Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-03-12, 19:51   #41
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Nowe piekielne bestie


Wstęp : Potężne bestie wydostały sie z gorejącego piekła ciekawe czy tym razem śmiałkowie przezwycięża tą bezlitosną siłę. Bestie te mogą żyć tylko w jednym miejscu tak samo złym jak ich mrocze dusze. Na myśli mam Hartegun najciemniejszy zakątek piekła jakiekolwiek istniał.












NeveR EndinG.
Łącznie zaproponowanych : 25 bestii
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 19:59   #42
RapPodWiatr
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 4
Domyślnie

Attax, ja nie zamierzam nic wymyslac bo to nie dla mnie, moze kiedys. Więc podpowiem Ci, że fajnie by było wzorować się np. na potworach z Wiedźmina(którego jestem fanem), Gothica itp. Co do Twoich pomysłów, większość trafione, nawet bardzo trafione, ale tak jak już mówili wymyslic nazwy to nie jest duzy problem, nie az tak duzy jak dodac nowe miejsca, czy zrobić grafikę do potworów. Nie wiem, jesli masz duzo wolnego czasu do zastanów sie na przykład nad tworzeniem takowych grafik, moze to tez by ci tak dobrze szlo jak wymyslanie ;) . Nie krytykuje niczego, sam lepiej bym nie wymyślił.
RapPodWiatr jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 20:08   #43
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał RapPodWiatr Zobacz post
Attax, ja nie zamierzam nic wymyslac bo to nie dla mnie, moze kiedys. Więc podpowiem Ci, że fajnie by było wzorować się np. na potworach z Wiedźmina(którego jestem fanem), Gothica itp. Co do Twoich pomysłów, większość trafione, nawet bardzo trafione, ale tak jak już mówili wymyslic nazwy to nie jest duzy problem, nie az tak duzy jak dodac nowe miejsca, czy zrobić grafikę do potworów. Nie wiem, jesli masz duzo wolnego czasu do zastanów sie na przykład nad tworzeniem takowych grafik, moze to tez by ci tak dobrze szlo jak wymyslanie ;) . Nie krytykuje niczego, sam lepiej bym nie wymyślił.
Wydaje mi się ze to dział sugestie i propozycje a nie "podanie na tacy gotowego projektu z grafikami do wgrania".
Fakt nie jest problemem napisać czegoś takiego tylko pytanie jest moje jedno dlaczego nikt przede mną tego nie zrobił ?
@
A co do grafik jeszcze to kiedyś na Altaronie był taki jeden grafik który by te grafiki ogarnął w tydzień, ale nie wiem czemu Administracja nie nawiązała z nim współpracy - historia mi nie znana.
@
Co do miejsc jak pisałem wcześniej również podam swoje propozycje.
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 20:26   #44
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Moja propozycja??? Weźcie połowę potworów z BG i BG2 i będzie spokój-,- no i tam możecie też z Gothica i Wiedźmina. Mapy... Czy przez 4 miesiące nie da się zrobić nowego miasta z terenami otaczającymi go??? To jest pytanie , nie ironia. Albo inaczej czy przez 11 miesięcy nie da się zrobić nowego miasta z lokalizacjami otaczającymi go???
makmej jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 20:36   #45
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Moja propozycja??? Weźcie połowę potworów z BG i BG2 i będzie spokój-,- no i tam możecie też z Gothica i Wiedźmina. Mapy... Czy przez 4 miesiące nie da się zrobić nowego miasta z terenami otaczającymi go??? To jest pytanie , nie ironia. Albo inaczej czy przez 11 miesięcy nie da się zrobić nowego miasta z lokalizacjami otaczającymi go???

Aaa, jestem za :D
Zrobcie resp kosmicznych chomików!

@Attax
Ktos juz pytal, ale zapytam raz jeszcze.
Skad bierzesz obrazki?
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 20:48   #46
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Szczerze to z tego co widze ten dział na forum polega na wprowadzaniu bardzo małych poprawek (propozycji) a jesli chodzi o cos wiekszego tworcy ustalaja to sami tak samo jesli chodzi o potwory a tym bardziej o silnik gry. Jesli chcesz cos zaproponowac to zaproponuj cos w stylu nowy krzaczek czy tez mozliwosc łowienia nowej ryby choc sam nie wiem czy nie powinienes do tego dosłac grafiki:p Co do potworow mozemy sami ocenic ile zmian graficznych zostało wprowadzone w ciagu jakiego czasu choc przyznaje ze chciał bym zobaczyc cos w stylu feniksa ktory pozostawia za soba obłoki ognia przy przemieszczaniu sie ale to raczej nie nastapi. Wiec proponuje sie ogarnac i zejsc na ziemie :) Co do silniku gry stawiam ze zmienia go najszybciej pod koniec 2012r ale nie sadze by mozna było odpalic jednoczesnie tibie i altarona ;) Tak wiec nie starajmy sie na siłe zproponowac czegos co i tak nie zainteresuje mg. A moze zechca teraz wyrazic swoje zdanie?
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 21:08   #47
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Analogs, krytykujesz a sam nic nie wymyślisz :) Attax nieźle się nagłowił żeby zaciekawić wszystkich więc to uszanujmy. Ja jak najbardziej popieram jego pomysły. Nikt nie mówi, że wszystko ma być kropka w kropkę wprowadzone w życie, ale może ten dział da administracji trochę do myślenia. Serwer istnieje niecały rok, wiadomo gra się w dalszym ciągu rozwija, ale miejmy nadzięję, że twórcy gry bardziej zwrócą uwagę na to, czego gracze oczekują. Rozumiem, trzeba mierzyć siłę na zamiary, ale wierzę w twórców gry i w to, że nie pozwolą na długowieczną nudę.
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 21:33   #48
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Czy ja go krytykuje? Przeczytałąs co napiałem? Ja poprostu uwazam ze oni nie wprowadza taich zmian i raczej sie nie myle zreszta niech ogarna ta mape i troszke bardziej ja zageszcza a nie ze dodadza nowe tereny gdzie bedziemy biegac i ogladac skały i drzewa. Tak samo jak to wyglada z potworami gdzie zwiadowcy wymiataja a reszta moze tylko popatrzec. Do tego te puste skrzynki o tym tez mogli by pomyslec co to za radosc przejsc całe expowisko gdzie nie ma zadnej niespodzianki (nie liczac pk :D ) A co do mojego wymyslania pogodziłem sie z tym ze i tak tego ne wprowadza.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 22:08   #49
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Skrzynek z prezentami nie lubimy, nie chcemy udawać świętego mikołaja.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 23:51   #50
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cóż drogi Attaxie mam Ci powiedzieć.. hmm.. Pierwsze potwory do mnie bardziej trafiły aniżeli te drugie. Wydaje mi się, że na obecną chwilę w Altaronie Ci orkowie byliby taką zbyt dużą odskocznią od tych potworów, które są teraz. Co nie oznacza, że kiedyś, w przyszłości nie byłyby one dobre. Pomysł ciekawy - widzę, że dla nich byłaby jakaś twierdza Murk, tak? Masz może z tym związaną jakąś wizję do czego byłoby to podobne? Jakby taka twierdza miała wyglądać? Z nazw i proponowanych obrazków wnioskuje, że byłyby to duże i dość silne potwory, więc pewnie twierdza musiałaby odznaczać się podobnymi cechami - raczej palisada jak u abitańców by nie wystarczyła.. ;)
Co do 1 potworów - tak. Na obecną chwilę bardzo one odpowiadają tym, które mamy teraz. Niestety nie bardzo podeszła mi śmierć. Może jakaś inna nazwa, ale Śmierć kojarzy mi się z czymś przed czym nie można uciec, gdzie przy spotkaniu z nią się po prostu.. umiera.
Co do ostatnich potworów - kolejny ciekawy pomysł. Widziałbyś je na Raindarze, jako jakieś potwory które wyszyły spod czeluści ziemi w wyniku nasączenia złymi mocami? Czy widzisz dla nich jakiś nowy teren?
Fajnie. Ciekawe pomysły. Widać pracę i poświęcony czas.

Co do słów Analogsa - pamiętaj, nie znasz dnia ani godziny gdy administracja wprowadzi coś z działu Sugestie i Propozycje. Jak będziesz jednym z nich to wtedy możesz rzucać do woli takimi textami. Co do słów krytyki w stronę Attaxa - masz do nich prawo, jak każdy z nas. Ja również widzę parę niedociągnięć itd. itd. ale starałam się skupić na zaletach, zadać ewentualne pytania które rozwiałyby moje wątpliwości. Twoja nadmierna, wręcz na potęgę krytyka do niczego nie prowadzi.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin