Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-10-13, 19:38   #1
Ankieta XI - Skąd dowiedziałeś się o Altaronie i jaka forma reklamy byłaby najlepsza?
Tron Tron jest nieaktywny 13-10-13, 19:38

Witajcie!

Ostatnim razem dzieliliście się z nami Waszymi propozycjami grafik, które powinny zostać poprawione, lub też całkowicie wymienione. Zdecydowana większość z Was chciałaby poprawy strojów Waszych postaci. Padło też kilka głosów na potwory takie jak orki lub też smoki. Zmiany lub też poprawy tych pierwszych obiecać nie mogę, gdyż zależy to od głównie od grafików, ale już teraz mogę powiedzieć, że kilka nowych ubiorów dla Waszych postaci zostanie dodanych w zbliżającej się aktualizacji, być może przypadną one Wam do gustu bardziej niż obecne!

Dzisiejszymi zwycięzcami losowania, którzy otrzymają darmowy status szlachecki na siedem dni zostali Whisperka i Wicked. Serdeczne gratulacje!

Przypominam także o nagrodach specjalnych dla najbardziej aktywnych uczestników ankiet, które zostaną rozdane 26 października po upłynięciu czasu na odpowiadanie w dziesiątej, ostatniej ankiecie.

Tak więc czas na przedostatnie pytanie:
Cytat:
Skąd dowiedziałeś/aś się o Altaronie i jaka forma reklamy byłaby według Ciebie najskuteczniejsza?
Przypominam, że miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 19-ego października. Zapraszam więc do dzielenia się z nami Waszymi propozycjami.

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 19-10-13 o 17:27.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 34616
Stare 13-10-13, 20:08   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

O Altaronie dowiedziałem się od znajomego.
Jaka forma reklamy byłaby najlepsza? Jest kilka
-Film promujący (ten stary na yt jest słaby - o ile jeszcze jest)
-Reklama w formie banerów na innych stronach (fakt, trzeba zapłacić, ale czego się nie robi dla graczy :P)
-No i największą reklamą będzie... wprowadzenie języka angielskiego do wyboru.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 20:12   #3
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Znalazłem link na tibi.pl
Wg mnie banery na różnych stronach poświęconych internetowi, grom i ogólnie MMO to najlepsza forma reklamy. Albo napiszcie do jakiegoś czasopisma o grach i dajcie pare tysi w łapę za pozytywną reckę ^^
Rian jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 20:20   #4
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Przeglądając Tibia.pl zauważyłem banner promujący Altaron, wszedłem i zostałem :)

Najskuteczniejsza reklama według mnie to właśnie takie reklamy na różnych stronach a najbardziej to na stronach z listami gier mmorpg 2D/3D bo zaglądają tam miliony ludzi a jak nie to setki tysięcy.
Walles jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 20:24   #5
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Ja o Altaronie dowiedziałem się ze strony tibia.pl.
Sądzę, że najlepszą reklamą serwera jest umieszczanie banerów na innych stronach o tematyce mmorpg. Filmik na youtuba też fajny pomysł. Dobrze by było aby pojawiły się też jakieś fanarty z Altaronu ale to już zależy od pomysłowości grafików.
Meeega reklamą był by steam :) szkoda, że to mało realne... przynajmniej jak na tą chwilę .
mortans jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 20:36   #6
Swistakowy
 
Avatar Swistakowy
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Warszawa
Postów: 249
Domyślnie

Tibia.pl

Jak dla mnie, więcej reklam takich jak na Tibia.pl. Przy każdej upce zawala całą stronę, widać screeny.
Swistakowy jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 20:50   #7
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Po raz pierwszy z Altaronem miałem styczność na tibi.pl jest tam właśnie taki baner promujący ten serwer, ale sądzę że banery nigdy nie będą miały taką siłę przebicia jak właśnie to co napisał Eletrix czyli możliwość zmiany języków w grze dzięki czemu gracze nie tylko z Polski ale i z całego świata będą mieli możliwość zagrać, przez co reklama robiona przez administracje nie będzie potrzebna gdyż gracze zrobią to za nich propagując ją na przeróżnych forach internetowych,top listach,czatach i w gronie znajomych z całego świata gdzie parcie na podobne gry mogą być znacznie większe niż w naszym kraju.
Gekko jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 21:13   #8
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

ja zawsze byłem ciekawy czy jest jakiś OTS RPG Polski ale taki na prawdę dobry nie takie ots na miecha czy dwa szukałem w Google chyba przez parę dni i znalazłem na tibia.pl jakąś recenzje/zapowiedz podajże zrobioną przez Slythie nie jestem do końca pewien dawno to było no i zawitałem tu i jestem do teraz

Jaka Reklama najskuteczniejsza ? hmm

-na pewno Altaron powinien być na różnych dobrych Toplista MMORPG to bardo dobrze promuje
-wymiana banerami z innymi grami np Margonem.pl
-powinniście zrobić ładne Banery o różnych rozmiarach dla graczy żeby każdy gracz mógł promować Altaron na własnych stronach czy to w sygnaturkach itp

pomysłów jest dużo tylko trzeba to zrealizować :)
leon jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 21:19   #9
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Tibia.pl - wypatrzyłem jakiś baner czy artykuł o starcie, zajrzałem i... no, cóż. Wciunsz tu jestę.

Wg. mnie najlepsza reklama to banery, niekoniecznie tylko na stronach Tibiopodobnych. Jakieś reklamy zewnętrzne. CD-Action jest gazetą (czasopismem, wiem) o grach, recenzują, oceniają, kto wie czy nie skusiliby się na ocenę Altaronu w kategorii polskiego jakiegoś projektu niezależnego czy cuś. Ew. jakieś inne pismidło o grach. Czemu nie? Zaś się kto skusi może, szansa jest.
Filmik na jutubie, jakieś galerie ciekawsze. Pokazanie gry. Może odświeżyć trochę stronę główną. Gra powinna wciągać, intrygować, kusić. Zachęcać do wbicia jeszcze 1 lvlu i odkrycia co będzie dalej, a nie, że informacji o Altaronie trzeba szukać, grzebać po forach i wogla.

Czemu to się nazywa ANKIETA, skoro nie ma proponowanych odpofieci ani nicz?
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 21:33   #10
yahiko96
 
Avatar yahiko96
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 26
Domyślnie

Tibia.pl < tam to znalazłem.
yahiko96 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin