Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-09-13, 17:36   #1
Ankieta IV - Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze?
Tron Tron jest nieaktywny 08-09-13, 17:36
Ocena: (1 głosów - średnia 5.00)

Witajcie!

Trzecia ankieta już za nami. Odpowiadaliście w niej na pytanie dotyczące zmiany swojej profesji lub/i subprofesji na inną. W sondzie zagłosowało 92 użytkowników, z czego 34 osoby poparły swój wybór pisemnie. Większość z Was nie zmieniłoby swoich decyzji w wyborze profesji jak i subprofesji. Jednakże odsetek osób wyrażających chęć zmiany jest wysoki, co wyraźnie daje nam znać, że coś trzeba w tej sprawie zrobić, aby zadowolić każdego z Was.

Padło wiele dobrze uzasadnionych argumentów dlaczego zmienilibyście swój wybór i właśnie Wasze wypowiedzi pozwolą nam ukształtować balans pomiędzy profesjami jak najlepiej, w czającej się nieśmiało tuż za rogiem aktualizacji. Dlatego też tak bardzo nalegamy na uzasadnienie swojego wyboru. Każda opinia jest ważna, a za wszystkie które się pojawiły w ostatnich ankietach dziękujemy ponownie i raz jeszcze!

Niestety, nie udało się osiągnąć 50 odpowiedzi w ostatniej ankiecie, więc zostanie wylosowany tylko jeden status szlachecki. Być może nagroda nie jest wyjątkowo zachęcająca, więc kto wie? Może w tej lub następnej ankiecie czymś Was zaskoczymy? Wylosowaną spośród trzydziestu czterech osób z ostatniej ankiety, tą szczęśliwą został użytkownik corkarypto, gratulacje!

Jak wszyscy wiemy, w Altaronie stawiamy nacisk na zadania fabularne. Chcemy wiedzieć jakie zadania powinny pojawiać się częściej, więc dzisiejsze pytanie brzmi:
Cytat:
Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze i jakiego typu zadań brakuje Ci w grze? Uzasadnij swój wybór.
Nieuzasadnione odpowiedzi będą usuwane. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 14 września. Zapraszam więc do brania udziału w ankiecie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40177
Stare 08-09-13, 17:57   #2
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Myślę, że najlepsze zadanie ever to zabijanie milionów krasnoludów, co niezbędne jest do blessów i innych zadań. Kurcze, świetne zadanie, po prostu człowiek czuje, że żyje. Achh. Te emocje, mój boże, normalnie aż dreszcze mam na samą myśl o tym i zaraz pewnie zrobię kolejną nową postać, aby móc się z nimi pozmagać. Codziennie rano się budzę i żałuję, że innymi postaciami mam zrobione. Chciałbym sobie resetować je codziennie, by móc znów i znów męczyć, pardon, z cudownym zachwytem zabijać te cudowne istoty do tego prześwietnego zadania.
Moim zdaniem brakuje większej ilości takich zadań, na przykład: zabij 50.000 czerwii, a dostaniesz czapkę z czerwia (chociaż najlepiej, jakby było mało ich na raz, żeby nie dało się zbyt prosto zrobić).
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 18:07   #3
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Bardzo podobają mi się misje Gawena i działania wojenne, zagadki z zadań mechanicznej wieży itd, bardzo fajna sprawa.

Bardzo brakuje mi tasków w altaronie, dodatkowo można by te taski urozmaicić w formę zadań dla łowcy demonów, nieumarłych, świętych, mobków w których można by uzyskać bardzo fajne stroje, kiedyś była propozycja na ten temat w dziale "Sugestie i Propozycje"

Takie taski mogły by się zaczynać od skromnych liczb 500 imp do np 1000 demonów itd.
Gekko jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 18:07   #4
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

"Ideowa zaraza" to mój ulubiony quest fabularny, tylko on dostarcza mi tych niezapomnianych emocji, tylko on pozwala nam poznać tych wszystkich NPC. Moim zdaniem jest to najlepszy qest ever, ale jednocześnie jest on bardzo użyteczny, przygotowywując nowych graczy na zabijanie hord potworów w przyszłości.
Rian jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 18:16   #5
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Myślę, że samouczek na Licorze jest bardzo fabularny. :)

A tak na serio, działania wojenne. Chciałbym więcej zadań przy których trzeba myśleć, jak np. w mechanicznej rezydencji. Słabe jest to, że brakuje dodatków do strojów.

@Edit
Dodałbym więcej misji dziennych, nic tak nie cieszy jak pomaganie w wojnie. ... i jeszcze nie trzeba expić, bo co tam, 100lvl można wbić na samych misjach.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy

Ostatnio edytowane przez CySiO ; 12-09-13 o 09:50
CySiO jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 19:49   #6
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Zdecydowanie mechaniczna rezydencja, Gawen. Im trudniej tym lepiej :). Zadania logiczne, zadania przy których trzeba pomyśleć, nie tylko: " Idź i zabij xxxxxxx tego bo jak nie to Ci nie dam medalu " :)
Kleikk jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 20:17   #7
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

obóz szkoleniowy, mechaniczna rezydencja i wieża alchemika. Wymagają drużynowego zaangażowania i użycia mózgu :) Poza tym całość ma sens i się łączy z fabuła Altaronu, a nie stanowi odrębny wątek.
A brakuje mi tasków. Drobnych,ale rozbudowanych. Po 300 potworów, po kolei klasami itd.,a nie 1000 .
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 08-09-13 o 20:24
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 20:19   #8
gohan
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 14
Domyślnie

Moim zdanie Ideowa zaraza to najlepszy quest :)
gohan jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 20:26   #9
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

zadanie grabarza i odgadywanie zagadek, mam cel wykonać ostatnią(?) misje jako pierwszy!
mechaniczna rezydencja była naprawdę fajna. i na końcu niestety dałem te plany krasnalom (DLACZEGO?!).
oraz chciałbym ujrzeć więcej zadań, do których trzeba ekipy. ;)
Arkon jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 21:11   #10
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Działania Wojenne. Świetne skrypty, jak np. ten z zakradaniem się do pokoju o północy... I oczywiscie misja z Heleną! Frnomenalna, niebanalna, takich chciałbym więcej.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/

Ostatnio edytowane przez Smile1 ; 10-09-13 o 22:49
Smile1 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin