Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-05-14, 13:40  
Łatka 22.05.14
Altrel Altrel jest nieaktywny 22-05-14, 13:40

Do gry wprowadzony został patch, w którym poprawiono:
  1. Zmiany w liczbie łowionych śmieci oraz samych ryb,
  2. Zmiany w systemie PVP - przywrócono białe czaszki i zniesiono otrzymywanie punktów PvP za zabijanie graczy oznaczonych owymi czaszkami,
  3. Poprawki w czarach hape tawis oraz runach większego leczenia i pociskach śmierci


Ponadto naprawione zostały błędy z magiem Twardowskim oraz błąd powodujący "ścinanie" się przy chodzeniu w momencie, kiedy naszą drogę zagrodzi jakiś przeciwnik.

Dodatkowo wprowadzone zostały punkty przetrwania. Otrzymuje się je po wyjściu z archipelagu Licor (obecnie otrzymają je gracze z poziomem <= 20 którzy już wyszli). Posiada się 3 takie punkty i stanowią one ochronę dla graczy - mianowicie podczas pokonania naszej postaci liczba punktów zostaje odjęta i nie tracimy naszego wyposażenia ani doświadczenia.



Życzymy przyjemnej rozgrywki,
Administracja altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 22-05-14 o 13:45.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 43064
Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 14:54   #81
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Btw aury od 130? To jest twoj argument? A wiesz ze pugi od 100 wiec argumet inwalida. Marku treningowy wiem ze tak to wyglada ale nie przegadasz...
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 15:02   #82
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
Btw aury od 130? To jest twoj argument?
Tak, to mój argument.
Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
Aktualnie eletrix z akenem robia 450k'h na hydrach. Mag plus wojownik i leca z masowek...
Cytat:
nie mówimy tu o grze drużynowej
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 15:25   #83
Atnamorken
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
Ma palka nekro ale to nie znaczy że walczy o jego dmg bo coś. Jaki ty wgl masz lvl że tak sie wypowiadasz bo po twoich wypowiedziach nie wydaje mi się, że wbiłeś kiedykolwiek coś dużego. Moim zdaniem teraz balans jest dobry, puginał może znów mocno stracił na znaczeniu ale nigdy nie będzie się dało zrobić go dobrze ze względu na to, że jak jest dobrze dla pve to jest wtedy too OP na pvp. Mimo wszystko nekro alch daje spory bonus dmg do samego kpiro więc i tak mocnego kopa dostaje taki ktoś.
Mam:
* 118 maga duch ele
* 101 rycerza 2h duch ele
* 92 zwiadowce duch ele
I wiele nobów... m.in. tego co tu widać na forum.
Atnamorken jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 16:54   #84
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@up
Nostradamus
Sknera
Shepard

Zgadłem? :>
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 17:06   #85
Atnamorken
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 9
Domyślnie

@up Chciałem chodź troche pozostać anonimowy ;P
Atnamorken jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 18:32   #86
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Liczba Graczy na serwerze pvp jak i non-pvp jest większa niż przed aktualizacją, używa Pan danych wyciągniętych z rękawa, o których nie ma Pan pojęcia.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 18:32   #87
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Propsy za walke Maciek, ale szkoda nerwow ;d
Administracja nie rozumie, ze dodajac nowe tereny, potwory, questy, addony sukcesywnie zdobywałaby sporą ilość graczy oni wolą brnąć dalej w to gówno z klapkami na oczach takze jak to ty masz w zwyczaju mawiać "Pozdro 600" ;DD
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 18:35   #88
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

@Zurvy
Dawaj adres na pw !!
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 18:38   #89
heroes133
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Liczba Graczy na serwerze pvp jak i non-pvp jest większa niż przed aktualizacją, używa Pan danych wyciągniętych z rękawa, o których nie ma Pan pojęcia.
Pytanie tylko, jakich graczy?

Ludzi którzy dopiero co założyli konta, z których 50% uzna, że serwer jest "za trudny" w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Co z ludźmi którzy na dobrą sprawę 3mają ten serwer przy życiu czyli stałych bywalców. Średnio i wysokopoziomowych graczy którzy byli zakochani w Altaronie. Czy ich liczba również jest większa?

Skoro administracja jest tak zadowolona z liczby graczy czemu nie udostępnić statystyki liczby ludzi na poszczególnych serwerach.

Statystyka profesji była by również mile widziana. Jestem ciekaw ilu magów będzie aktywnie grać na serwerze.
heroes133 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 20:19   #90
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał heroes133 Zobacz post
Pytanie tylko, jakich graczy?

Ludzi którzy dopiero co założyli konta, z których 50% uzna, że serwer jest "za trudny" w ciągu najbliższych 2 tygodni?

Co z ludźmi którzy na dobrą sprawę 3mają ten serwer przy życiu czyli stałych bywalców. Średnio i wysokopoziomowych graczy którzy byli zakochani w Altaronie. Czy ich liczba również jest większa?

Skoro administracja jest tak zadowolona z liczby graczy czemu nie udostępnić statystyki liczby ludzi na poszczególnych serwerach.

Statystyka profesji była by również mile widziana. Jestem ciekaw ilu magów będzie aktywnie grać na serwerze.
statystyki online nie będzie bo ich zdaniem szkodzi serwerowi, przez 3 lata liczba graczy jakoś radykalnie się nie zwiększyła poza terminami w których był upek, potem wszystko spadało do jakiejś tam średniej liczby graczy, wiec nie wiem w czym ma im to zaszkodzić skoro ci co grają i tak wiedzą mniej więcej ile osób gra a nowi dowiadują się tego od starych graczy z czatu po wejściu na rook
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin