Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-02-17, 15:53   #311
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
No sory, ze nie rookowaliśmy się jak połowa waszego teamu ;/
Beka koledzy jaką tu hipokryzją wieje, myślałem, że ja mam spraną czapkę i słabą pamięć, ale czekaj, czekaj, otwieram notatnik, 18 grudnia 2014 rok, ankrahmun...
Niejaki levi, mag (nekromanta alchemik?!?!) rookuje swoją postać, nie poradził sobie z emocjami
Wasz nowy nabytek, rafał, ile postaci zrookował? jedną czy dwie?
Ilu jeszcze macie takich kozaków o których zapomniałem?


Zobaczycie jak się ode mnie bułgarzy wyexpią, będziecie nam płacić paymenty w owadzich oczach i będziecie po jednym trollu przynosić w plecaku
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 16:02   #312
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

A teraz jak mnie widzisz to spierdalasz do pz i dopóki gram to się nie zmieni. Tak samo było na 2 edycji jak wyexpiłem luffiego, heuehuehu

Levi, ele-alchemik, znerfili śnieżyce plus spadały skille na rs'ie (co zmienili) więc postanowiłem grać moim ryckiem, który już ładne skille miał ;] Sory, że ele-alchemik to gówno do pvp i zmieniłem postać, nom to na pewno był błąd ;//

HAHAHA

Żyjcie przeszłością dalej, teraz wystarczy że zaloguje i zaraz was nie ma :***************

IZI DOMINANDO ELO ELO ELO
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 16:10   #313
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
A teraz jak mnie widzisz to spierdalasz do pz i dopóki gram to się nie zmieni. Tak samo było na 2 edycji jak wyexpiłem luffiego, heuehuehu

Levi, ele-alchemik, znerfili śnieżyce plus spadały skille na rs'ie (co zmienili) więc postanowiłem grać moim ryckiem, który już ładne skille miał ;] Sory, że ele-alchemik to gówno do pvp i zmieniłem postać, nom to na pewno był błąd ;//

HAHAHA

Żyjcie przeszłością dalej, teraz wystarczy że zaloguje i zaraz was nie ma :***************

IZI DOMINANDO ELO ELO ELO
Wybacz, trochę mało grałem na drugiej edycji więc nie do końca wiem co się tam działo ale widziałem taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=OT2tNSUI1cw który chyba nie do końca świadczy o twojej dominacji.
Z tego co pamiętam to miałeś jakiegoś ryca którego zabijali ci po kilka razy dziennie a ty i tak wiecznie skillowałeś.
Masz 200 palka, cała nasza gildia czuje przed tobą respekt, jak myślisz, zrobi to wrażenie na twoim przyszłym pracodawcy? Bo kiedyś chyba będziesz musiał iść do roboty, rodzice wiecznie żyć nie będą. Zderzysz się z rzeczywistością, dostaniesz swoją pierwszą wypłatę 1500 zł i stwierdzisz, że na te pieniążki trzeba się porządnie najebać, ehh, dobrze, że już nie robię w cywilu :D

Nie mów o rookowaniu się, skoro sam się zrookowałeś, nie powinieneś mieć zdania w tym temacie, fucklogic

BTW, jeśli kiedyś by mi ktoś powiedział, że przyjdzie typ, który expi dużo mocniej niż ron wesley, to bym nie uwierzył, no kurwa nie uwierzyłbym
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 16:27   #314
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Za 1500zł to ja sobie fotelek kupiłem niedawno, a jak na niego zarobiłem? Poszedłem na moranke i zdropiłem rarka ;* IZI HAJS IZI DOMINANDO IZI LAJF

https://www.youtube.com/watch?v=eHIPxFZ7uu8


Opowiem Ci jak wyglądała 'wojna' pod koniec edycji. Założyliśmy gildię 10 osobową, Podziemny Krąg, odłączając się od Artezonów, po czym robiliśmy gównoburze na forum tygodniami, żeby sprowokować nieudaczników do wojny, której bali się bardziej niż wy teraz wyjść z depo popołudniu. Twój teamek na czele z maksiem i artezonem, masa 30 typa, wywalili nas na fragi, nie chcąc przyjąć warmoda, więc walnelismy exita z serwerka, a twoi expili dalej, licząc na to, że wrócimy, robiąc gównoburze (m.in filmik, który podałeś), i tak mijały tygodnie, miesiące aż przeniesiono postacie na npvp xDDDD
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 16:32   #315
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Dobry filmik, jedyne co mogliscie zrobic to bosy zabijac xD
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 16:32   #316
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Za 1500zł to ja sobie fotelek kupiłem niedawno, a jak na niego zarobiłem? Poszedłem na moranke i zdropiłem rarka ;* IZI HAJS IZI DOMINANDO IZI LAJF

https://www.youtube.com/watch?v=eHIPxFZ7uu8


Opowiem Ci jak wyglądała 'wojna' pod koniec edycji. Założyliśmy gildię 10 osobową, Podziemny Krąg, odłączając się od Artezonów, po czym robiliśmy gównoburze na forum tygodniami, żeby sprowokować nieudaczników do wojny, której bali się bardziej niż wy teraz wyjść z depo popołudniu. Twój teamek na czele z maksiem i artezonem, masa 30 typa, wywalili nas na fragi, nie chcąc przyjąć warmoda, więc walnelismy exita z serwerka, a twoi expili dalej, licząc na to, że wrócimy, robiąc gównoburze (m.in filmik, który podałeś), i tak mijały tygodnie, miesiące aż przeniesiono postacie na npvp xDDDD
Myślisz, że przez całe życie uda ci się utrzymywać ze sprzedaży itemków z otsów? xD Gratuluje, masz nowy fotelik, kozacko.

Jak dla mnie ten filmik jest bardzo śmieszny, mimo, że ejstem kompletnie nie w temacie. Aaa i jeszcze jedno, pokazaliście ogar, jak po mnie na smoki lecieliście, jak to się wydarzyło, że ja nie zginąłem, tego nie wiedzą nawet ciepłe piaski askarskiej pustyni

Ciesz się dominacją, powtarzam po raz ostatni, bułgarzy ode mnie się już expią, gwarantuje ci, że będzie ich tylu, że będą cię gasić na bułe z pela aluków. Już możesz powoli zacząć zbierać oczy owada na payment i przynosić sobie trolle po jednym. Sam pudzian nawet w jednym z wywiadów przyznał, że ksywa dominator jest skradziona od jednego z askarczyków

Może jak kiedyś uda ci się przepracować więcej godzin, niż ja nabiłem L4 do tej pory, to może wrócimy do rozmowy, póki co, to bez odbioru, idę pokazywać moim przyjaciołom z bułgarii gdzie mają expić i nie myśl, że ja sobie żartuje, askarski maciek też nie wierzył że wojna z hiszpanami w 2003 roku jest już dawno przegrana, a potem dzwoni do mnie i mówi, paweł kolego pomożesz mi na askarze bo hiszpanie nam dominacje robią? wiesz co mu odpowiedziałem? spoko maciek, wykup ze trzy voice chattery bo na jednym się nie pomieścimy
bez pozdrowień

Ostatnio edytowane przez Uwolniona Mysl ; 12-02-17 o 16:43
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 16:50   #317
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

No jedynie mogliśmy bosy zabijać, bo po exoritach nie było ani śladu. Powoli to samo dzieje się na tej edycji, nie sądzisz? HEHEH

Więcej na fajki wydaje niż ty zarabiasz tam w policji

Dobra skończ już pieprzyć, dopóki gramy, możecie co najwyżej od czasu do czasu nas zabawić. No, ale ok, czekam. Wyrobicie się tam do kwietnia chociaż?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 16:55   #318
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Zbieraj oczy owada, juz Ci ktos napisal. Twoj payment to bedzie 100000 oczu owada. Pozdro mordo
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 17:37   #319
Ruzowy Rafal
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Wasz nowy nabytek, rafał, ile postaci zrookował? jedną czy dwie?
A czemu Ty mnie obrażasz, przyjacielu drogi najdroższy?
Ruzowy Rafal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-17, 17:47   #320
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ruzowy Rafal Zobacz post
A czemu Ty mnie obrażasz, przyjacielu drogi najdroższy?
Wybacz kolego, nie miałem na myśli Ciebie, mam nadzieję, że wybaczysz mi i będziemy dalej przyjaciółmi

levi, pal dalej więcej tych szlugów, bo z nich jest akcyza = zasilanie kasy państwa = pieniążki dla funkcjonariuszy państwowych :)

aż trochę żałuje, że nie jestem policjantem, mógłbym takim gamoniom jak ty mandaty walić

Ostatnio edytowane przez Uwolniona Mysl ; 12-02-17 o 18:29
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin