Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-10-12, 11:27   #1
popek97
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 10
Domyślnie Cd.

Kael wkońcu napisałeś coś sensownego , że wiesz kto użył bota .
Bo wcześniej myślałem że piszesz tylko po to ,aby się do nas śmiać , że nie ukarają winnego i pokazać że są lepsi i gorsi.

@Slythia
Nie Attax, leczy to ośmieszasz siebie ,administracje i ta grę.
Tym że piszesz o swojej bezradności do tamtego incydentu .
Tym że tam byliście i bota ktoś użył na waszych oczach .
Zamiast ukarać banem i cofnąć mu zadanie odebrać nagrody.
To mogę powiedzieć ,że w tamtym momencie wasze efekty pracy były równe 0.
Kaela znasz ,kto wie może by ci już tam powiedział kto bota użył.

O czym Ty tu piszesz , zamykasz tematy ? Mówisz że winny będzie ukarany ,bo będzie częściej obserwowany ?
Przecież to nie kara , obserwować możecie każdego i ile chcecie jak macie czas nawet 24/24 uczciwi gracze nigdy nie bocą.
To nie kara to praca i obowiązek SG chyba ten główny , może i Ty też tym się zajmujesz .

Czemu mam już dać z tym tematem spokój ? Bo obiecujesz że koleś będzie obserwowany ? Już raz tak użył bota , że nie doszłaś do tego ,kto.
Może znowu użyje i też nie zauważycie , no tego może nie widać ,ale to wy znacie swoje możliwości i ukaranie za bota nie powinno być problemem.

Jak możesz to nie zamykaj tematów dopóki sprawa nie jest zakończona , bo wygląda to tak jak byś tuszowała takie niewygodne wam tematy.
Bo tu piszemy ,że chyba ktoś z admini... źle pracuje , a to "minus" dla całej gry.
Błędy każdy popełnia i nie każdy wszystko widzi , ale błędy da się naprawić.

Tu nie chodzi o to , że jeden brat był w pracy ,a drugi korzystając z jego postaci kupował sd pod dp .

Tylko o bota , ja chce sprawę ciągnąc do końca do ukarania winnego.
A Ty chyba najlepiej milczeć ,zapomnieć i cicho sza.
Nie wstawiaj się za botami , bądź bardzo surowa bo zniszczą Wam ten projekt jak Tibie , a bardzo było by szkoda.

Powodzenia , nie chcę wam targać opinii itd. To Ty niepotrzebnie jakby botera chronisz.
Juju
popek97 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-12, 11:33   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Właśnie, KTOŚ. Kto do jasnej cholery? Kto użył tego uha botem na Kaelu? KTO? Znasz nick? Potrafisz mu to udowodnić i w 100% powiedzieć - tak, to gracz x?

Tak samo było w tamtej sytuacji. Mervakis wykrył, że KTOŚ użył bota. Jednak nie był w stanie nijak sprawdzić kto. Obecne nasze możliwości nie pozwalają na zdobycie tej informacji. Dlatego go nie ukaraliśmy - bo nie wiemy KTO TO NA PEWNO JEST.

Jeśli wiesz jak to sprawdzić - mów. Same słowa Kaela to za mało, ba, jestem gotowa się założyć, że po tamtej akcji wkopałby w ten sposób Dakashiego.

Więcej taka sytuacja się nie powtórzy bo niedługo wgramy modyfikację uniemożliwiającą anonimowe leczenie innych. Uczymy się na błędach, słabościach, lecz nijak nie cofnę czasu i nie sprawdzę kto wówczas użył tego nieszczęsnego uha.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-12, 11:40   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Slythia, proszę Cię, zamykaj te tematy. Mam już dość czytania w kółko o tym samym.
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-12, 12:00   #4
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

:(
Ale... ale... ale ja chcę wskazać palcem kto z obecnych tam miał bota. :(
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-12, 14:06   #5
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
:(
Ale... ale... ale ja chcę wskazać palcem kto z obecnych tam miał bota. :(
To przestań pajacować panie zasłużony i napisz to Slythi.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-12, 14:31   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Napisał. Lecz co mam z tą informacją zrobić? Zbanować tą osobę*tylko na podstawie słów Kaela gdy nigdy nie udało mi się jej / go złapać w grze?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-12, 00:05   #7
sub
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 4
Domyślnie

to jest po prostu smieszne, kael to człowiek bez honoru, najpierw pisze, że oskarżenia o bota są bezpodstawne, potem, że wie kto go użył. jak można byc takim pajacem
sub jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-12, 00:24   #8
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Bo oskarżaliście o bota wszystkich pokolei, co jest bezpodstawnym zarzutem.
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-12, 02:50   #9
Cvl122
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Wałkowany temat do zamknięcia...

@juste

Grubo, teraz właśnie obczaiłem, że trzasnełem jakiegokolwiek posta ( a też byłem po melanżu i chyba zrobiłem się za bardzo wylewny... :D )

Ostatnio edytowane przez Cvl122 ; 06-10-12 o 13:13 Powód: trololo
Cvl122 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-12, 04:58   #10
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

hahha przychodze po melanzu o 6 rano wchodze na altarona a tu dalej dyskusja na jeden i ten sam temat ,kiedy zostac powinien definitywnie zamkniety. Nawet jakby kael powiedzial dokladnie kto uzywal bota to ***** mozecie zrobic ,bo jak juz ktos napisal gdzieś ,że można banować tylko jak się złapie na gorącym uczynku . I co zlapaliscie na goracym uczynku przed wejsciem na rokite , nie zostalo z tym zrobione nic ,wiec...

Cytat:
Napisał popek97 Zobacz post
Czemu mam już dać z tym tematem spokój ? Bo obiecujesz że koleś będzie obserwowany ? Już raz tak użył bota , że nie doszłaś do tego ,kto.
Może znowu użyje i też nie zauważycie , no tego może nie widać ,ale to wy znacie swoje możliwości i ukaranie za bota nie powinno być problemem.
Dlaczego masz dać spokój z tematem ,bo w momencie kiedy został wykryty bot powinno odrazu cos isc(ban,przerwanie misji) Teraz chcialbys kogos zbanowac? po fakcie jak Ci sie nawet nikt nie przyzna , oj nie tędy droga.


Wezmy poczekajmy na nowego klienta czy jakieś zmiany w kliencie ,które wyeliminują boty. YYYYY czemu wcześniej nie było żadnych sytuacji z uhami (ze ktos mial auto uha) od pewnego czasu to sie dzieje
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin