Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-11, 23:07   #81
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Cytat:
Napisał tygrys21 Zobacz post
Taką ideą moge przewidzieć, że magowie na 100+ levelach nie będą mieli większych mlvli niż 70 ..
a 70 mlv na 100 poziomie to mało ?!
tu zadajesz znacznie wiekszy dmg niz w tibii na tym samym mlv, z tego co pamietam po tibii nie biegają 100 magowie\druidzi z 70 mlv tylko cos miedzy 60-70.
na 300-400 poziomach ma sie dopiero 90-100 mlv.
Sądzę, ze akurat przyrost mlv jest ok. strata mlv- ciut moze bolec, fakt, tymbardziej, ze mag nie ma ciezko pasc.
Co do blessow... pewnie gdzies są ;)
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 13:47   #82
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Strata mlvlu u maga jest trochę przesadzona, bo ten co padnie 5x będzie już zawsze słabszy od tego co nie padł, bo odrobienie 50+- mlvlu graniczy z cudem. A padamy często nie z naszej winy :(. A takie trwałe osłabienie bardzo zniechęca do gry :\. Dlatego mogliby zrobić jakieś dobre blessy (o ile nie ma), które powinny do 0 ograniczyć stratę umiejętności, bądź do kilku %.
Flash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-11, 13:53   #83
Fiefióra
 
Avatar Fiefióra
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

~~Bełty są za ciężkie i za drogie~~ Łucznik elementalista który zdecydował się expić spearami nie ma żadnego czaru offensywnego, w sumie to nie byłoby takie złe gdyby tylko bełty nie były drogie i cięzkie~~ Przydałoby się, by ten czar który trafia 3 kratki działał też gdy przyodziane bełty.
Fiefióra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-11, 21:11   #84
tygrys21
 
Avatar tygrys21
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Polska
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosky Zobacz post
a 70 mlv na 100 poziomie to mało ?!
tu zadajesz znacznie wiekszy dmg niz w tibii na tym samym mlv, z tego co pamietam po tibii nie biegają 100 magowie\druidzi z 70 mlv tylko cos miedzy 60-70.
na 300-400 poziomach ma sie dopiero 90-100 mlv.
Sądzę, ze akurat przyrost mlv jest ok. strata mlv- ciut moze bolec, fakt, tymbardziej, ze mag nie ma ciezko pasc.
Co do blessow... pewnie gdzies są ;)
tylko przewidywałem jak to możę wygladac
__________________
Petycja za przywróceniem Infa o locie - UDANA! 8)
04:19 Władca Młota pozostawia po sobie: worek, mosiężną tarczę, stalową tarczę, ciężki miecz.
tygrys21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-06-11, 08:12   #85
przemo46cm
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

lucznik jest najgorsza profesja poniewaz wszedzie ma waste przez bolty bo na 1 exp trzeba wziac minimum 1000 boltow w siebie i z 500 w bag i ciagac a to juz daje nam 3-4k na same bolty a juz nie licze potionow.Tak samo jest z defem jak u maga czyli bardzo zle. Paladyn musi chodzic z kusza co wiaze sie z tym ze chodzimy bez tarczy i wladca mlota wali we mnie po 180-200 .Aha i jeszcze jedno knaj wrzucajac w swoja bron rune swiatla (badz inna) moze nia walnac 700x a paladyn wrzucajac rune w 100 boltow ma tylko 100 strzalow z 1 runy wiec dodatkowe waste .Podsumowujac jak nie chcesz waste palkiem musisz isc na exp ze spirami a spiry na tym serwerze sa dosc slabe bo maja tylko 20atk wiec tak jakby knaj bil z broni "miecz".
przemo46cm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-06-11, 08:25   #86
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Witam serdecznie. Wczoraj zacząłem grać w Altaron. Mam pewne pytanie, a mianowicie przekopałem trochę forum i doczytąłem się, że jest możliwość wyboru drugiej profesji dla postaci. Zamierzam grać wojownikiem 1H i chciałbym się zapytać jaką drugą profesję byście polecili ? Jaka najbardziej nadaje się dla tej klasy postaci? Pytam ponieważ jestem nowym graczem i nie chciałbym zainwestować błędnie w umiejętności, bo z tego co się orientuje to cofnąć się już tego nie da. Za wszelkie rady z góry dziękuję. Pozdrawiam :).
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-11, 10:43   #87
blejk22
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

ja mam woja i jest fajnie ma skile 50/50 skile na 1h i jest good niewiem ja gram w altaron 1 raz w tibie gram z 4 lata ale zarz bedą głupie odpowiedzi ze tibi to to samo co altaron ale nie w altaronie so inne itemki nieznam mapy dobrych eq i wogle . teraz o expie, no wojem 1h to nawet nawet ale myśle ze z łukiem i jakimś magiem duchownym to było by dobrze mam 18 poziom i tak myśłe ze moze czas iśc na cos leprzego niz czerwy ;/ np cyclops albo badyci i niewiem z kim mam hodzic interesuje mnie duo ale moze byc cos innego pomuszcie :P
blejk22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-07-11, 21:49   #88
towdas23
 
Avatar towdas23
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Trójmiasto
Postów: 10
Domyślnie

nie oszukujmy się 100% idealnego balansu nie ma i na servie będzie 50 % wojów 35 % magów i 15 % łuczników ..

pozdrawiam ze słonecznego trójmiasta : *
towdas23 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-11, 11:53   #89
olcia3436
 
Avatar olcia3436
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do olcia3436
Domyślnie

Według mnie mag jest świetną profesją , oczywiście dla graczy którzy umieją grać. Tak narzekacie i narzekacie , tak jak kolega wyżej pow. bd tylko 15 % łuczników. Pewnie nasuwa się wam pytanie dlaczego , ponieważ to mag "jest najgorszy" a jednak , mój zwiadowca nie ma żadnych czarów obszarowych , co utrudnia expienie solo . Nie mogę expić w duo , ponieważ albo mam mniejsze dmg od maga lub mniejszy def od woja. Ale nie płacze i wbijam lvl , bo wiem że kiedyś ta gra łucznikiem będzie bardziej pasjonująca. Tak samo mag , jeśli ktoś lubi nim grać to przebrnie te niskie lvl-e .
olcia3436 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-07-11, 17:59   #90
Diamontron
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 0
Domyślnie

Przeczytalem caly temat i nie moge zrozumiec ludzi, ktorzy narzekaja, ze ich postac jest slaba. Gralem w tibie glownie za czasow 7.6 i sam recznie nabilem 110 pala. Moze poprostu ta gra nie jest dla was?
Diamontron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin