Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-14, 19:51   #1
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Hm. Mam laptopa, 15 cali, otwieram 6 okienek + 2, jeśli mam zwinięty ekwipunek.
A jak masz 10 targetow na battle, to tez rozwijasz na maxa? Kazdy dobzre wie, ze czasem trafic kogos na battle to udreka. Burdel sie robi i nie ma mozliwosci skupic sie na 1 celu. powinna byc jakas opcja "skupienia sie" na 1 targecie.

Ostatnio edytowane przez Voltix ; 26-05-14 o 19:56
Voltix jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:22   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Jak mam 10 targetów, to minimalizuję okna i otwieram szerzej.
Ty jednak tak nie masz, bo to domena pvp.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 20:33   #3
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Właśnie robiłem misje u Edmunda z 4-osobową drużyną.

Lonewolf
Elitarny zwiadowca Elementalista i Nekromanta
106 poziom


26 maj 21:10 107 Pokonał go Praojciec


Sytuacja wyglądała tak, Praojciec się na mnie przerzucił, trzymałem go na dystans i mogłem spokojnie od niego uciec, lecz stwierdziłem ze mając ponad 1400hp i uhy leczące po 1100 dam rade go przytrzymać pare sekund zanim bloker go zabierze. Przystanałem więc z palcem na uhu f-1, oczekiwałem na pierwszego hita, dostałem za ponad 600, wcisnąłem f1 a tu nic :D uh nie wszedł, żadnego innego czaru / mikstury nie używałem, sam UH. Nawet nie pokazało komunikatu na środku informującego że używam 1 ze 100 uhów :D.
Dostałem drugiego hita i padłem, jak tak ma to wyglądać to dziękuje :D


PS nie miałem żadnych scroll locków i tych innych włączonych
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:08   #4
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

a czy my jesteśmy testerami? nie. Czyli teraz nie mamy prawa zgłaszać bugów i domagać się ich naprawienia bo nas tam nie było, tak ?

Tylko wytykasz innym o testach , kto był a kogo nie było, nie mamy takiego obowiązku, tak jak wy nie macie obowiązku tego naprawiać, dajcie znać czy coś z tym zrobicie czy nie, a nie owijacie w bawełne :D
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:15   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post
a czy my jesteśmy testerami? nie. Czyli teraz nie mamy prawa zgłaszać bugów i domagać się ich naprawienia bo nas tam nie było, tak ?

Tylko wytykasz innym o testach , kto był a kogo nie było, nie mamy takiego obowiązku, tak jak wy nie macie obowiązku tego naprawiać, dajcie znać czy coś z tym zrobicie czy nie, a nie owijacie w bawełne :D
Jak już napisałem - nie jest to bug, jest to rezultat testów. Na serwerze testowym był zmieniany wielokrotnie i taką wersję zatwierdzili ludzie, którzy ją sprawdzali.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:16   #6
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Ja i Eletrix od dawna mówiliśmy, żeby rozdzielić świat pvp od świata non-pvp. Jeden wyprzedzałby drugiego w rozwiązaniach a tak trzeba wszystko wypośrodkowywać :<
Mcree jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:16   #7
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

zachowujecie sie jakby wszystkie niedociagniecia altaronu byly winą graczy bo nie uczestniczyli w tescie. wiesz co, ja na testa wbilem, ale co mialem testowac? nawet statusu nie mialem, co juz mnie wykluczalo z testów, nie mialem nawet kasy w depo a postac po relogu wracala do poprzedniego stanu, daj spokoj, poszedlem se nawalac w wowa po 1h katorgi :D
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:25   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Napiszę jeszcze raz bo widzę, że nie wszyscy zrozumieli.

Pierwsza wersja paraliżu dopuszczała leczenie się UHem w jego trakcie.
Paraliż w PVP działa inaczej.
Paraliż w PVE działa inaczej.
Grupę testową stanowili akurat Gracze z PVP, gdyby Gracze z NON-PVP zasugerowali, że powinno się dać/nie dać leczyć UHem lub jakakolwiek inna grupa testowa z PVP to by się dało nadal. Wszystkie osoby testujące stwierdziły, że takiej możliwości być nie powinno.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:40   #9
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Napiszę jeszcze raz bo widzę, że nie wszyscy zrozumieli.

Pierwsza wersja paraliżu dopuszczała leczenie się UHem w jego trakcie.
Paraliż w PVP działa inaczej.
Paraliż w PVE działa inaczej.
Grupę testową stanowili akurat Gracze z PVP, gdyby Gracze z NON-PVP zasugerowali, że powinno się dać/nie dać leczyć UHem lub jakakolwiek inna grupa testowa z PVP to by się dało nadal. Wszystkie osoby testujące stwierdziły, że takiej możliwości być nie powinno.
Nie ma co się dziwić, że testowały osoby z PVP, mieli pełny dostęp do swoich zasobów z domków. Ja wbiłam kilka razy na test, ale co można testować z prawie pustą postacią ? W zasadzie całe depo mam w domku... na non pvp.
Miałam wejść, robić runy, żeby po 1h okazało się, że serwer został wyłączony i cała robota poszła się rypać. Arkon proponował w dziale testowym, żeby wgrać od nowa postacie na serwer testowy, zeby osoby z non mogły się przygotować odpowiednio, setem, runami, manasami itd. Olaliście ludzi z non, to się nie dziwcie teraz i nie zasłaniajcie tym, że nikt z non nie sprzeciwiał się.
Co do paralu, sparwdziłam na praojcach...jest masakryczny.
I jeszcze jedno. Zdaje się, że osoby w ruchu ciężko złapać ihem, czy uhem.
Rayo jest nieaktywny  
Stare 26-05-14, 19:22   #10
Blahir
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: BDG
Postów: 13
Domyślnie

Ja mam ostatnie pytanie.. ten Altaron jest robiony dla graczy i ich wygody czy dla kasy? bo raczej dla kasy skoro macie to kompletnie w d.. juz nie bede wyrzygiwał tych 10-15zl ktore place miesiecznie za SS.. i tak przewiduje że nie ma sensu tu grać więc nie mam co drążyć tematu.. myślałem ze ten up.. i te odejście Slythii postawi Altaron na nogi.. ale się myliłem..
Blahir jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin