Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-09-17, 13:05   #11
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Przejdzie, autor niech rozpisze tabelke, przypisze taski do jednego czy wielu npc, ewentualnie opisze nowego, zasugeruje dialogi to i pewnie ss zarob. Przynajmniej pare dni temu cos takiego jeden z doradcow mowil.

Kocie: u Soni to raczej wyzwanie nizeli oferta :)
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 13:07   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Przejdzie, autor niech rozpisze tabelke, przypisze taski do jednego czy wielu npc, ewentualnie opisze nowego, zasugeruje dialogi to i pewnie ss zarob. Przynajmniej pare dni temu cos takiego jeden z doradcow mowil.

Kocie: u Soni to raczej wyzwanie nizeli oferta :)
Nie do końca, oferujesz jej, że przemaglujesz kilka potworów dla chwały i małego hajsu.

Z drugiej strony Sonia to nie musi być najlepszy wybór... Rohinam?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 13:17   #13
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Dobry pomysł żeby dorobić bossroom na respach, po wybiciu potworów dostajesz dostęp do środka i musisz zabić bossa, najlepiej żeby trzeba było chodzić na bossa w 3-4 osoby, siła dobrana do poziomu na którym się robi task, z bossa wypada tajemnicza skrzynia (każdy w party dostaje swoją) a z niej nagroda adekwatna do tasku i siły bossa.


// Skrzykni podzielone na profesje np:

Widzisz Tajemniczą Skrzynie (Mag)
To nagroda za pokonanie ... . Napewno znajdziesz w środku coś ciekawego.

Każdy dostaje przedmiot, który mu się przyda.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 13:20   #14
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

A moze powiew swiezosci? W przypadku taska na abi to oczywiscie wojsko, ale to osobny quest. Knieja lowiecka, hm.... Sonia przeciez ma nas w nosie i hce nam tylko udowodnic ze mob nam wpierniczy, wiec o taskach u niej raczej nie ma co myslec w innej formie niz wyzwania z progiem czasowym lub przyniesienia dowodu na swoje czyny. Inacy w bekalelu wie o problemah ludzi z rekinolakami i zywiolakami wody, zas sam ma problem z bandytami. Minotaury na ankardii maja utrudnione wykopaliska przez quary. Elfy z orkami sie nie kochaja, konkwi natkneli sie na profana czy hydre, drwale maja ciezka prace przez drzewoludy i golemy, bazyli nie przepada za cytadela banfytow (okara?), zolnierze pod raindarem maja coraz wiecej roboty z trulami, nie mowiac o brazowych gaciach od ryku koscianych... troche tego jeszcze jest. Dodac do tego stowarzyszenie lowcow glow ktora zlicza postepy i przyznaje punkty ktore daja udogodnienia i exp, a kasa u osob u ktorych sie wykonalo taska. Jeszcze jakies podpowiedzi w owej grupie i super.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 13:43   #15
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
A moze powiew swiezosci? W przypadku taska na abi to oczywiscie wojsko, ale to osobny quest. Knieja lowiecka, hm.... Sonia przeciez ma nas w nosie i hce nam tylko udowodnic ze mob nam wpierniczy, wiec o taskach u niej raczej nie ma co myslec w innej formie niz wyzwania z progiem czasowym lub przyniesienia dowodu na swoje czyny. Inacy w bekalelu wie o problemah ludzi z rekinolakami i zywiolakami wody, zas sam ma problem z bandytami. Minotaury na ankardii maja utrudnione wykopaliska przez quary. Elfy z orkami sie nie kochaja, konkwi natkneli sie na profana czy hydre, drwale maja ciezka prace przez drzewoludy i golemy, bazyli nie przepada za cytadela banfytow (okara?), zolnierze pod raindarem maja coraz wiecej roboty z trulami, nie mowiac o brazowych gaciach od ryku koscianych... troche tego jeszcze jest. Dodac do tego stowarzyszenie lowcow glow ktora zlicza postepy i przyznaje punkty ktore daja udogodnienia i exp, a kasa u osob u ktorych sie wykonalo taska. Jeszcze jakies podpowiedzi w owej grupie i super.
Generalnie super pomysł, ale wrzucenie 200 potworów w 50 różnych npc na mapie to cholernie dużo roboty. Zastanawiam się, czy bardziej rozbudowany system zdąży na najbliższą aktualizację... Jeśli oczywiście bogowie wyrażą zainteresowanie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 14:19   #16
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Ja bym to zlepił w 2 npc, łowcę od stworów i jakiegoś zabójcę od humanoidów, klasycznie maksymalnie jeden task, bo w innym wypadku zabawa się szybko skończy, szczerze mówiąc powinno to napędzić trochę gospodarkę, aż siądę nad tym wieczorem i podam jakieś swoje własne propozycje. I tak jak wspomniał cathon, ranking to podstawa która to nakręci.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 14:37   #17
Martinemov
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Noratl Zobacz post
Ja bym to zlepił w 2 npc, łowcę od stworów i jakiegoś zabójcę od humanoidów, klasycznie maksymalnie jeden task, bo w innym wypadku zabawa się szybko skończy, szczerze mówiąc powinno to napędzić trochę gospodarkę, aż siądę nad tym wieczorem i podam jakieś swoje własne propozycje. I tak jak wspomniał cathon, ranking to podstawa która to nakręci.
Fajnie by było mordko bo ja teraz czasu nie mam, ide do pracy na 22 pomyślę również nad tym w weekend.
Martinemov jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 18:26   #18
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Pytanie czy te taski beda mozliwe do powtarzania czy nie (wolalbym tak) Pomysl lizarda zebysmy mogli punkty wymieniac na walke z bossami z ktorych leca skrzynki kazdemu jest mega dobry bo skad ogarnac sobie lepsze niz 1 wnekowe itemy na ten 90-100lv? ryc/zwiad ma swiety na 125 chyba mag dopiero demoniczny na 150 watpie ze ktos to skompletuje w rok xD
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 18:48   #19
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

A gdzie się podziała moja propozycja odnośnie tasków? Rozpisałem się tam, podałem konkretne przykłady, konkretne nagrody i ogólny system. Z forum zniknęło :/
Taski jak najbardziej za, niestety nie chce mi się znowu pisać poematu. Pewnie utonęło gdzieś w archiwum na zamkniętym forum :(
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-17, 20:58   #20
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Jestem jak najbardziej na TAK. Co do nagród, to nie chciałbym aby to był tylko exp, kasa już zupełnie odpada bo jest tylko potrzebna w początkowej fazie gry, później nikt nawet przedmiotów za kasę nie chce sprzedawać. Jako nagrody można by zaproponować przedmioty, nawet te bardziej rare - zależnie od poziomu taska, lub ulepszanie przedmiotów jak np. dodanie statystyk na plus do broni, zbroi itp. Pomysłów mnóstwo.
Kre Donau jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin