Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Sezonowy II

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-12-21, 08:44   #21
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Altrel fajnie, ze nerfisz resoy po wykorzystaniu ich przez jedna ze stron na maxa. Teraz po zmianie bagnow np. Powinna być opcja wybrania konfi
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 12:39   #22
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Część respawnów poprawiamy, część ograniczamy. Bagieny były dostępne dla wszystkich graczy i każdy mógł tam polować. Otrzymaliśmy poparte argumentami sygnały o tym, że miejsce jest zbyt korzystne i zastosowaliśmy ostrożne ograniczenia. Miejsce nadal jest korzystne finansowo, a exp został przycięty o 10%.

Niestety rzadko otrzymujemy rzetelne zgłoszenia dot. respawnów - zwłaszcza tych zbyt dobrych. Gdy je jednak otrzymujemy, analizujemy sytuację i staramy się szybko reagować.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 12:39   #23
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Altrel fajnie, ze nerfisz resoy po wykorzystaniu ich przez jedna ze stron na maxa. Teraz po zmianie bagnow np. Powinna być opcja wybrania konfi
Dlaczego nie pomagasz w balansowaniu kogaru i nie sprawdzasz nowych respów pod kątem tego, czy są do nerfa czy nie? Skad mozesz wiedziec w jaki sposób te respy zostały "wykorzystane na maxa"? To, że masz 35 lvli mniej odemie to nie jest kwestia tego, że ja byłem na kogar a ty nie, uwierz mi. Będziesz teraz razem ze swoimi kolegami płakać, że my bijemy kogar kiedy w caly czas tłuczecie jednego respa piaskowych hydr? Przepraszam, powiem ludzią by nie chodzili na kogar bo to jest nie fajne, że jedna strona ma zablokowane tam wejście XXDD
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 12:44   #24
malyfun
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Dlaczego nie pomagasz w balansowaniu kogaru i nie sprawdzasz nowych respów pod kątem tego, czy są do nerfa czy nie? Skad mozesz wiedziec w jaki sposób te respy zostały "wykorzystane na maxa"? To, że masz 35 lvli mniej odemie to nie jest kwestia tego, że ja byłem na kogar a ty nie, uwierz mi. Będziesz teraz razem ze swoimi kolegami płakać, że my bijemy kogar kiedy w caly czas tłuczecie jednego respa piaskowych hydr? Przepraszam, powiem ludzią by nie chodzili na kogar bo to jest nie fajne, że jedna strona ma zablokowane tam wejście XXDD

Czyli była rozprawka na pw do gma dlaczego górskie orki są op i siedzi tam Collegium od tygodnia bez przerwy?
To z tego wynikł ten lekki nerf na expa?
malyfun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 12:50   #25
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał malyfun Zobacz post
Czyli była rozprawka na pw do gma dlaczego górskie orki są op i siedzi tam Collegium od tygodnia bez przerwy?
To z tego wynikł ten lekki nerf na expa?
A musiala być? Przeciez altrel jest teraz bardzo aktywny i dosadnie obserwuje poczynania ludzi na kogar majac wgląd na to co leci z potworow I ile expa one dają. Może gdy widział, że robię tam 130zwiadowcą 1.4kk expa bez bonusu postanowił to znerfic, postanowił znerfic tez lota z nich kiedy dziwnym trafem z 1 potwora spadły mi 2 tizony. A wszystkie te zmiany są dzięki nam, bo tam byliśmy i expilismy, czyż nie jesteśmy super pomagierami walczącymi o lepszy balans respowisk? Haha ha ha dupka piecze, oby dalej piekła jak będziemy sprawdzać nowe respy, tylko lvli podbijemy. A was zapraszam na piaskowe hydry, kiedy jakis 4 godzinny refilek tam w 10 osób?
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 13:38   #26
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Dlaczego nie pomagasz w balansowaniu kogaru i nie sprawdzasz nowych respów pod kątem tego, czy są do nerfa czy nie? Skad mozesz wiedziec w jaki sposób te respy zostały "wykorzystane na maxa"? To, że masz 35 lvli mniej odemie to nie jest kwestia tego, że ja byłem na kogar a ty nie, uwierz mi. Będziesz teraz razem ze swoimi kolegami płakać, że my bijemy kogar kiedy w caly czas tłuczecie jednego respa piaskowych hydr? Przepraszam, powiem ludzią by nie chodzili na kogar bo to jest nie fajne, że jedna strona ma zablokowane tam wejście XXDD
Człowieku masz coś z głową nie tak. Resp bagnow byl zajęty praktycznie 24h/ dobę zanim udało się wam wejść na kogar po kilku dni nie odchodzenia od komputera. Teraz próbujesz podbudować swoje ego? Tłuczemy jednego respa? Na piaskowych byłem raz więc masz nie aktualne informacje.

Widać, niektórzy dalej mają umysł napalonego na piksele dzieciaka - "wziąć jak najwięcej", aleee jeżeli ktoś może zagrozić i zdobyć podobne korzyści to natychmiast trzeba to uniemożliwić.

Pochwal się jeszcze tyraj ileż to rare przedmiotów zdobyłeś i wstaw najlepiej zdjęcie, aby dodać sobie jeszcze parę punktów do "FAME ". Jeżeli chcesz rzetelnie coś testować to rób to z głową, po kilku refilach można już stwierdzić i zgłosić dany resp. Jest to pierwsza i ostatnia moja odpowiedź w Twoim kierunku,nie wchodzę w dyskusje z.... Możesz sonie zdanie sam dokończyć.

"upo-śledz-ony, wszystko się*zgadza"
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 13:52   #27
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

no ale czego innego się*spodziewać po tym exoreniusie? altaron dla tego typa to jest jedyne*życie w którym jest "kimś" xd jak ubiją kogokolwiek to się*gość drze jak dochodzący orangutan, pisze na czacie 200x ESSA ES ES w euforii szczęścia jakby Boga za stopy złapał, a spód jego stołu i podkładka od myszki to już chyba są białe ze szczęścia xd
nie bierzcie typa na poważnie, ta gra to jest jego życie, on się*nad nią*spuszcza jak pedofil pod przedszkolem xd
każde tematy o balansie przez niego traktowane będą na sposób "ALE PŁACZECIE BO PRZEGRYWACIE HAHAH NOOBY ESSA" XD upośledzony typ i tyle
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-12-21, 14:21   #28
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Człowieku masz coś z głową nie tak. Resp bagnow byl zajęty praktycznie 24h/ dobę zanim udało się wam wejść na kogar po kilku dni nie odchodzenia od komputera. Teraz próbujesz podbudować swoje ego? Tłuczemy jednego respa? Na piaskowych byłem raz więc masz nie aktualne informacje.

Widać, niektórzy dalej mają umysł napalonego na piksele dzieciaka - "wziąć jak najwięcej", aleee jeżeli ktoś może zagrozić i zdobyć podobne korzyści to natychmiast trzeba to uniemożliwić.

Pochwal się jeszcze tyraj ileż to rare przedmiotów zdobyłeś i wstaw najlepiej zdjęcie, aby dodać sobie jeszcze parę punktów do "FAME ". Jeżeli chcesz rzetelnie coś testować to rób to z głową, po kilku refilach można już stwierdzić i zgłosić dany resp. Jest to pierwsza i ostatnia moja odpowiedź w Twoim kierunku,nie wchodzę w dyskusje z.... Możesz sonie zdanie sam dokończyć.

"upo-śledz-ony, wszystko się*zgadza"
Aleee jeżeli ktoś może zagrozić i zdobyć podobne korzyści to natychmiast trzeba to uniemożliwić.
XDDDDDDDD, tak ja spamowałem ctrl+r żeby jak najszybciej to nerfili zanim wy tam wejdziecie bo byłem się, że osiągnięcie podobne korzyści kekw

Cytat:
Napisał dzigidzag Zobacz post
no ale czego innego się*spodziewać po tym exoreniusie? altaron dla tego typa to jest jedyne*życie w którym jest "kimś" xd jak ubiją kogokolwiek to się*gość drze jak dochodzący orangutan, pisze na czacie 200x ESSA ES ES w euforii szczęścia jakby Boga za stopy złapał, a spód jego stołu i podkładka od myszki to już chyba są białe ze szczęścia xd
nie bierzcie typa na poważnie, ta gra to jest jego życie, on się*nad nią*spuszcza jak pedofil pod przedszkolem xd
każde tematy o balansie przez niego traktowane będą na sposób "ALE PŁACZECIE BO PRZEGRYWACIE HAHAH NOOBY ESSA" XD upośledzony typ i tyle
Tak jest masz rację, przez 5 lat kiedy nie grałem w altaron siedzialem w psychiatryku tak mną telepało, że teraz w koncu mogłem powrócić z wielką siłą i podnieceniem na ten jakże cudowny altaronski pixelek :)

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 30-12-21 o 14:28
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 14:59   #29
kasko
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 5
Domyślnie

Bagny, 2h duchowny Ele na 1200 mikstur many spadł mosiężny hełm i ze 4 stalowe legi. Robiąc tam 560k expa, miałem zarobku niecałego talara, zbierając grzyby i paprocie. Ja wolę iść na zywiolaki ziemi gdzie zarobek większy, exp podobny a expienie na "luzie". Bagny biją że 3x mocniej niż te zywiolaki. Łatwo tam też po kogoś wpaść, zablokować wejście i zabić expiacego.
Zwiad czy mag mają elfy i konkwi na Przeszłości a rycerzowi zabrano bagnów xd
kasko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-01-22, 15:32   #30
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

alos ty chyba tam w luskowym secie bez como lefy i z kamiennego miecza


przeciez z odkazaczem i krolewskim secie na rycu 2h duch-ele ~110 schodzi ci okolo 150-200 manasow na full kolko i masz do 10k z sakwy samej xD ladne odklejenie chyba wjechalo kolego jak na tyle potow sama sakwa powinna ci zwrocic okolo 3 talary nie mowiac o calej reszcie loota a exp tez 560k/h czy 560k ogolem wbitego? bo po nerfie colensiarz tam 800k/h kreci bez bonusu wiec caly huj tam poexpiles

Ostatnio edytowane przez keroseforP ; 01-01-22 o 17:10
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin