Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-05-13, 15:55   #1
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie Co dalej po upie?

Mamy w końcu wymarzony update, jak dla mnie najlepszy jak do tej pory. Bosy, nowe potwory, wyzwania dla lvl 200 +. Pytanie co dalej? W jaką stronę powinien posunąć się altaron?

Mam na myśli, co byście chcieli ujrzeć w następnym, zapewne zimowym update? Czy wolicie żeby administracja powiększała tereny? respy? nowe potwory? Czy raczej macie ochotę na przygody z nowymi questami? Może twórcy powinni poświęcić czas na już kiedyś wspomniane zawody? A może wojna z abitańczykami powinna postawić kolejny krok? Ciekawe też co słychać u krasnali, czy minotaurach? A czy szalony Erazmus znowu czegoś nie sknoci? A może jakieś inne, nieznane nam do tej pory niebezpieczeństwo zawita u bram Neolithu...

Osobiście lubię odkrywać tajemnice, także proponuję iść w stronę zagadek questów i fabuły abitańskiej (lub innych niebezpieczeństw)

TEMAT ZAKŁADAM Z CIEKAWOŚCI, ALE MAM NADZIEJE, ŻE JEŻELI NAPISZEMY TU DUŻO SENSOWNYCH RZECZY TO ADMINISTRACJA WEŹMIE TO SOBIE DO SERCA.

pozdrawiam
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 16:02   #2
Kupiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 16
Domyślnie

Ja myślę, że administracja powinna postarać się chociaż w jakimś małym stopniu do zimowego upa zwiększyć ilość graczy na każdym serwerze o 50. Małymi kroczkami. Według mnie wszystkich graczy by ucieszyło gdyby mieli możliwość zobaczenia miasta Neolith które żyje :D
Kupiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 16:44   #3
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Moim zdaniem Altaron powinien nadal się rozwijać. Dlaczego wolę Altarona od Tibii? Po pierwsze jest tu z kim pogadać. Wiadomo sami Polacy:D W Tibii większość miast świeci pustkami. Po drugie cena PACC jest dużo bardziej zachęcająca. Potrzeba większych terenów oczywiście. Tylko że mapa powinna rosnąc równomiernie z ilością graczy. Nie chcemy przecież żeby było właśnie tak jak w Tibii. Mapa wielka a graczy jak na lekarstwo. Fajnie jeśli będą takie potworki "bossy" których nawet 200lvl nie będze w stanie bić solo. Jeśli takowe w ostatnim upie się pojawiły to wspaniale. Gra powinna kłaść nacisk na drużyny. Questy również. Kto nie pamięta emocji jakie towarzyszyły pierwszemu w życiu wykonywaniu Dungeon Desert Quest na rl? To było coś niesamowitego. W Altaronie jest wiele strojów. To bardzo fajne. Jednak może przydałoby się ich jeszcze więcej? Niech każdy gracz wygląda zupełnie inaczej. Oczywiście nie da się aby każdy miał unikalny strój. Ale niech ich ilość nadal wzrasta. Im trudniejsze zadanie - tym fajniejsza nagroda w postaci na przykład ładnego stroju.
BEDĄ GRACZE WTEDY GRA BĘDZIE SIĘ ROZWIJAŁA !!!
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 17:14   #4
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Ja bym chciał zobaczyć, że Altaron to jednak nie trochę bardziej rozbudowany OTS a całkiem nowa gra. Co za tym idzie nowy silnik, client, czary, potwory. Niestety spora część z tych rzeczy: niby nowa a jednak to tylko odpowiedniki z rl tibii...

Patrząc na fabułę Altaronu to chciałbym zobaczyć miasto krasnoludów (nie pamiętam nazwy) i nowego questa podobnego do "grabarza", który będzie wymagał trochę myślenia.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 17:44   #5
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Jak dla mnie coś na kształt poi albo inq z tibii. Quest który będzie dość ciężko wykonać ale będzie potrzeba dużej grupy.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 18:29   #6
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Nowe zawody typu młynarz etc.; WIELE nowych questów plz, ciekawych, wciągających i długich questów; world questy - jeśli w tygodniu nie zabije się XXX potworów to linia frontu przesuwa się w stronę neolithu (tj. najazdy jako kara, zabranie z mapy npc (np. Urbana)), lub jeśli się XXX zabije to front przesuwa się w strone wielgachnej bramy na wschodzie - nowe obozy (QUESTY!), nowi npc itd. Jest pełno możliwości!
neccoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 18:32   #7
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Jak dla mnie coś na kształt poi albo inq z tibii. Quest który będzie dość ciężko wykonać ale będzie potrzeba dużej grupy.
I 100 % poparcia.
Niech to będzie quest, który się robi i tydzień, niech będzie do wybicia tysiąc mobów, niech na końcu każdego rooma (o ile taki będzie) stoi jakiś porządny bossik. Niech nagrodą będzie przedmiot, który nie dropi normalnie z mobów (może nowa kusza ? może jakiś fajny pancerzyk ? może kostur ?), nawet nie musi być maga lepszy od zwykłych przedmiotów.

Drugą rzeczą jaką bym chciał zobaczyć, to ... dostęp do otwartego morza/oceanu, a co za tym idzie może jakieś nowe wyspy, mini kontynenty z inną fauną i florą, bo na naszym stałym kontynencie, dominują raczej barwy szare. Chciałbym zobaczyć coś na deseń tiquandy lub zao tibijskiego.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 19:47   #8
MrMavado
 
Avatar MrMavado
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Ziemia Dobrzyńska
Postów: 52
Domyślnie

Po aktualizacji prawie wszystkie misje wymagają zebrania grupy.
MrMavado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-13, 23:09   #9
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Cytat:
Napisał adamo199412 Zobacz post
Fajnie jeśli będą takie potworki "bossy" których nawet 200lvl nie będze w stanie bić solo. Jeśli takowe w ostatnim upie się pojawiły to wspaniale.
Są potwory na które chodzi się po parę osób i to 200 lvl padają jak noby ;D tTakże wyzwanie jest, według mnie czas na fabułę i myślenie (przy czym nowe respy się pojawią automatycznie). Osobiście czekam na nowe duże miasto. Ażeby wszyscy nie gnieździli się w neolicie. Nudzą ciągle walki w neo. Proponuję, żeby do miasta nie można był łatwo dojść. Takie miasto dla h lvl. Niech walka wyjdzie z granic neolithu i na walce niech w końcu nie będzie nobów. Może być to miasto na przykład w górach do którego latać będzie można od lvl 100+. Coś jak dzisiaj przeszłość :) Nie wiem czy to realne, ale byłoby miło ;p
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-05-13, 01:17   #10
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No dokładnie, żywym tego dowodem jestem ja, który spadł w 2 sec od Fausta.
Z tym dużym miastem to jeszcze chyba nie pora :) Póki co to raczej nie mamy problemu z pomieszczeniem się w naszym poczciwym Neolicie i Ankardii, chociaż wiadomo, każda zmiana mapy, cieszy oko :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin