Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-11, 13:43   #21
globus9
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
To że Ormo zajął resp do rana nie znaczy, że jest "popierdolony", w tygodniu prawie w ogóle nie gra i Ty tam siedziałeś bo było wolne, jak ma w weekend czas i sobie zajął to nie masz prawa mu wbijać i go wyzywać.
Nieogarniam... Ja mu na resp nie wbilem wczoraj (mowie to po raz 99999999) czyli wtedy gdy stwierdzilem ze jest popierdolony... wiem ze dla was expienie przez 20h na respie z 3 potworami to jest zaden wyczyn, ale dla wiekszosci ludzi jest to popierdolone... NIE KAZDY JEST CYBORGIEM!
globus9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 13:52   #22
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał globus9 Zobacz post
Byłem z Planem B aby skończyło się PA na serwerze (czyli mieliśmy wytępić securum), ostatnio zostałem wywalony z gildii za to ze niby się wjebałem komuś na spawn. Dzisiaj Wawro wlazł mi na spawn i mnie zabił ale to już nie było PA co Waski?
A więc:
-ustalacie jakieś zasady których sami nie przestrzegacie
-walczyliście przeciwko takim ludziom, jakimi staliście się po przejęciu władzy
Chłopaki, jeżeli coś ustalacie to tego dotrzymujcie i nie róbcie wyjątków, mieliście być szanowaną i lubianą gildią, a niedługo wszyscy was znienawidzą jak securum...
Pozdrawiam
Napierdalasz na vt ze kazdy resp jest twoj.Przykład:
Ktos:jest ktos na cycach
Ty: Ja jestem wypierdalaj nawet tu nie przychodz bo cie zajebie
Ktos:lol?
za 5 min
Ktos: jest ktos na randarze?
Ty: spierdalaj kurwa ja tam ide wlasnie, bo sobie tam zaplanowalem wczoraj i bede tu expil caly dzien. a jak przyjzdiesz to cie zajebe.

to tyle na twoj temat. nikt nie chce cie spowrotem bo sam stwarzasz PA.
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 15:55   #23
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Wojtek, powiało lansem , ale mniejsza :>.
I nie warto przez 1 człowieka podważać autorytet CAŁEJ gildii, gdyż jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś z Planu B wbił mi się na respa bez pytania..
To prawda, nie powinno się w ogóle oceniać na podstawie jednej osoby całej gildii/klanu ale niestety tak jest i ludzie tak myślą. Ktoś zostanie zabity przez kogoś z waszego klanu, i już będzie nagłaśniał że ten klan to zabijacy, na podstawie jednej śmierci.

A co do wbijania się na respa.. też nie jestem za tym. Musze przyznać że czasami też to niechlujność innych, bo ktoś nie zostawił liściku i zestresowany wraca z poziomu niżej, krzycząc, wyzywając, a nawet czasami grożąc. Czasami lepiej się dogadać, może nawet podzielić, znam miejsca które spokojnie można podzielić na 3 osoby - po piętrze na łebka bo resp jest szybki i piętra duże.

Ludzie z klanu powinni się szanować, jeśli ktoś wyzywa, prowokuje no to musi się liczyć z odejściem :) Dlatego jestem za Planem B w tym temacie z d**y.
Van Taron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 16:02   #24
hafcik
 
Avatar hafcik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Koki jestes smieszny... bylem przy tym i wygladalo to tak.
wbijasz na vt i z tekstem: kto to jest ten ormo kurva? no chyba go pojebalo ze bedzie tam cala noc, bo ja chcem tam expic, zaraz go stad wypierdole jak nie wyjdzie i chuj mu w oko.
sory za bluzgi ale tylko cytowalem kokiego
hafcik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 16:14   #25
globus9
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Nie tolerujemy PA i wywalamy za to bezapelacyjnie
Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
A co do PA tak będzie ale tylko w stosunku do Ciebie.
Nadal twierdzicie że się nie wykluczacie? :>
globus9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 16:34   #26
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

So bad ormo
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 17:43   #27
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Nadal twierdzicie że się nie wykluczacie? :>
Nie tolerujemy PA wobec normalnych,neutralnych graczy, którzy mają pewien szacunek, ty go nie masz więc licz się z konsekwencjami.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 17:52   #28
globus9
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Nie tolerujemy PA wobec normalnych,neutralnych graczy, którzy mają pewien szacunek, ty go nie masz więc licz się z konsekwencjami.
A jak mam byc normalny jak z rana wpada mi Wawro na spawn, pyta sie mnie kiedy skoncze. Odpisuje ze expie do rana (tak jak mi pisal Ormo wczoraj), a on mnie zabija...
globus9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 21:26   #29
!Aadie.
 
Avatar !Aadie.
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Włodawa
Postów: 12
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do !Aadie.
Domyślnie

a mnie zabijają za to, że jestem niby z securum :< mimo, że nigdy tam nie wstąpiłem. co to ma być?
!Aadie. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-11, 22:34   #30
ziomboy1101
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Gram na tym serverze od początku i jak od początku servera powstało securum tak w nim byłem i jest z paroma ludzmi do dzisiaj...

I plan B musiał przejść długą droge reform zanim coś udało sie im ogarnąć
1. Fallem Angels+Collegium+jakieś tam smiecie jeszcze
2.Spectrum+Collegium+znowu jakies smiecie
3.Plan B....
4. ?

Plan B to z 30 osób z ktorych 10 wyjdzie od razu po zaliczeniu pierwszego zgona na wojnie a kolejne 10 po 2dniach siedzenia w depo :) a kolejne 10 to osoby które wyjdą z servera i bedzie ekstra everybody pomarańczki jak zwykł mawiać Mjr.Zięcina

Ludzie którym się nie podoba to że plan B rządzi niech tworzą opozycje a jeżeli nie chce wam się ogarniac opozycji wystarczy napisać do "Stary Bohater" i się przyłączyć narazie jest nas 8 stara ekipa z securum.

Cytat:
Napisał ziomboy1101 Zobacz post
Gram na tym serverze od początku i jak od początku servera powstało securum tak w nim byłem i jest z paroma ludzmi do dzisiaj...

I plan B musiał przejść długą droge reform zanim coś udało sie im ogarnąć
1. Fallem Angels+Collegium+jakieś tam smiecie jeszcze
2.Spectrum+Collegium+znowu jakies smiecie
3.Plan B....
4. ?

Plan B to z 30 osób z ktorych 10 wyjdzie od razu po zaliczeniu pierwszego zgona na wojnie a kolejne 10 po 2dniach siedzenia w depo :) a kolejne 10 to osoby które wyjdą z servera i bedzie ekstra everybody pomarańczki jak zwykł mawiać Mjr.Zięcina

Ludzie którym się nie podoba to że plan B rządzi niech tworzą opozycje a jeżeli nie chce wam się ogarniac opozycji wystarczy napisać do "Stary Bohater" i się przyłączyć narazie jest nas 8 stara ekipa z securum.
A jeżeli mam wtrącić swoje 5gr to powiem tak....
30K dałem za bycie neutralnym i miałem szczere chęci być neutralem do czasu kiedy pan eksterminator swoim noob charem mnie zaczoł bić dostał exori na sandały i niestety włączyło sie u niego "Emo Furry!!!"
OczyWwiśle ponioslem tego konsekwencje z 58lvl na 57lvl bo padł 17lvl który się prosił o bencki, zapytany eksterminator o to skąd mialem wiedziec ze noob char byl jego odpowiedzial "Stałem przy pocket cos tam" a ja na to czy każda postać stojąca przy pokecie to jego noob char i jego ironiczne stwierdzenie "tak" noo chwile pozniej wpada armia Emo Zombie slina leci chodnikami az mozna w tym neolicie zbierać sline do baniek........

Więc do rzeczy nie oceniamy panie Agri i inni ich na podstawie jednej osoby bo gdyby była to jedna osoba temat by nie powstał, i nikt by nie wiedzial o co chodzi a zainteresowanie tematem jest duże :) Pozdrawiam "Cyganom nie wolno ufac" Z filmu przekręt cytat :D
ziomboy1101 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin