmm?
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 12:07   #39
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Przy teamie do 20 osob z duża amplituda lvlowa wychodzenie na otwarta jest mega chujowe. Wlasnie to co mi sie nie podobalo w wojnach altaronskich wysokolvlowe ,,czołgi'' mogly wbijac w drugi team nie zwazajac na nic bo wiedzialy ze i tak nie padna na combo. W tych wojnach zawsze brakowalo 5-10 ludzi walczacych zeby kazdego skladac na combo, wtedy nie byloby bezmyslnego wbijania w czyjs team, wiedzac ze i tak sie przezyje. Tak wiec walka w miescie sprawdza faktyczny poziom umiejetnosci pvp, a nie bezmyslnego wbiegania w przeciwny team.


Ot moje zdanie, wasze moze byc inne.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-14, 12:07   #40
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał mody189 Zobacz post
bo co to za wojny w mieście? Hmmm?
Jak dla mnie najlepsze, ale o gustach się nie dyskutuje.

Każda akcja, nie ważne w jakim miejscu sprawia mi frajdę, walczę bo lubię, jeśli ktoś nie lubi to zawsze znajdzie wymówkę czemu nie walczyć...

Kwestia czasu a wyjdziemy na otwarty teren, tylko więcej mw do plecaka załadujemy.

Pzdr
Tuz Pik
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin