Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-12-12, 19:12   #91
Gawenhar Nightmare
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 2
Domyślnie

Jestem całkowicie na tak! Gra nabrałaby całkowicie innego znaczenia. Taki smaczek RPG + ryzyko. :rolleyes:
Gawenhar Nightmare jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 20:12   #92
wight
 
Avatar wight
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
hahahaha całkowite usunięcie pvp? nie sądze, po prostu, żeby walczyć trzebaby było mieć jaja. Wogóle o jakim pvp ty mówisz? Ryzyko może i by było ale przy pk a nie normalnej wojnie. Może ty jak chcesz kogoś zabić na respie musisz mieć pewność, że jesteś dużo silniejszy? Jak bawisz się w pk to ci się nudzi widocznie więc ryzyko jest dobre, a jak bierzesz udział w wojnie to i tak byliby szpiedzy którzy zdradzaliby poziomy innych graczy.

Według mnie nie powinno być widać też profesji i nicku.
Nick można poznać jak się ktoś odezwie, a profesję po czarach/broni jakich używa. Tylko, że wtedy trzeba używać mózgu do gry, a to takie niemodne.
Jak już wspomniałem "Nie starajcie się z tego zrobić "drugiego życia", bo dążenie do kompletnej realności niszczy całą przyjemność z rozrywki."
Jak widzicie jest to zmiana, którą się kocha lub nienawidzi.
Nie takich zmian potrzebuje ten serwer, bo duża liczba osób zapewne by podziękowała. Co do twojej kwestii o jajach, to gdzie jest sens pkowania na lvl dajmy na to 20, skoro różnica prędkości w lvl'ach 20, a 50 jest niewielka ze względu na to, że czasami mamy tylko kilka sekund do podjęcia decyzji czy warto zaczynać. Może po prostu to ty jesteś tym kogo zabijają i poszukujesz swego rodzaju ochrony?
wight jest nieaktywny  
Stare 11-12-12, 11:26   #93
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał wight Zobacz post
Jak już wspomniałem "Nie starajcie się z tego zrobić "drugiego życia", bo dążenie do kompletnej realności niszczy całą przyjemność z rozrywki."
Jak widzicie jest to zmiana, którą się kocha lub nienawidzi.
Nie takich zmian potrzebuje ten serwer, bo duża liczba osób zapewne by podziękowała. Co do twojej kwestii o jajach, to gdzie jest sens pkowania na lvl dajmy na to 20, skoro różnica prędkości w lvl'ach 20, a 50 jest niewielka ze względu na to, że czasami mamy tylko kilka sekund do podjęcia decyzji czy warto zaczynać. Może po prostu to ty jesteś tym kogo zabijają i poszukujesz swego rodzaju ochrony?
Czemu nie mozna wprowadzic zmiany ktora jest realna? Bo niszczy cala przyjemnosc z rozgrwki? Chyba dla ciebie. Bezsensownych mmo polegajacych tylko na grindzie jest pincet a dzieki takim zmianom altaron moze byc wyjatkowy i zupelnie inny niz tibia. Wiekszosci graczy taka zmiana by odpowiadala, oczywiscie teraz 99% by sie nie zgodzila, ale po pewnym czasie kazdy przyznalby ze gra jest lepsza dzieki tej zmianie.

Jesli chodzi ci o to ze majac 50 lvl nie ma sensu tracic fraga na 20 lvl. Ok ale bez podanego poziomu mozna rozpoznac jaki ktos ma lvl po stroju, czarach jakie uzywa, obrazeniach itp. Ale moze ty po prostu nie lubisz uzywac mozgu?
xyro jest nieaktywny  
Stare 12-01-13, 20:44   #94
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Pamiętam kiedy kumpel mi mówił o powstającym Altaronie. Ta gra miała mieć klimat. K L I M A T. Grałem. Może i ma więcej klimatu niż Tibia, ale to nadal nie to. Nadal widzę te same, idiotyczne zachowania, które ruinują wszystko. Ten pomysł, między innymi, to próba wprowadzenia klimatu do gry.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny  
Stare 14-01-13, 21:39   #95
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Nikt na poważnie nie zainteresował się tematem? Pomysł wydaje się być świetny, wniósłby dużo do klimatu gry. Brak "wyścigu szczurów", mniej PK (wiązałoby się to z dość dużym ryzykiem), wszyscy byliby sobie równi. Liczę, że jeszcze ktoś się zastanowi nad tym.
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 14-01-13, 22:05   #96
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Cytat:
14-10-09, 00:16
Data rzucenia pomysłu.
2009 rok. 3 i pół roku temu. Przez ten cały czas NIC.
Nie dawajcie nam nadziei, wypowiedzcie się! (admin. ofc)
A nie, tkwimy tak i żyjemy niewiedzą.
Dobrze by było wiedzieć czy:
1) Tak fajny pomysł, zrobimy hehe
2) Tak fajny pomysł, ale niemożliwe
3) Nie chcemy tego.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny  
Stare 14-01-13, 22:22   #97
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Rewelacyjny pomysł, dziwi mnie że administracja nie wypowiedziała się na jego temat. Może teraz ktoś zajrzy ;)
Walles jest nieaktywny  
Stare 14-01-13, 23:52   #98
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Same "ochy i achy". Wprowadzi się to i po maksymalnie tygodniu cały serw pvp(prócz pekerów i hlvli) będzie chciał zwrotu widocznych lvl.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 14-01-13, 23:56   #99
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Bo ja wiem... Lvl powinien chyba być widoczny na stronie Altaron.pl, natomiast co do lvla w grze, nie musi być. Mogłoby nawet być ciekawiej, przy spotkaniu nieznanego gracza ;]
Uiop jest nieaktywny  
Stare 15-01-13, 00:02   #100
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Fajne, fajne. Ale ogarnięci pekerzy z powodzeniem wykorzystają niewiedzę innych graczy. A dobrze wiesz, że większość zareaguje na to płaczem i lamentem. Będzie a to PK, a to PA i będą rezygnować z gry.
Tyrond jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin