Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-08-14, 00:32   #1
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie W wodzie.

Witam.

Moją propozycją jest stworzenie systemu Pływania.
jest to dość utrudnione ze względu na miejsce gdzie pływając doszlibyśmy do czegoś, gdzie nas nie powinno być, np. jakimś cudem byśmy dopłynęli do miejsca gdzie leżą ozdobne itemy, normalnie nie do zdobycia, gdy chodzimy po lądzie.

Więc były by to określone miejsca.
wszystko jest z zapatrzeniem na przyszłość. (nowy silnik, klient.)
Woda taka gdzie byśmy mogli pływać była by np. jasno niebieska lub seledynowa ; >.
Było by całkiem fajnie dostać się na wyspę płynąc w pław. Takie sytuacje mogły by zaistnieć w jakiś misjach, czy po prostu dostanie się do lokacji gdzie expimy.

Od siły zależała by szybkość pływania lub od zręczności.

Proponuję też grafiki płytkich rzek, po których możemy swobodnie przechodzić, bo czemu na jakimś odludziu ktoś pyknął most? : >
(grafika gdzie widać dno rzeki na tyle, że każdy się zorientuje, że można przejść.

ten pomysł przyniósł by wiele plusów. A do rozgrywki trochę doda. Jest jeden minus, na który nie mam pomysłu:
Walki w wodzie - jeśli uciekamy przed pk np rzeką to czy normalne byłoby ciskanie w niego z pocisków bądź strzelanie z łuków?

Mam pewien pomysł, że poruszamy się w wodzie, ale jest ona płytka, i sięga nam umownie do pasa. Poruszamy się powoli, ale możliwość walki jest.
Stroje uciąć tak by były do pasa + dodać elementy pluskanej (xd) wokół nas wody.

Pozdrawiam,
Arkon.

@niżej
że co? co się tu kojarzy z pokemonami? Pisz bardziej na temat, bo wiem, że to nie są pokemony, tylko Altaron. ahh no tak jesteś z BRA to wiele tłumaczy.
__________________
Akrą Siocher

Ostatnio edytowane przez Arkon ; 03-08-14 o 00:42
Arkon jest nieaktywny  
Stare 03-08-14, 00:41   #2
lady666
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 3
Domyślnie

To nie Pokemony
lady666 jest nieaktywny  
Stare 03-08-14, 11:50   #3
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Nie ma sensu pływania,altaron ma być trudny i samemu trzeba jakoś dojść w dane miejsce. I też się zgadzam z wypowiedzą lady666 "to nie pokemony"
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 03-08-14, 12:16   #4
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Myślę, że jest to jakieś urozmaicenie. Osobiście nie zagłębiałbym się w to zbytnio - przechodzenie po pas w wodzie przez płytkie rzeczki itp

Mogłaby być jakaś lokacja, do której można by się dostać jedynie wpław ponieważ wody są zbyt płytkie dla statków a ponad wyspą unosi się chmura palącego wulkanicznego pyłu i lot smokiem odpada...
carlcoxxx jest nieaktywny  
Stare 03-08-14, 12:24   #5
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał WarlordPL Zobacz post
Nie ma sensu pływania,altaron ma być trudny i samemu trzeba jakoś dojść w dane miejsce. I też się zgadzam z wypowiedzą lady666 "to nie pokemony"
Co ma wspólnego ten pomysł z pokemonami? To ma być urozmaicenie jakieś.
i to nie ma nic wspólnego z trudnością. Piszesz jakbyś był nowy na forum (albo z BRA /o/).

jakoś jak TAG proponowałem, też każdy to skreślał, a i tak dodali. Zazwyczaj daje pomysły, które w jakimś stopniu upraszczają życie. przeprawa przez rzekę, jezioro była by ciekawa według mnie. :>
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 03-08-14, 12:37   #6
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Cytat:
Proponuję też grafiki płytkich rzek, po których możemy swobodnie przechodzić, bo czemu na jakimś odludziu ktoś pyknął most? : >
(grafika gdzie widać dno rzeki na tyle, że każdy się zorientuje, że można przejść.
Tylko ten pomysł mi się spodobał. Jestem za.
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 03-08-14, 13:45   #7
KUSZNIK
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: 100lica
Postów: 42
Domyślnie

Bardzo dobry pomysł, a dlaczego by też nie walczyć we wodzie? czy to nie możliwe? owszem ,możliwe! Obszar wody daje wiele możliwości, ogranicza nas tylko wyobraźnia
KUSZNIK jest nieaktywny  
Stare 03-08-14, 14:56   #8
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

@up
Dlatego dałem moją propozycję, że stoimy w wodzie do pasa, a gdy się poruszamy to tak jakbyśmy pływali, lub wolne poruszanie się w wodzie na stojąco (bo sięga nam tylko do pasa.)
już widzę nowe questy zwiadowcze "dostań się na teren złowrogich orków, odnajdź ich skład broni i zniszcz doszczętnie używając bomb. Odnajdź też tajne informacje o ich Pakcie z Abitańczykami i dostarcz mi je." Ponosi mnie... xD

edit. Potwory też mogły by chodzić w wodzie (niektóre. bo np. żywiołak ognia mógłby wyparowywać :D)
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 05-08-14, 00:46   #9
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Nie wprowadzą tego bo byle idiota,bot czy ktoś stanie sobie na srodku wody z wędka i robakami i sobie bedzie bocic zręczność.
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 05-08-14, 05:16   #10
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał WarlordPL Zobacz post
Nie wprowadzą tego bo byle idiota,bot czy ktoś stanie sobie na srodku wody z wędka i robakami i sobie bedzie bocic zręczność.
To ty chyba nie wiesz o wyspie na jeziorze... weź nie gadaj głupot, nowy na forum jestes. w Altaronie boty padają jak muchy. (system wykrywania botów, taskerów, itp.)

PS nie walcz ze mną. To ja tu jestem Waleczny. <groza>
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin